Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. hmmm jeśli mowao bezpieczeństwie http://allegro.pl/item541059354_airbag_przelacznik_on_off_audi_a2_a3_a4_a6_tt.html
  2. Masz Fajne Fotele i Fajny Telefon iiiiiii tyle reszta jak dla mnie to "wsiowato"
  3. f16mysliwiec odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wczoraj Trasa : Pionki - Warszawa 120km Spalanie 5,5l Na kompie Prędkość oscylowała róznie ale w granicach 80-100 strasznie lało
  4. pompe uszczelnialem w bialej podlaskiej kosztowalo mnie to 150 zl jesli chcesz to moge podac ci adres ale nie wiem czy oplaca ci sie robic ponad 200 km[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 08:11_________________________________________________ czytając Twój post odnoszę wrażenie, że boisz się otworzyć i podnieść maskę do góry nie wspominając już o zdjęciu plastikowej górnej i dolnej osłony silnika aby sprawdzić gdzie paliwo cieknie lub w tym celu schylić się pod auto i zobaczyć czy cieknie pod silnikiem, czy na odcinku silnik - zbiornik paliwa pod samochodem, najlepszym pomysłem zatem jaki mogę Ci podsunąć to - jedź z tym do mechanika maske podnosilem i oslone gorna tez zdejmowalem ale od gory nic nie widac a od dolu nie mam jak sprawdzic bo bez kanalu nie zdejme oslony a z oslona nic nie widac a kapie raczej na wysokosci silnika Dlaczego bez kanaluniezdejmiesz oslony???Dla chcącego nic trudnego Lewarek w reke pare srubek i po klopocie
  5. Widzisz, bo to byl rarytas ja mam z 96roku mam fisa i mam mozliwosc uruchomienia navigacji i pewnie wszyscy co maja fisa full, to moga po dokupieniu czytnika i tego panelka uruchomic nawigacja , zadna filozofia
  6. To jest PAnel do sterowania Nawigacja BNS 3 lub 4 lub 5, czyli mala nawigacja miedzy zegarami, po wcisnieciu 0I wlacza nam sie na zegarach nawigacja;) jesli w bagazniku jest czytnik [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:02_________________________________________________Wystepowala od zawsze , czyli od 94 roku w a4
  7. Ja juz pociolem hehehe i wsadzilemz tylu zaden problem troszke cirpliwosci i tyle gdyby jednak cos sie stalo to boczki sa tanie jakies 50zl
  8. Te w drzwi juz mam tylko te na nogi jeszcze szukam,one sa takie same jak te w drzwi tylko biale ehheeh A instalke zrobie tak ze podlacze wszystkie lampki do tego brazowobialego przewodu i juz;)
  9. Jakt tylko znajde oryginalne lampeczki bo innych niechce wkladac bo bedzie lipnie wygladac, ori to ori ;p
  10. Wszystko masz napisane w tym temacie !!! który pin i do czegowystarczy poszukac,
  11. MIstrzu Poczytaj sobie ten post
  12. heheh jedno jest pewne box nieda ci tyle radosci co chip z wystrojeniem auta
  13. narazie tylko wpakowalem ja w drzwi tylnie, i wyciagnolem przewody, reszte zrobie jaks amochodzik wruci od rogala ;p
  14. tak wlasnie takie i od niego
  15. Oj sorka końcówki ;p
  16. Potroszeczku coś tam da do tego wtryski 216 i chip Rogal i bedzie strzała
  17. Jesli wspawasz rurke to sie niekapną ja mam sama puszke bez rusrki w srodku i swista turbinka jak talala
  18. Catalisator ;p Takiem cos co zabija kucyki
  19. Ja cie sune identyczna jak ta w drzwi tylko biala bede szukal i instaluje bo fajna jazda hehehe
  20. Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce widze ze nie zakumaliscie, zgadza sie wlacza oswietlenie srodka, ale bez sensu jest by zapalalo sie oswietlenie drzwiowe w pozostalych zamknietych drzwiach. Otwarcie jednych drzwi zapala oswietlenie srodka ale tylko oswietlenie konkretnych otwartych drzwi. Treba sie wpiac w kazda krancowke z osobna i ja u siebie tak zrobie. A podswietlenei nog kierowcy i pasazera podepne pod oswietlenie wnetrza, chociaz zmoze lepiej by sie zapalalo z otwarciem drzwi kierowcy lub pasazera? :mysli: A zdobyles aryginalne lampki do podswietlania nog ? bo ja mam miejsca na nie nawet A wogule jak wygladaje oryginalne lampki am ktos zdjecia??
  21. A dlaczego ta w kombiaku z 97 110km zmieniles na 98 75km .?
  22. Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce gdzie w kturej kostce jest kabelek z sygnalu otwracia drzwi wszystkich tzn obiojetnie kturych zeby byl jeden kabelek od wszystkich drzwi
  23. koncówki wtrysków 216 750zl plus 200zl wymiana plus 1100zl program io jakies 120-130km bedzie;)
  24. na moim miejscu podpiął bym sie pod ten czarny dzyngiel tylnych drzwi co sie znajduje koło zamka,trzeba było by zdemontować boczek tylnej kanapy i juz powinienes miec kable na widoku.To tylko takie moje małe zdanie ale zeby zrobic to profi to trzeba sie pod kazde dzrzwi z osobna podpiac by otwarcie drzwi tylnych nie wlaczalo podswietlenia reszty drzwi A dlaczego nie?? wlasnie trzeba tak zrobic zeby otwrcie kturychkolwiek drzwi wlaczalo lampki!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.