Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Miejsce na mikrofon


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam pytanko czy w audi B5 jest przewidziane jakies standardowe miejsce na mikrofon ? Jesli tak to gdzie ?

Mam jakies dziwne przeczucie ze moze to byc kratka miedzy klimatronikiem a radiem ale pewien na 100% nie jestem. Jesli sie myle to co sie miesci za ta kratką?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kratka miedzy klimatronikiem a radiem to jest czujnik temparatury powietrza wewnatrz dla klimatronika, tam w srodku tej kratki jest rurka w kturej zasysane jest powietrze silniczkiem a w srodku rurki czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jak masz opcje "8 aktywnych glosnikow" to 8 glosnik jest nad nogami pasazera i podlacza sie go do zestawu glosnomowiacego. ale mikrofon... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jak masz opcje "8 aktywnych glosnikow" to 8 glosnik jest nad nogami pasazera i podlacza sie go do zestawu glosnomowiacego. ale mikrofon... :mysli:

Kolego tak dołącze sie przy okazji, może wiesz gdzie są wszystkie głośniki. Mam właśnie w rozpisce 8 aktywnych głośników ale co to daje??

Powiem ze aktywne są tylko te na tylnej polce - maja własny wzmacniacz - ale dlaczego piszą ze 8 aktywnych?? 2 piszczki w drzwiach koło rączki otwierania drzwi i dwa głośniki w drzwiach na dole oraz dwa z tyłu na półce to daje 6 głośników - a gdzie dwa jakieś dodatkowe ?? i po co one są ??

dzieki za wszelkie odpowidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem to jeden nad nogami kierowcy do tel

no i jeden z najwazniejszych glosnikow woofer w bagarzniku

OK tylko czegos tutaj nie rozumiem mam na wyposażeniu symbol 8RN czyli 8 aktywnych głośników. I jak rozumiem powienien byc subwoofer tylko gdzie on moze w sedanie sie znajdowac ?? bo nigdzie nie moge go znalesc.

W sumie pod nogi pasażera tez nie patrzylem czy tm jest jakis glosnik.

Dzisiaj tam zobacze ale powiedzcie gdzie moze byc albo gdzie powinien byc subwoofer :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie woofer jest nad lewym nadkolem. jak otworzysz schowek z lewej spojrz czy masz kawal czarnego plastiku. w nim jest woofer. wlacz radio i przyloz reke. jak wali to jest to.

moro99 sprawdzaj pisownie

glosnikow woofer w bagarzniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...