Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Nie z razrządu tylko z osprzętu !!!!!!!!!!!!!
  2. tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie. Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie: Pozdrawiam To wysyłaj chetnie podjade
  3. Narazie jedna fotka tak na szybciocha reszte zrobie juz po podlaczeniu kabelków bo anrazie wsadziłem tylko lampeczki i kable wyprowadziłem z drzwi , i przy okazji wsadzilem glosniki w tylne drzwi co widac na fotce <img src="http://img134.imageshack.us/img134/6962/p1030039vm9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> iebie bede to samo rezal, lampeczki juz mam A gdzie sie wpeniesz z instalacją amsz juz jakis plan ?
  4. Ale gdzie dokladnie się wpiąć w kturą kostke ktury kabel ??
  5. Tak myslalem pojechalem na diagnostyke bo mi cos szuralo i tarlo no i tak mi powiedzieli
  6. 800zl Czy to drgo za wymiane paska i napinacza soprzetu w 1z? Oczywiscie w cenia pasek i napinacz zamienik z intercars
  7. Narazie jedna fotka tak na szybciocha reszte zrobie juz po podlaczeniu kabelków bo anrazie wsadziłem tylko lampeczki i kable wyprowadziłem z drzwi , i przy okazji wsadzilem glosniki w tylne drzwi co widac na fotce <img src="http://img134.imageshack.us/img134/6962/p1030039vm9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  8. Nowe Fotki : <img src="http://img207.imageshack.us/img207/9025/p1030084bi1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img207.imageshack.us/img207/7816/p1030086jk0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img510.imageshack.us/img510/4453/p1030091rm3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  9. Skad pobrac sygnal otwarcia drzwi ?? Chicialbym wkoncu podlaczyc lampki w drzwiach, poniewaz wkoncu je wsadzilem tylko teraz gdze najlepiej sie wpiac z nmi ?
  10. Gdzie dokładnie moge wpiac sie w instalacje z światełkami drzwi tymi czerwonymi, tzn zalozylem juz swiatelka czerwone co powinny sie zaswiecac po otwrciu drzwi ale teraz szukam sposobu jak i gdzie wpiac sie w instalacje, chodzi mi o dokladne miejsce, zeby mi one sie zaswiecaly po otwarciu drzwi
  11. 280k km? To dopiero się dotarł. Jak przyjechal z neimeic to niechcieli uwierzyc ze to 280 bo za ladnie chodził i za cicho wiec mu wlali minerala i sie qr** zaczelo..... , a pozatym to trafilem o tye dobrze ze ktos przedmna turbinke wymienil hehehe
  12. Mi opacac w warsztacie zalal tez mineralnym bo mam 280km , przejechalem jakies 5tys km i sielnik zaczol glosniej chodzic, wiec szybko zmieniam na pulsyntetyk Motul 6100 Sy... a przed tym plukanka Engine Cleanem Motula
  13. Kurde niemiałem skąd wziąść innych , a te w rzeczywistości są bardzo ciemne tylko tak od flasha wyszły prawie białe heheh, zrobie fotke jak będą w samochodzie to wtedy , może zmieni to klimat hehehe
  14. Ramki chrom plus tarcze nowe (stare byly od anglika) <img src="http://img103.imageshack.us/img103/1830/p1030023xe9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img172.imageshack.us/img172/3024/p1030022pv7.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  15. Zamówiłem już tarcze specjalnie przerobione heheheh bo narazie mam obrotu do 7500 hehehe
  16. Dzieki juz umiescilem je pokazejutro fotki jak wyszlo
  17. Pewnie kupiłes licznik Jager jesli tak to standardowa usterka a naprawa to koszt min 300zl wiec gość ktury ci go sprzedal wie co robil, i prubuje pozbyc sie złoma
  18. Po wywaleniu kata, zostawieniu puszki po nim jest zajebsicie turbinka swiscy ze talala
  19. A działą ci kontrolka imo ? w tym z 2001?
  20. i j k ci poszlo ?? z montarzem?? tempomatu i fisa?
  21. Aha hmmm ciekawe jak to bedzie banglac
  22. Kupilem okazyjnie na allegro Lusterko wewnetrzne fotochrom http://www.allegro.pl/item521239422_lusterko_wewnetrzne_przyciemniajace_audi_a4.html Powiedzcie da sie to zalozyc do a4 96r 1z
  23. ja juz to przerabialem niejest to pin18 , tylko jest to w zoltej wtyczce zolty cienki przewod drugi od strony nadkola
  24. Akurat z nich iejestem zadowolony , bylemj juz u nich z innymi rzeczami
  25. Nowlasnie szukam fachowca który sie wypowie ja mam na blacie ponad 280tys pozatym turbinka jakies 50ty temu wsadzona byla nowa w belgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.