Treść opublikowana przez kris_lpgcars
-
[ALL] Czyszczenie turbiny
A moze to nie sposob czyszczenia jest problemem a tylko problem lezy gdzies wczesniejja bym poszukal co i dlaczego nie chodzi dobrze ale coz to tylko moj punkt widzenia
-
[B5 AJM] Czarny dym z wydechu Jaka przyczyna?
ja bym bardziej na przeplywke postawil aczkolwiek milo by bylo jak bys na poczatek z bledami wyskoczyl albo jeszcze dodal co do tej pory nagrzebales aaa nie zapomnij egr sprawdzic bo moze sie przycina wiec jak juz sie pytasz to na poczatek sie wykaz ze z czyms juz prubowales walczyc a i jeszcze zapomnialem o standardowym tekscie z forum zrob logi o dziwo jeszcze nikt tego nie napisal
-
[B7 BRD] Kawałek metalu zablokowal EGR - z czego to?
albo to ja albo nie moge odpalic fotki
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
nie wiem jak wy ale ja fotek nie widze i co z tym tekstem bo nie do konca moge to przeczytac
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
doslownie jestem tak wniebowziety ze chcialbym sie pochwalic czyms ale do tej pory jeszcze nic nie dostalem
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
A duzo to zabawy zeby zmienic moj woofer nokii na bose .radyjko moge aktywowac na bose ale wszystko zalezne od kosztow za graty
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Jak na razie autko jezdzi bez problemow co do skrzyni nastawy zotostaja bo sa tylko pozytywne skutki .....spalanie trudno powiedziec ostanim wpadem na zbiorniku dalem rade zrobic 600mil wiec nic sie nie zmienilo co do opcji tipa to przestalem uzywac bo tryb auto robi cala robote
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
Poszukaj na YouTube znajdziesz nawet filmik
-
A4 FL seria
bardzo ladnie utrzymana ale ciekawi mnie skad tam masz 10 jaskow moj poprzedni sedan mial tylko 4 a dopiero w avancie dostalem extra kurynki ale to wciaz tylko 6 jaskow dlugiego uzytkowania i szerokiej drogi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ja ostatnio spotkalem a4 xenonem w avancie i na dodatek w takim samym kolorze jak bylem na zakupach i az zachcialo mi sie spryskow ori bo prawie ich widac nie bylo , tak ladnie wpasowane ze same naciecia odroznialy sie a tak poza tym tamta miala 2.5 pod maska heh
-
[B5 AJM] WYCIEK OLEJU? FOTO
a ja w mojej zabawce wymienilem a do tego dorobilem wydluzony obieg przez buteleczke na odmie i problem zniknal dodam ze jakbym nie wymienial to zabawa z odma tez by zaskutkowala a co do egr to moj od wymiany nigdy nie chodzil bo wezyk od podcisnienia nigdy zalozony przezemnie nie byl a w tym przypadku sprawdzalem tez spaliny zeby miec swiety spokoj i tu tez mila niespodzianka bo w normie sie pieknie miesci to tak male info z mojej przygody.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To ja sie dorzuce Bo wlasnie wrocilem z malej trasy przelot 330km temp na zew 11' fis twierdzi 6,4 trasa średnia prędkość na tym dystansie 110kmh autko w tipie z włączona funkcja sport laczki 235/45 17 obciążenie auta 3 osoby plus kilka gratow z tylu 80% trasy na tempomacie Ciekawi mnie czy jak mu wreszcie kiedys zapodam virusa to spalanie się zmieni?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mniejsza o o resztę ja mam problem i szukam kogoś kto pomoże Mój Gp zrobił mi diagnozę na moja przypadłość ( vestibular neuronitis) wszystko by było dobrze jakby mi w głowie nie piszczalo i nie tracił równowagi a oprócz paczki dziwnych tabletek i czekania przez 2 tygodnie nic mnie nie pocieszyl tak wiec hasło do swoich kto dzieli życie z lekarzem bądź kimś w tym stylu bo szlag mnie trafia od tego pisku we łbie z chodzeniem po krzywej jakoś daje radę . Z tego co wykopalem na necie nic dobrego nie wywrozylem H E L P !!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dawno tu nie zagladalem i padło wszedłem i .... Kompletnie tu cicho
-
[ALL B5] Pali bezpiecznik z wycieraczki od zadu
Mam wrażenie ze bardziej masz zatarta oske wywal mechanizm i zobacz czy zatarty mechanizm nie rozwalil ci silnika
-
[B7 BRE] Zapala się kontrolka na żółto od poziomu oleju
A nie jest tak ze jak będziesz miał za duZo to tez wywAli info. A co do poprzedniej wypowiedzi jakie powiązanie maja logi do info na desce?
-
[B5 AFB] Jest na forum jakiś znawca tiptronika?
Czyli jest prawdopodobienstwo ze masz to co wyczytałem na innych forach odnośnie używania oleju marki krzak a mianowicie jest już mniej opcji co jest twoim problemem ale dalej szukając mam pytanie czy problem istniał przed wymiana bo jeżeli tak to może być to dość droga naprawa a jeżeli nie to czeka cię dość dokładne plukanie skrzyni porządnym ori olejem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czyli krótko mówiąc zostaje kwestia gotówki i kto to będzie robił i jak tak mówisz pójdę planem nr 1 czyli 160BHP ale najPierw musze skrzynię zrobić a to tez cholernie droga zabawka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a wlasnie mowiac o pewnym specu chyba zapomnial o czyms, najpierw sie oferowal a pozniej cisza a ja tu o jakims virusie myslalem do mojego tylko ta wszechmocna gotowka dla mnie najwazniejsza a teraz zglupialem co tak naprawde chce duzo mocy czy wiecej oszczednosci na paliwku :wallbash: :wallbash:
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Tandetny kabel kupiony na e-bay a do tego Vag-com311 aktywowany do pełnej wersji
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Jak tam wyniki zabawy ze zmiana
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Wcześniej przed zmianami przy spokojnym rozpedzaniu szedł do 2500 i po zmianie spadał obrotami na prawie 1900 i tak samo przy kolejnych biegach teraz wstawie 2200 i przejdzie przez 1,2 i dopiero na 3 zrzuci obroty do 1900 Co do drugiego pytania cóż sam możesz zrobić kawałek kabelka i soft na lapiku
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Dobra na początek link dopiero co go zaladowalem (chyba ten dobry ) A tak poza tematem patrzyłem co jeszcze mi wejdzie noo I weszło mi kodowanie 00133 ale za żadne skarby nie powiem czy coś się zmieniło
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Cóż widzę ze jednak jest to co wyczytałem ja mam szczęście , znaczy ze mamy różnice ze sterownkami ale wracając do tematu na pierwszy rzut idę do auta i spróbuje skręcić mały filmik i zobaczymy jakie mamy różnice
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Ustaw sobie kodowanie na 00121 a będziesz zadowolony jak małe dziecko (5HP19)