Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Niemogę połączyc się z modułem komfortu(centrlanym zamkiem stg 35)
Znalazlem na tej stronie http://www.digakom.de/template/downloads/Codierung_STG_ZV.pdf ze da sie kodowac vagiem tylko pompki zaczynajace sie na 8L0 i 8D0 a ja mam pompke 4A0862257A , ale dziwi mnie ze pare zeczy mam juz zakodowanych jak dzialanie elektrycznych szybek jeszcze przez jakis czas po wyjeciu kluczyka
-
[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka
kupm licznik z fisem z tego rocznika i ebdzie wszytko dzialac jak talala;)
-
[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka
z POSTOW JAKIE WCZESNIEJ PISALES widać ze ktos wyjol licznik z fisem i czujniki porozpinal kupuj licznik i będzie git a manetkę masz z guzikami ?
-
[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka
rezepnij to sie dowiesz;)
-
[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka
Wygląda jak wtyczka od fisa
-
[B5 1Z] Czy da się tak łątwo dołożyć quattro ?
Wiem ze chlopaki z forum vw ostro rezaja naped na 4 kola hehe do golfikow, i qurde tak sie zastanawiam przelozenie z jednego do drugiego byloby takie trudne, trudniejsze niz sprzedanie jednego juz wyszykowanego samochodziku po tem szukanie innego i znowu poakowanie w niego kasy i szykowanie ;/ nigdy sie neiwie na co sie strafi ;/
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
Stary ale tobie w tym silniku prawie ze wszystkiego leci ;/
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty. To zadam ci jeszcze jedno pytanie. Co jest lepsze? Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania? :oklaski: Otóż to linia produkcyjna to linia, idzie prawie wszystko tak samo. Najważniejsze są wyznaczone standardy i kontrola jakości
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Z modow jakie chcę jeszcze zrobic to chip i rnse a oto jak auto wygladalo po zakupie :przebiegly: <img src="http://img233.imageshack.us/img233/3595/p1010064.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img20.imageshack.us/img20/1610/p1010043y.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img515.imageshack.us/img515/1386/p1010040x.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img20.imageshack.us/img20/2812/p1010038t.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img197.imageshack.us/img197/7550/p1010037lqe.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img20.imageshack.us/img20/2325/p1010036l.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img70.imageshack.us/img70/844/p1010034.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img70.imageshack.us/img70/1760/p1010033n.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Czy da się tak łątwo dołożyć quattro ?
Mam b5 1.9tdi 1z , FWD, iii teraz pytanie jak bym kupił b5 1.9tdi quattro tylko ze anglika To czy da się porostu przełożyć napęd i skrzynie z jednego do drugiego ? i to wszystko ?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Czy ktos wie dlaczego niemoge sie poalczyc z stg 35 ?? prubowalem na vagu 409 312 288 i dupka wyskakuje ze Controlel not responding, a np mam takie bajery wlaczone jak domykanie szyb po jednym kliknieciu, po wyjeciu kluczykow ze stacyjki dziala ejszcze podnoszenie i opuszczanie szybek przez jakis czas, I teraz pytanie dlaczego neichce mi sie poalczyc ?
-
[B5 1Z] Niemogę połączyc się z modułem komfortu(centrlanym zamkiem stg 35)
Niemogę połączyć się z modułem komfortu(centrlanym zamkiem stg 35) vag 312 , przez coma, wszystko inen dzial tylko tu pokazuje ze niemoze się połączyć ze sterownikiem.
-
[B5 1Z] Jaka skrzynia biegów ?
a ktura jest najleprza?? do 1z?? i czy 6skrzynia wejdzie?? jesli tak to jaka?
-
[ALL B5] Bose z B6 do B5
Musisz miec radio z canem i adapterem can, wtedy wzmak bedzie gral z radiem a radio dzieki adapterowi can ebdzie smigalo cacy
-
[B5 1Z] Jak wyjac alternator
a pasek jak zciagnac?
-
[B5 1Z] Jak wyjac alternator
Jak wyjac alternator w 1z B5 ??? czy jest potrzeba zdejmowania pasa przedniego ?
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
Popracuj nad spasowaniem tych lamp !!!!
-
[ALL B5] Czujnik poziomu płynu spryskiwaczy a dokładny FIS 2x26 PIN
Dziwne bo ja mam licznik 96rokz fisem i musialem zmasowac zeby niekrzyczal o braku plynu spryskiwaczy ;/
-
[ALL B5] Moja Audi A4 Avant 1.9 TDI 90 KM przeróbki czas zacząć
Ja tez przy 280tys robilem skrzynie )
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
hehehehehe tak jak mowie opal ostatnio na próbę nalałem a poddymia od dawna , ale czy przez opal jeszcze bardziej może dymić ? stary nalał do afn i ani dymku
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
Mozliwe bo ostatnio zatankowalem na prube orenzade , czy to moze byc jej wina?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
Po wymianie koncowek byly robione nastawy pompy czyli kot wtrysku dawka i cos tram jeszcze ale nic pozatym i to od neidawna zaczol dymic (( , czy ci pompiarze cow ymieniali koncowki moge je bnaprawic zeby korekcje byly leprze? cze te korekcje wskazuja na zle wyregulowane cisnienia ?? na wtryskach ?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 08:28_________________________________________________POZATYM to napewno niejes to przez korekcje wtryskow bo niedlugo po wymianie koncowek byly wiekrze i jak widze powoli sie normuja i spadaja Logi niedlugo po wymianie koncowek [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 10:06_________________________________________________No wiec Filtr wymieniony powietrza, zaslepiony egr, : I auto dostalo lekkiego kopa , juz mniej dymi, i po tej przegazowce jaka zrobilem mu, korekcje spadly na 0,54 0,89 0,34 Autko i Tak nadal poddymia , a wczesniej niedymilo co to moze byc jeszcze?? Czy moze to byc spowodowane jakas neiszczelnoscia? bo albo rura ktura leci od interculera do turbiny na opasce poci mi sie, albo na zlaczu tej gruszki przy turbinie.Poniewaz te dwa elementy sa obok siebie i neiwiem z kturego leci ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
masz moze kolego jakas foteczke albo jakis zrzut z serwisowki jak to wyglada? w AFN tez jest taka chlodniczka oleju? Jest na fortum pokazana , poszukaj tematu o wymianie uszczelki pod chlodniczka oleju i tam jest serwisowka w kturej jest wsyztko wyjasnione
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Drobiazg Od tego jest forum aby sobie pomagać. Wcześniej miałem "na chwilę" założone zegary z lat95-97 i tam temp. oleju szła po kablu z czujnika oleju 0-180st, który umieszczony jest na filtrze oleju. Tam pokazywało idealnie.Na tych zegarach (po lifcie) temp oleju stoi na 60 st. Czy ktoś z was rozwiązał ten problem ? jak po kablu? fabrycznie? w ktorym miejscu jest umieszczony na filtrze? Normalnie kazda chlodniczka oleju ma mijesce na czujnik temperatury oleju !!!!
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
Kurde to tak, wymienie filtr przeczyszcze przeplywke , a co z tymi korekcjami to wina wtryskow czy pompy ?? jesli wtryskow to czy te wtryski ci co mi zmieniali moge wyregulowac jeszcze rac?(cisnienia w nich)