Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[ALL B5] Czy mam grzane lusterka czy na Włochy nie montowali ?
ja dzis zdjolem szkło no i mam grzane , ale niegrzeją, wiec sprawdziłem miernikiem czy pra jest no i jest 12V ale po włączeniu grzania tylnej szyby wiec sprawdzilemc zy mata stawia jakis opór no i stawia ale i tak niegrzeje , co to moze byc ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
A do kturego plus po zaplonie ?????????????????????
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
To jakie najlepiej zamontowac??
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
A co trzeba kupić zeby wymienic , duzo roboty i wogule??i ile koszt?
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
Lepiej Beru czy Bosh ?? Beru - pierwszy montaz ... A gdzie w 000bs sprawdzic czy to swiece zarowe? a kto napisal ze tam sprawdza sie swiece ? Bo ja mam identyczne objawy rano, i jak sprawdzic co mu jest ?
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
Lepiej Beru czy Bosh ?? Beru - pierwszy montaz ... A gdzie w 000bs sprawdzic czy to swiece zarowe?
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
Lepiej Beru czy Bosch ??
-
Montaż tempomatu A4 B5
Też
-
[ALL B5] Miejsce na mikrofon
wiem ze tu na slupkach od pasow sa miejsca jakies ale chyba to na czujniki ruchu alarmu
-
[ALL B5] Miejsce na mikrofon
ta kratka miedzy klimatronikiem a radiem to jest czujnik temparatury powietrza wewnatrz dla klimatronika, tam w srodku tej kratki jest rurka w kturej zasysane jest powietrze silniczkiem a w srodku rurki czujnik
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
pokarz fotki srodka jestem ciekaw jak wyglada nawiew dla pasarzerow z tylu
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe Fotki[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 17:28_________________________________________________NOWE FOTKI PO ZALOZENIU ALU <img src="http://img253.imageshack.us/img253/2690/p1020741yw0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/> <img src="http://img403.imageshack.us/img403/4337/p1020742wv5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/> <img src="http://img153.imageshack.us/img153/8350/p1020743aa8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/> <img src="http://img408.imageshack.us/img408/6827/p1020744ma4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/> <img src="http://img508.imageshack.us/img508/4086/p1020745mu7.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/>
-
Montaż tempomatu A4 B5
Mozesz mi napisac konkretnie ktury pin do kturego podlaczyles ??
-
[B5 1Z] W której kostce jest pin do spalania???
A ty do kturego podlaczyles??? may takie same sterowniki, mozesz anpsiac do kturego podlaczyles?
-
[B5 1Z] W której kostce jest pin do spalania???
A ty pod ktury sie podlaczyles? i nic zegarom sie enistanie jak bede podlanczal pod te piny ?[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 10:04_________________________________________________Znaleziony bezowa kostka druga od strony blotnika , zolty kabelek , czy to normalne ze spalanie zmienia sie abdzo szybko jak go zapalilem to mi pokazalo 8,8 potem jak ruszlem 10-14 a jak jechal to 4-8
-
[B5 1Z] W której kostce jest pin do spalania???
Jestem w trakcie podłączania Fis , juz prawie wszystko działa tylko wpiolem sie z spalaniem w pin 18 w ecu ale nie działa, do którego trzeba sie wpiąć ??
-
[B5 AFN] czujnik temperatury oleju
Wysąłes mi schemacik Airbag ??Pozatym to jak wiercic jak opilki wleca do oleju ?
-
[B5 AFN] czujnik temperatury oleju
Czy ktos montował taki czujnik przy zmianie zagrów na FIS
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
-
[B5 1Z] Jak powinno wyglądać rozmieszczenie pinów w kostce FIS
Który tu jest pin nr 1 ?? a który 20 ?
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
Jesli robiles cos takeigo możesz cos wiecej napisac jakis schemacik czy cos?brzeczyk juz dziala super byl walniety
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
ten kod co jest w nim zapisane diesel ile cylidrow i kraj to wpisywalem ale nic niepomaga , chyba ze muwisz o innym kodzie?
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
Czy nikt sie neispotkał z takim problemem i niewie jak go rozwiazac ?? Wie ktoś wogule gdzie moge znaleśc rozpiske pinów z licznikoa UKNSI 95 rok i VDO 97rok?? taką dokładną
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
Zmeiniłem zegary na fis i zaczeła sie swiecic lampka od airbaga skasowalem blad ale calyczas sie wyswietla, moze dlatego ze ja mam jedna poduche ? a zegary sa z wersji z dwiema poduchami ? Pozatym niemam juz gongu jak sie otworzy drzwi a niewylonczy swiatel ?? a w starych tak było ;/ 1 Fault Found: 01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction 31-00 - Open or Short to Ground
-
[B5 1Z] Czy przekładać tarcze zegarów???
A to super;)