Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Caly sordek jest z S4 z 99roku ))) mam nadzieje ze ta skore z tych drzwi da sie wymontowac i wsadzic to moich boczkow jak myslicie?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Troszke mnie kosztowaly , ale wreszcie znalazlem kopletna skóre, nawet z podlokeitnikiem i boczkami !!! podgrzewana , full elektryczna i chyba pompowana i do tego jasna !!!!, pozatym wszytskie maskownice bosse i swiatelka w drzwiach kture juz wczesniej zakupilem hehe, a pozatym nie od angilka !!!
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wstawie jak swieci i w nocy, tacze na początku nieswieciły równomiernie ale po konsulatacji z sprzedającym i po przetarciu plexi podswietlajacej papieram 400 , świeci lux [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:26_________________________________________________NOWY ZAKUP;))))))) JEJCIU NORMALNIE NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ TAKIE JAK SOBIE WYMARZYŁEM
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, MATKOOOOO, JAJKO PRZELUTUJ SOBIE, !!!!!!!!!!!!!! :wallbash: Zmieniłeś ml na km ??? Zmieniłeś kodowanie z Benzyny na diesla?? Zmieniłes z 6 na 4 gary ????? Jesli tak to na tarczach od bernzyny powinno pogazywac wszytsko dobrze !!!!!! wiec obroty ebdziesz mial do 7500 !!! ale beda pokazywane dobrze !!! A km/h beda do 260 a nei do 220 jak bylo w dieslu i etz beda pokazywane dobrze neimaj innej opcji mistrzu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja tez do swojego diesla kupilem zegary z fisem od angilka i od benzyny, i powiem ci ze wystatrczylo przekodowac !!!! pozatym NIEZMIENIASZ TARCZ !!!!!!!! tarcze msza byc takie jakie byly zoabcz sobie w moim profilu jakie ja tarcze kupilem !!!!, wystarczy przekodowac najpierw z benzyny na diesla potem ile garow i potem z ml na km i to wszystko ale tarcze od diesla do benzyny niepasuja bo beda rozbeirznosci
-
[ALL B5] Podłokietnik z passata B5 FL
Sam tez juz zadawalem pytanie na forum odnosnie tego tunelu od paska fldo a4 ale nikt nic niewiedzial;) a ten tunelek jest kozacki jak w a6 hehe
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
za mało ZAWSZE JEST ZA MAŁOOOOO :kox: 1Z , WYCIETY CAT, 0,216
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
1z plus 0,216 :kox: :kox:
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
Kurde ten "czarny Carbonek" to syfffffff , jakbys wsadzil ori to bylo by dobrze , a tak to wyglada w srodku jak kurde w "Nysie" , Ale to tylko moje zdanie, bo mi osobsicie podobalo sie abrdzo to twoje jasne "drewienko"
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
ORI TO ORI LUX MALINA
-
Montaż tempomatu A4 B5
to jednym słowem audi dało d*py jak pompa wody bo w głupim golfie jest w Passacie jest a w audi nie ma głupiej kostki i weź se teraz człowieku znajdź gdzie sie wpiąć z tym wszystkim??? ja mam auto przed liftem i jak mówicie ze nie ma to nawet nie mam chęci tego podłączać i do tego ciąć kable od ecu porażka po całej lini Mistrzuniu nic nietrzeba ciac , wystarczy przeczytac ten watek , ja zakladalem u siebie a mam taki sam motorek, wystraczy kupic manetke , troszke przewodow , pociagnac do ecu i kupic piny do ecu wpiac sie w piny kture sa opisane w tym watku i aktywowac wagiem , wiec...... czy kostka czy ecu jeden kij
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? Cos mi tu niepasuje.... w niej stare lampy , brak listw progowych plastikowych hmmmm, ale lusterka pod kolor hmmm , jakis fejk chyba
-
[ALL B5] Gdzie kupić takie przeciwmgielne ?
Kurde darmowa reklama a tu jeszcze ale... Pozatym tylko takie znalazlem na otomoto ;p
-
[ALL B5] Gdzie kupić takie przeciwmgielne ?
Kijjjj z tym ale fajnie to wyglada skad to wziasc?? inapewno da sie wlozyc tam przeciwmgielne
-
[ALL B5] Gdzie kupić takie przeciwmgielne ?
Przeciwmgielne w B5 do 99roku !!!!!!!! Skad takie mozna dostac ja tu na fotce??
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
TO WSZYSTKO ZALEZY JAK DIODY WSADZILI DO OPRAWEK , JA MIALEM PRZYPADEK ZE MIALEM 2 ZAROWKI DIODOWE I JADNA MIALA PLUS GDZIE DRUGA MINUS I BYL WILKI ZONKUSSSSSS Ale lutownica w raczke i po klopocie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
PEWNIE DLATEGO ZE BIEGUNY SIE NIEZGADZAJA
-
[B5 1Z] Jak Zimny pali od strzala ale nierówno przez chwile chodzi i szary dymek puszcza
fajni fachowcy według mnie jeżeli był przestawiony o ząbek to powinni go z powrotem przestawić na pasku a nie pompą regulować może wypadało by mechanika zmienić jak się mylę to niech ktoś poprawi Serwisowi Tdi to nie mam nic do zarzucenia, wrecz przeciwnie, pompą podciągli kąt wtrysku bo wyszło mnie to taniej i szybciej - ja tak zdecydowałem. Panowie silniki Tdi z pompą wtryskową, a nie z pompowtryskiwaczami bez żadnego problemu można podciągnąć kąt wtrysku lub wyregulowanie kąta. Zamiast bawić się w przekładke rozrządu to na pompie chłopaki wyregulowali, auto do dziś śmiga... 4 miesiące jeździłem od serwisu do serwisu od Bosch'a po elektryków, mechaników i diagnostyków, każdy ręce rozkładał z moim problemem, dostałem cynk od znajomego że mam podjechać pod wskazany adres gdzie tylko serwisują i diagnozują silniki diesla i też tak zrobiłem, szybko sprawnie i z uśmiechem na twarzy mi pomogli, kolesie maja konkret sprzęt i dobra wiedzę. :>[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 17:16_________________________________________________ Bracie, tolerancje kąta wtrysku w silnikach z pompą wtryskową można kąt wyregulować, było tylko o 1 ząbek przestawione, na drugi raz niedowiarką zrobie zdjęcia + "print" z komputera i pieczątke z serwisu p.s. proponuje poczytać o regulacji kąta wtrysku za pomocą pompy! A gdzie jest ten serwis daj jakies namiary
-
[B5 1Z] Jak Zimny pali od strzala ale nierówno przez chwile chodzi i szary dymek puszcza
bardzo cenna uwaga , chwilowa nierowna praca po urochomieniu swiadzczy o lekkim przedmuchu na cilindrze Ok postaram sie sprawdzic cisnienie, a czy to moze byc wina wtryskiwaczy, i czy robic logi ?
-
[B5 1Z] Jak Zimny pali od strzala ale nierówno przez chwile chodzi i szary dymek puszcza
Jak Zimny pali od strzala ale neirowno przez chwile chodzi i szary dymek puszcza przez chwilke, tydzien temu u rogala byly wymieniane swiece i przewody do swiec, Co to moze byc ?
-
[B5 ABC] Czy pasuje podłokietnik od B6 do B5 ?
Niemyslal ktos juz nad tym zeby do a4 wlozyc podlokietnik z tunelem ale do ręcznego z Paska FL, niby wszystko takie same ale w FL jest duzo fajniej ;)prawie jak w a6
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedna taka felga w Aso w Radomiu to koszt 480zl....... Kolega brał do nwogo paska i sam sie zdziwil ze w aso tak tanio jedna felga
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Wlasnie przyszly lampeczki na nogi ORIIII cale 20zl mnie kosztowaly z wtyczkami
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
W każdym lepszym i szanującym się sklepie samochodowym... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Gdzie w Wawie można kupić ledy ???