Jump to content
IGNORED

[ALL B5] k bus a concert

czaki22
 Share

Recommended Posts

niewiem gdzie zapodzial sie moj post nawet w koszu go nie ma :evil:

interesuje mnie jak podlaczyc concerta 98' tak zeby był widoczny vagiem zalezy mi na zmienie konfiguracji radia, mialem delta cc w bose ale concert jest ładniejszy oczywiscie musiałem wypiąć pin nr 3 gdyz na nim bylo +12 a w concercie jest wlasnie k bus tylko gdzie sie wpiąć moze kto mi powie? :mysli:

na tej stronie znajdziesz opis kostki na wyjściu z radyjka http://studio24.prv.pl/

kablomania> iso om> szukasz na stronce swojego radia :wink4:

opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował

opisz proszę jak się podłączyłeś w końcu, gdzie znalazłeś k-bus

jakie ustawienia zmieniłeś vagiem w concercie :mysli:

W liczniku np. :naughty:

Bliżej ma do panelu Climatronic. :)

Gdzieś tam za licznikiem w pobliżu Immo łączą się linie.

fabrycznie miałem gammę CC, w niej nie było przecież linii k-bus

teraz mam concerta1, w pinie 3 to radio ma k-bus, a w instalacji auta jest tam +12

musiałem wyrezać, aby nie spalić radia

innymi słowy podłączm vaga i nie mam komunikacji z radiem

a zatem jak się podłączyć vagiem do concerta

najprościej włożyć moje radio do auta z instalacją pod concerta i wtedy skomunikować się z vagiem

no chyba że jakoś pojedyńczymi pinami bezpośrednio do radia

oświećcie mnie proszę bo nie kumam tego :disgust:

Tak, możesz się podłączyć pinami do radia.

Plus i masę oraz linię K podłączasz z kostki przy radiu i komp się komunikuje, wielokrotnie to robiłem kiedy sprzedawałem chorusa, czy concerta i pytałem nabywcę, jak mu skonfigurować.

opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował

Jak to rozwiązałeś ?? gdzie się wpiołeś??