Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
Przecież masz u góry podane ;p switch - 4D0 959 565 G
-
[B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
trzeba kupic lusterka albo mechanimy, dostepne na allegro i przekaznik 4A0 907 440 tez dostepny na allegro i pstryczek switch - 4D0 959 565 G polaczyc wedlug schematu i
-
[B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
Czy ktos ma schemat składanych lusterek ?? albo podjolby sie zbudowania malego sterowniczka ktury po sygnale z sterownika alarmu bedzie rozkladal a potem skladal lusterka?? Mam takie lusterka i rozebralem je zeba sprawdzic co i jak : Skladaja sie po podaniu 12v na silniczek a zamiana biegunów powoduje rozlozenie, W lusterku jest tez mikrowlacznik ktury kiedy lusterku jest rozlozone lub zlozone jest wylaczony ale keidy lusterko jest w trakcie wykonywania pracy(skladanie rozkladanie) to zamyka obwod : <img src="http://img156.imageshack.us/img156/1369/vvvq.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 11:00_________________________________________________Zbnalazlem przed chwilka cos takiego A do tego jest takie cos control relay - 4A0 907 440 switch - 4D0 959 565 G 18pin relay base - 4A0 937 529 1 x A000 979 114 - this is the largest connector that also holds the relay in the base 2 x A000 979 135 - you need 3 connectors so 2 wires, 2 spares. these are for the other large blades on the relay 1x A000 979 133 - this is the small blade that goes to the switch - only 1 connector needed Wiec juz wszystko jasne http://www.audi4ever.at/faq/pdf/audi_a4_b5_spiegel_anklappfunktion_nachruesten.pdf
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Pierdo... to i zdejmuje je , zrobię większe otwory na ic i kupuje nadkole s4 ważniejszy jest ic, a co do polifta zderzaka to za drogi interes malowanie itp
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
heheheh kurde hmmmm no mi tez powoli zaczynaja denerwowac i szukam jak narazie innego pomyslu?? albo take cos jak ma somes albo wpakowanie jakis halogenikow z polifta jak myslicie??
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Jak chcesz ja mogę ci sprzedać swój stary za 35zl http://www.allegro.pl/show_item.php?item=762014424 Mój kod lakieru to : LY5L )))
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Super ) Kolorek jak moja
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Czemu ty sobie felg na czarny mat niepomalujesz?? przeciesz to taki odjazd mieć grill i felgi czarne normalnie jak ferrari :polew: :polew: Chłopaki przeciesz to ze ja mam grill w listwach samoprzylepnych czy inni zakładają brewki czy lampy z leadami czy Czerwone podświetlanie nóg to każdego indywidualna sprawa więc
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe <img src="http://img401.imageshack.us/img401/714/zdjcia0050.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img401.imageshack.us/img401/8103/zdjcia0051y.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img246.imageshack.us/img246/1600/zdjcia0052.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[ALL] ciekawa przeróbka ori radia ;)
- [B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc
jak ty zrobiles te 2 rurki ?- [ALL B5] Poszukiwany schemat AIR BAG i Podgrzewania siedzeń
JA podłanczałem u siebie i niebyło zadnych problemow, tylko ze mialem wiazke oryginalna ale to tylko przewody cala regualcja dziala, wszystko jest w wlacznikach ,- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja bynajmniej nie udaje ze ma S4 TDI hehehehhehehehehehe i nie wpisuje sobie do profilu S4 B5 hehehhehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
f*ck [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 07:45_________________________________________________ Troszkę zabawy iii jak myślicie ? <img src="http://img171.imageshack.us/img171/1351/zdjcia0038.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img43.imageshack.us/img43/6051/zdjcia0045ss.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
jeszcze czekam na kolej- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
OBRACA SIĘ !!!!!!!!!!!!! i korbka !!!!!!! :kox: :kox: :kox:- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
<img src="http://img200.imageshack.us/img200/8715/zdjcia0039l.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img200.imageshack.us/img200/9339/zdjcia0040f.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img19.imageshack.us/img19/5989/zdjcia0041m.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img155.imageshack.us/img155/5497/zdjcia0042.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img2.imageshack.us/img2/714/zdjcia0050.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img200.imageshack.us/img200/2246/zdjcia0051.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe modziki 1. Kratki podswietlane 2. zapalniczka wyrezana (masakra) w tunelu przedliftowym !!! 3. Wycieraczki plaskie VALEO 4. Pokrywy i oslony pod maska ASO 5. zmiana koloru tulnej pulki (pod kolor skory) jasny popielaty <img src="http://img41.imageshack.us/img41/7710/zdjcia0028q.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img196.imageshack.us/img196/4416/zdjcia0029r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img441.imageshack.us/img441/4445/zdjcia0037f.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img143.imageshack.us/img143/5497/zdjcia0036.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img29.imageshack.us/img29/2977/zdjcia0035.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img24.imageshack.us/img24/3952/zdjcia0034q.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img67.imageshack.us/img67/604/zdjcia0032.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img177.imageshack.us/img177/3899/zdjcia0031e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img196.imageshack.us/img196/8532/zdjcia0030i.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Znaczek pasuje sam przekladalem ze swojego na polfita- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Odpinales klemy ??? ja mialem podabnie ze sterownikiem 17 niemoglem sie z nim polaczyc ale jak zdjolem klemy na minute i podpiolem to wszystko wrucilo do normy i zminilem kodowanie na odpowiednie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeśli ktoś miał problem taki ze : po włożeniu licznika z benzyny i przekodowaniu go na diesla nie gasła kontrolka od airbag , to znalazłem rozwiązanie hehehehehhe, większość mówiła ze po prostu ci co mieli wcześniej zegary UKNSI mieli inne sterowanie poduchami z minusa na plus i odwrotnie, dlatego niby teraz źle pokazywało licznikowi i się świeciła kontrolka AIRBAG, Rozwiązanie: tydzień temu kopiłem okazyjnie na allegro 140zl licznik z fisem z 96roku w stanie jak nówka oczywiście diesel po wyjęciu tego od benzyny i założeniu nowego skasowałem błędy i lampka gaśnie jak w uknsi !!!! czyli po prostu benzynki maja inne sterowanie !!!!- [B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
august ja mam do sprzedania przedliftowy do benzyny VDO za 210zl- [B5 1Z] Zmiana sterownika klimy - proszę o pomoc
Ja tez podłanczam się do pytania czy da sie załozyć klimatronik(sam sterownik) od 98rok do 96rok ?? czy wystarczy przekodowac??- [ALL B6] Kto mi zmieni język i inne pierdoły w A4 ?
jak chcesz ja mogę pomóc jestem z Broniewskiego 33- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
A gdzie lampy USA??? - [B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc