Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Niedowano dowiedzialem sie ze panowie po sprowadzeniu auta z Belgi zalali mi Minerala 15w40 ;/ od tamtej pory silnik glosniej chodzi i wogule ;/ , i teraz chce wymienic na inny co powinien teraz zrobic i gdzie do kogo pojechac z wymiana w Warszawie ?? Powinienem najpierw zalac go tym czysczycielem po starym olejeu A potem pół czy full syntetyk????
  2. Ja bylem w megacar i inebrdzo jestem zadowolony, na dziendobry powiedzieli mi ze mam walnieta pompe, i ze od tego musza zaczac, niewierzylem i pojechalem do innego i sie okazalo ze wezyk gumowy co leci ropa do pompy byl pekniety i zasysal lewe powietrze, wieccccc niewiem co sadzic o nich , pozatym wyminili mi uszczelke pod klawiatura i po miesiacu zaczelo znowu lec spod dekla...............
  3. Ja juz jestem po wymianie mat 10s i 8s , do koncowek przylutowalem oryginalne zlacza <img src="http://img366.imageshack.us/img366/3486/zdjecie411hx8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img262.imageshack.us/img262/2710/zdjecie413oe2.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img387.imageshack.us/img387/6292/zdjecie414lm0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img249.imageshack.us/img249/521/zdjecie415jy7.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  4. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
  5. Mam juz w domu lapeczki z kabelkami w drzwi , teczerwone jak sie otworz drzwi to maja swiecic , i teraz pytanie czy niewie ktos w kturych dokladnie miejscach one maja byc , moze jakeis zdjecia bo niewiem gdzie ciac dziury heheh
  6. A co ci szkodzi odpowiedziec matkooo po to forum jest , jak nieznasz odpwoiedzi to sie nieodzywaj a nie teksty było było szukaj szukaj, to sie ludziam wszystkeigo odechciewa , jak ejstes taki mily to sie wogule nieodzywaj ;/
  7. Zeby miec oba lusterka duze, mozna wlozyc od anglika ?? czy ebdzie pasowac czy dorze bedzie widac itp... czy sa jakies przeszkody ?
  8. Tylko sam podlokietnik, ja sam mam taki z paska b5 i pasuje plug&play, tylko ze wiadomo ze te od audi byly leprze wiekrze i nietrzeszczaly, bo te od paska trzeszczą jak caly pasek hehehe
  9. Tak juz usunolem troche, dzieki hehee[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________A na polski ??? ten schemacik bo tak niewiem co zrobic z kabelkami : gruby brazowy (chyba masa idaca do wtyczki do mat) cienki brazowy (chyba masa idaca do guzikow) dwa cienkie niebieskie z bialym paskiem to chyba podswietlanie dwa cienkie czarne z czerwonym paskiem (niewiem) gruby czerwony (chyba plus idacy do wtyczki do mat) reszta jest we wtyczkach [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 18:02_________________________________________________ Tak juz usunolem troche, dzieki hehee[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________A na polski ??? ten schemacik bo tak niewiem co zrobic z kabelkami : gruby brazowy (masa idaca do wtyczki do mat) cienki brazowy (masa idaca do guzikow) dwa cienkie niebieskie z bialym paskiem (plus podswietlanie guzikow) dwa cienkie czarne z czerwonym paskiem (plus idaca do guzikow) gruby czerwony (plus idacy do wtyczki do mat) reszta jest we wtyczkach Juz sobie rozgryzlem wszystko zostalo podlaczenie
  10. Witam, właśnie dostałem cala instalacje do podgrzewanych foteli , ale nie wiem gdzie co i jak poukładać gdzie kable powinny iść itp , czy ktoś mógłby pomóc
  11. <img src="http://img132.imageshack.us/img132/9826/inverteruj2.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  12. Musisz zrobic sobie takie modułek ktury bedzie odwracal + na minus i odwrotnie mam schamcik tego bo sam robiłem to podeśle wieczorem
  13. Cosik takiego? http://allegro.pl/item514096852_liczniki_zegary_licznik_audi_pelny_fis_88311225_23.html Nie wiem czy nie lepszym pomyslem byloby podjechanie na jakis szrot w celu znalezienia takiego licznika z fisem. Moze bylby tanszy niz te z allegro... Szukaj szukaj i szrocie kupisz taniej, pozatym tai jak pokazales jest wlasciwy, wlasnie takiego szukaj, ja milem wiecej zabawy bo kupilem anglika i benzyne a mam diesla i tak wszystko dziala
  14. hmmmmm , no zobaczymy moze niedlug przyjedzie anglik z 99roku , jak bedzie mial pelny fis i rns, bo ma byc full wypas to przeloze do swojego z zegarami
  15. Za duzo kombinacji lepiej poszukaj licznika z rocznika 94-97 który ma kostki zolta i zielona i niema cyferek na zegarku analogowym, pozatym jesli masz blisko do wawy to ja chetnie pomoge
  16. Mozna powiedziec ze wyrżnolem w starym nowy hehehehe
  17. Nowalsnie z tym rns niezly pomysl, hmmm, mam juz adapter can, kosz pod 2 din zrobilem, wiec tylko kupowac rns i wkladac
  18. hehe wiec olewam fis hihihi, bo radio jest zarabiste hehe i ladnie wyglada , pozatym moze niedlugo jak znajde fsadze rns
  19. Po zmkania i wlozeniu wtyczek prosto z symphony I do symphony II , przestalo mi wyswietlac informacje z radian na fisie a wczesniej wyswietlalo , czy w Symphony II inne sa wejscia i wyjscia w mini iso ?
  20. chybas nie mądry, wszystko na plus tylko teraz ta kierownica psuje cały kontrast! powiedz czy duzo roboty było przy tym fisie? Przy fisie nietak duzo Njawiecej przy radiu hehehe, fis to prawie plug&play[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:15_________________________________________________ Zawieszenie jest Weitec , jezdze juz z 2 miechy na nim i jest super [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:16_________________________________________________FOTKI PO WYREZANIU SYMPHONY II plus Adapter CAN <img src="http://img101.imageshack.us/img101/7640/p1020788rs4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img380.imageshack.us/img380/8751/p1020792bl3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img101.imageshack.us/img101/2687/p1020793kp9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  21. NO i pech chwila nieuwagi i Symphony spalone, po paru dniach szukania radia znalazłem Symphony II (wbudowana zmieniarka na 6CD) plus adapter can wszystko w śmiesznej cenie Radyjko Symphony II juz założone i śmiga jak trzeba;)
  22. Mi tez w 1z poszla skrzynia, mechanizm ruznicowy przy 280tys km , i za 500zl zrobili mi ja z gwarancja na 6 miechów , oczywiscie przy okazji wyszlyu inne zeczy ze synchr 3 biegu juz padal itp itd , skrzynia chodzi lux juz prawie rok
  23. TAK JAK NA RYSUNKU !!!!!!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.