Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. To jeszcze zrobic statyczne od 04 w gore ? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 08:36_________________________________________________Dalsze logi BS : <img src="http://img8.imageshack.us/img8/5807/bs005.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img504.imageshack.us/img504/6343/bs007.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img504.imageshack.us/img504/5818/bs008.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img199.imageshack.us/img199/4251/bs009.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img191.imageshack.us/img191/2105/bs010.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img41.imageshack.us/img41/6299/bs011.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img20.imageshack.us/img20/8192/bs012.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img7.imageshack.us/img7/7153/bs013.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img8.imageshack.us/img8/7757/bs015.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  2. Od jakiegoś czasu stracił troszkę na mocy i powolutku zaczynał dymić na czarno teraz to już jak mu przycisnę to zostawia chmurę taka ze z tylu nic nie widać (( (moge dodac ze koncowki wtryskow byly wymieniane na nowe jakies 5miesiace temu na bosch 0216)a dymic i na mocy stracil jakies 1-2 miechy temu Errors: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D3I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 2 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01237 - Fuel Shut-Off Valve (N109) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Logi: BS: <img src="http://img188.imageshack.us/img188/5366/bs000.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img26.imageshack.us/img26/9826/bs001.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img191.imageshack.us/img191/1889/bs003.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img81.imageshack.us/img81/8959/bs004.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Dynamiczne : <img src="http://img30.imageshack.us/img30/2391/dyn000.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img188.imageshack.us/img188/2539/dyn001.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img196.imageshack.us/img196/6528/dyn003.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img197.imageshack.us/img197/7642/dyn004.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img81.imageshack.us/img81/1333/dyn008.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img19.imageshack.us/img19/5476/dyn010q.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img26.imageshack.us/img26/9972/dyn011.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  3. Hehehe moje rozwiazanie, chcialem wsadzic tunel po II lifcie i oryginalny kosz 2 din ale za duzo trzeba by grzebac w instalacji, i duzo wiekrze koszty !!!!
  4. LAMPKI VALEO !!!!!!!!!! <img src="http://img199.imageshack.us/img199/5162/dsc00529p.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img200.imageshack.us/img200/3153/dsc00534f.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  5. LAMPKI VALEO Z SILNICZKAMI KUPIONE !!! Jutro montaż
  6. Własnie dobrze że silnik jest AHH (pompka 11) potencjal niesamowity;)
  7. Radio SYMPHONY ii NIEPODOBA CI SIĘ ? A LEDY TO TAKIE TAM TAKIE TAM TAKIE [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 18:54_________________________________________________ Chroowane ramki chodzi ci o zegary czy o listwy wkolo szyb ?
  8. Jakbys chcial to ja mam boczki dos przedania takie normalne 2xelektryczne szybki a tylnie boczki maja kratki an glosniki i swiatelka czerwone http://allegro.pl/item638713813_a4_fotele_kanapa_boczki_listwy_s4_wawa.html
  9. ja tez go neimailem ale juz jest , wpiolem sie w centrlany zamek
  10. Moze i masz racje ale ja teraz mysle o czym innym a nie o zmianie samochodu, szkole trzeba skonczyc, chate kupic, itp itd , kupilem mam i bedzie dopuki nieuzbieram na Q7 !!!!!!! :kox: :evil:
  11. ROZEBRALEM Fotel, troszke zabawy z przewodami bo elektryczny i podgrzewany, kupiony klej do gabek, wyprostowane wszystkie druty posklejane zlozone i cacy ,
  12. Ja chce kupic 1be podaj cene sprezyn z amorkami, i powiem cie ze lamki rpzednie plus tylnie robia swoje ))zbeiram kaske i kupuej an tyl ledy a na przud zespolone
  13. dawaj namiary , ale w tej gabce nietrzeba nic uzupelniac bo ona jest tylko poprzerywana wiec kupie klej do gabek i posklejam druty taksamo w gabce posklejeam i zoabcze jak wyjdzie;) jak ebdzie d*pa to pojade do tego goscia tylko podaj namiary
  14. Wczoraj postanowilem zdjac skore z fotela i sprawdzic dlaczego mi sie skora przesowa po gabce, i oczom mym ukazala sie przerwana na boku gabka i druty wyszly na garbach z gabki. I teraz pytanko czy mozna ja pozklejac ?? jesli tak to jakim klejem ?? <img src="http://img32.imageshack.us/img32/3167/zdjecie507.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img29.imageshack.us/img29/5070/zdjecie509.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img39.imageshack.us/img39/8504/zdjecie508.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  15. Kurde Nowak troszke kasy wlozyles w ta furke i trudno bedzie znalesc klijenta ktury to doceni ((, a tak porównujac ceny to zobaczcie ile chce sokolnh za swoja z 99roku i juz na 18felach (25800) a nowak na 16' 96rok chce 22000 )))) !!!!!!!
  16. Jesliktosby potrzebowal boczkow z elektryka 2x to zapraszam http://www.allegro.pl/item638713813_a4_fotele_kanapa_boczki_listwy_s4_wawa.html
  17. Mam Audi a4 1z 96 rok i mam altka bosch 120A w intercars pokazuje mi ze powinienem miec sprzegielko altka ruville evr55451 lub evr55470 i jest na 5klinow, na innym forum spoatkalem sie ze powinno byc 55471 6 klinow ;/
  18. Nastepny wlał mineralny i dziwi sie ze klekocze hehehehehehehhe :wallbash: :wallbash: Ja miałem tak samo jak przyjechał z niemiec to elegancko i posłuchałem sie "mechanika wlal mi minerlany i zaczol klekotac ;/
  19. Słabe te fotki , wstaw jakieś normalne !!!!
  20. Lampy są już w planach, ale lekka gleba ?? przecież ona już siedzi -35 ??? Nie widzisz tego ??? A może jeszcze nie widziałeś samochodu z "glebą" :polew: :polew: :polew:
  21. Nowe fotki <img src="http://img25.imageshack.us/img25/1921/zdjecie460.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Po poprawkach kosmetycznych <img src="http://img258.imageshack.us/img258/9007/p1030196p.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img3.imageshack.us/img3/8249/p1030195g.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img24.imageshack.us/img24/9832/p1030194d.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> A od tego sie zaczelo [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 20:13_________________________________________________Nowe Felgi 17' ))Oponki 215/45/17 <img src="http://img23.imageshack.us/img23/4594/p1030204m.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img9.imageshack.us/img9/497/p1030203g.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img25.imageshack.us/img25/6900/p1030202.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img11.imageshack.us/img11/3663/p1030200a.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img7.imageshack.us/img7/3206/p1030201.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 13:40_________________________________________________Male "conieco" jak sie podoba ? <img src="http://img178.imageshack.us/img178/6241/zdjecie475.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img413.imageshack.us/img413/4524/zdjecie474.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  22. 2 do klaksonu ??? bardzo dziwne ;/
  23. Zdjolem dzis kratke lewa i zobaczylem 2 syreny jedna nad druga, a trzecia mam w komorze silnika od alarmu nieoryginalnego ;/ czy to co na zdjeciach to co innego ? to jest pierwszaa pod nia jest druga <img src="http://img134.imageshack.us/img134/9007/p1030212.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> o ta : <img src="http://img134.imageshack.us/img134/4090/p1030217e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.