Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Czy to uszkodzona pompa paliwa ?
LOGI <img src="http://img390.imageshack.us/img390/6938/03rq9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <br> <img src="http://img398.imageshack.us/img398/8789/11mc1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Statyczne : <img src="http://img510.imageshack.us/img510/7169/004lk0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <br> <img src="http://img519.imageshack.us/img519/6053/003sn4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <br> <img src="http://img525.imageshack.us/img525/1183/000pj9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Czy pompa 11mm bedzie pasować
Czy pompa 11mm bedzie pasować do 1z plug&play ?? jakas modyfikacja w sofcie bedzie potrzebna? Wiem już ze niepasuje a czy pompa od afn jest leprza od 1z?
-
[B5 1Z] Czy to uszkodzona pompa paliwa ?
Dziś byłem u mechanika bo silnik zblkizajac sie do 3tys obrotow wylaczal turbine , ;/ i sprawdzil wszystkie rurki dolotowe i wszystko szczelne potem podpiol komputer i sie okazalo ze pompa wtryskowa jest uszkodzona bo niezmienia kata wtrysku ;/ czy to prawda?? czy moze byc tak ?? czy to tylko n75
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) - logi
Jakie jescze zrobic?
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) - logi
Witam, Dziś wracając z pracy , wrzucam trzeci bieg widzę jak rosną obroty 2500 2800 3000 iiii uuuuuuu i dusi przestraszony ze po turbinie zatrzymałem sie ale nic na luzie wszystko cacy nic nie puka nic nie stuka ładnie sie wkręca na obrotu na luzie ale jak tylko wrzuciłem jedynkę potem dwójkę i przy 2800obrotow znów go dusi jakby cos zatkane albo paliwo nie docierało ;/ co to może być ?? Oto moje pierwsze Logi <img src="http://img390.imageshack.us/img390/6938/03rq9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img398.imageshack.us/img398/8789/11mc1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) LOGI !!!
LOGI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto mi zrobi logi w ten wtorek na spocie? bo ma problemik Dziś wracając z pracy , wrzucam trzeci bieg widzę jak rosną obroty 2500 2800 3000 iiii uuuuuuu i dusi przestraszony ze po turbinie zatrzymałem sie ale nic na luzie wszystko cacy nic nie puka nic nie stuka ładnie sie wkręca na obrotu na luzie ale jak tylko wrzuciłem jedynkę potem dwójkę i przy 2800obrotow znów go dusi jakby cos zatkane albo paliwo nie docierało ;/ co to może być
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) LOGI !!!
Witam, Dziś wracając z pracy , wrzucam trzeci bieg widzę jak rosną obroty 2500 2800 3000 iiii uuuuuuu i dusi przestraszony ze po turbinie zatrzymałem sie ale nic na luzie wszystko cacy nic nie puka nic nie stuka ładnie sie wkręca na obrotu na luzie ale jak tylko wrzuciłem jedynkę potem dwójkę i przy 2800obrotow znów go dusi jakby cos zatkane albo paliwo nie docierało ;/ co to może być ?? Oto moje pierwsze Logi <img src="http://img390.imageshack.us/img390/6938/03rq9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img398.imageshack.us/img398/8789/11mc1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ja jeszcze nic niemam czxasu anrazie ale czy ecu w afn jest takei samo jak w 1z zeby byly takie same piny ??
-
Montaż tempomatu A4 B5
To napisz jeszcze do 1z
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Sam upchnołem to wszystko w konsoli srodkowej a gril jest nieoryginalny z allegro
-
Montaż tempomatu A4 B5
tak jak Ci już pisałem na gg kupiłeś manetkę od a6, oddaj ją i dla sprzedającego za wprowadzanie kupujących w błąd Wszystko się wyjaśniło mam już mantkę z tempomatem i obsługą fisa teraz tylko trzeba będzie to wszystko połączyć [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 11:44 _________________________________________________ tak jak Ci już pisałem na gg kupiłeś manetkę od a6, oddaj ją i dla sprzedającego za wprowadzanie kupujących w błąd Kurde chyba mam znowu problem ehh , pociągnąłem kable z kostki białej ale tylko pociągnąłem 10 9 8 a 7 niemiałem nic wiec zostawiłem, podłączyłem do manetki zasilanie 12+ do pin 5 poskładałem zapaliłem silnik żeby zobaczyć czy za bardzo nie napsociłem. Gdy wyłączyłem silnik, spod maski wydobywały się takie pykania jak jakiegoś przekaźnika w okolicy hmm tutaj koło bagneta oleju wiec szybko zdjąłem klemę, odłączyłem zasilanie tempomatu 12+ i znowu zapaliłem i zgasiłem i jest dobrze juz nie pyka (bez podłączonego zasilania tempomatu)co to może być ?? czy te 12+ to ma być dopiero po włączeniu stacyjki ? a gasnąc po wyłączeniu bo u mnie to cały czas było podłączone a i jeszcze nie aktywowałem vagiem wiec moze przez to komputer nie wiedział co z tym tempomatem robić ??
-
[B5 1Z] Kto z Warszawy wytnie kata i wspawa w niego rurke????
Kto z Warszawy wytnie kata i wspawa w niego rurkę???? i ile by to kosztowało ?? Prosze o numer telefonu i miejsce gdzie można podjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze nie byłem ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto będzie miał dziś czas po 17 spotkać się i sprawdzić czy w mojej 1z skrzynia nieposzła ;/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam problem ze skrzynią i paroma innymi rzeczami doradzicie coś na spocie dzis ????
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czy ktoś prubował wkładać manetka z 98 roku do a4 z 95roku?? bo kupilem taką a ma inne wyjscie z tyłu ??? da sie ją podłączyć ??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe fotki
-
[B5 1Z] Dziwne odgłosy z EGR
A czemu trzba zaslepiać coś się zepsuło?? można to wymienić ?? wpłya to jakoś na prace silnika ??
-
[B5 1Z] Dziwne odgłosy z EGR
Co to jest że z tego elemantu zaznaczonego na zdjeciu wydobywa się czasami dźwięk jakby "puszczało bąki" hehehe takie pyr pyr
-
[B5 1Z] Czujnik deszczu w B5 ?????
Jak w temacie http://www.allegro.pl/item388158155_czujnik_deszczu_audi_a4.html
-
[B5 1Z] Skrzynia od AFN do 1z??
Mam wielkiii problem otóż mi padł mechanizm różnicowy w skrzyni i teraz musze ją wymienić i jaka i gdzie szukać żeby była dobra i czy będzie pasować od AFN albo AWX ?? czym się różnią wogóle te skrzynie??
-
[ALL B5] k bus a concert
Jak to rozwiązałeś ?? gdzie się wpiołeś??
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
W jakim sklepie kupowałeś i czy do 1Z też są takie?
-
[B5 1Z] Nowy licznik i VAG - różne przebiegi
dobra mam vagtachoUSB 1.65 (1.7) i program vagtacho 1.65 zainstalowalem sterowniki do usb komp sie łączy zczytuje pin i eprom ale klikajac na changemillage i sto i nic nierobi tylko wyskakuje seek mileage record i tyle i stoi ((