Treść opublikowana przez kris_lpgcars
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
A moze swiece sie skończyły i nie ma czym się zagrzac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No i się doczekałem w pól godziny walnelo 10 cm śniegu a teraz jakiś grad pada dosłownie rewelacja
-
[ALL B7] Wzrost poziomu oleju o 1L w silniku po 15 tys km w 2.0 TDI DPF BPW
Ja bym się dołożył z małym info w czasie częstych regeneracji masz sprawna większa dawkę paliwa żeby zwiekszyc temp regeneracji a co Za tym idzie cześć paliwa przedostaje się do oleju i tu jest twoja odpowiedz dpf najprawdopodobniej robi co do niego należy a do ciebie należy częste sprawdzanie oleju a jak się zmienia to klient ląduje w aso . Według mnie dpf to kolejne eko zabawka jedni to wyrzucają a inni uzytkuja są po prostu zdania podzielone. Krótko podsumowując według mnie wszystko w porządku tylko olej częściej sprawdzaj. Powodzenia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja się tam nigdzie nie wybieram wiec oczekuje białych świat nie tak jak miałem 6 lat temu słoneczne lato w grudniu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Do ciebie za daleko mieszkasz na gorącym poludniu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak tak. Chce , u mnie to tylko lekko biało i zajeb.....ie zimno ale jak ogladalem tv to Ponoc I ja mam mieć trochę śniegu ale cóż zobaczymy
-
[B7 BPW] Usterki po wizycie w ASO
Witam Jak dla mnie wyglada mi to na coś mi znajomego a mianowicie z ta kwestia przybywania oleju wyglada tak samo jak akcja serwisowa ktora teraz robię ale do rzeczy Moja sugestia to na dzień dobry sprawdź ciśnienie oleju potem wymien uszczelki na wtryskach i wymien olej a dokładniej paliwo przedostaje się do oleju i ci go przybywa a co za tym idzie praca silnika nie będzie równa a aso może doszukalo się już jakiś zniszczeń . Ale to jest tylko moja sugestia na podstawie tego co robię na codzień a jeżeli u ciebie to się okaże prawda to naprawa przez aso nie usunie prawdziwej przyczyny. Daj znać jak coś wiecej się dowiesz Powodzenia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik moze sie pochwali jak tam u niego ze śniegiem bo w wiadomościach trąbia ze tam Az tyle śniegu ze szkoły zamykają hehe jakieś fotki może
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A ponoć ta zima ma być z deczka mocniejsza
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Korzystamy z dnia wolnego jutro znowu poniedziałek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Doslownie az cos napisze bo az nie wierze ze jednak sa chetni na powrot, ostatnio sie naczytalem ze niemcy potrzebuja rak do pracy . ale tak poza tym to koledze pogratulowac za odwage:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A co tak na prawde Znaczy kierownica z dobrej strony Bo ja myślałem ze to my mamy po tej dobrej stronie
-
[B5 AMB] Tempomat raz działa, a raz nie
ciekawe, z tego co tu wyczytalem masz dokladnie calkiem podobny problem do mojego a mianowicie tempomat nie zawsze dziala, co do kwestii sprawdzania bledow pewnie nic nie zobaczysz a w moim przypadku jak i w twoim pomolestowalbym na poczatek manetke styki wewnatrz nie zawsze chca dzialac tak jak powinny w moim przypadku dorazne to dziala. ostatnio bawilem sie z manetka z passata ale byloby milo jak ktos podzieli sie doswiadczeniem z walki z manetka z b5
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Witam Udalo mi sie dostać hid'y z grubymi przetwornicami i zarnikami z mocowaniem plastikowym. Po opisie były zakupione przez popredniego właściciela z ww.hids4u.co.uk w sumie to całkiem fajna zabawka i daje duZo lepsze światło teraz tylko ciekaw jestem w jakiej barwie są. Firma sprzedaje tylko 3 opcje 5000, 6000, 8000 jest jakaś szansa w łatwy sposób to sprawdzić ? Jak dla mnie cieżko jest zobaczyć różnice ale licze na jakaś pomoc. Może ...
-
[ALL] Zestaw Głośnomówiący
niezbyt ciekawa opcja, szczerze niemialem jeszcze czegos takiego w rekach ale powiem ci ze ja przez ostatnie 5 lat uzywam parrota i jestem bardzo zadowolony a co do tego to dla mnie ma jeden powazny defect - ma baterie i trzeba to cos ladowac a jak ladowac to cos chorego jak kabel ci wisi po srodku auta a druga sprawa co z radiem za kazdym razem wycisz troche lewy temat bo jak lecisz na trasie to myslisz tylko o tym zeby przycisnac guziczek i gadac a nie zajmowac sie radiem a w niektorych przypadkach jeszcze ladowaniem ogolna ocena jak dla mnie to jakis kolejny chinski walek sprzedawany przez kogos tutaj z pewnie niezlym profitem ale coz zobaczmy czy ktos jeszcze ma inne zdanie
-
[B5 AJM] Błędne wskazania poziomu paliwa. Pływak i wskaźniki sprawne, w czym problem?
swojego czasu walczylem z identycznym problemem ale z tego co czytam ja do tego podszedlem z drugiej strony a mianowicie jezeli wam sie cos rusza a test zegarow wychodzi ok walic to odczytu parametrow i sprawdzic czy tam plynnie chodzi i jak tak to jedyna rzecz w/g mnie to pompa na stol i manualnie z jakimkolwiek miernikiem sprawdzic opornosci na polaczeniach. W moim przypadku polaczenie kabli ktore sie wydawalo ok po pomiarze dawalo 2 rozne odczyty w trakcie pomiaru , z wlasnego doswiadczenia spedzilem za duzo czasu szukajac nie tam gdzie trzeba.P.S dla mnie to jakas ciekawostka z tym prockiem jeszcze sie z nia nie spotkalem .
-
Moja a4 Prosze o komentarze
Bez kółek na grilu tak jakoś wiejsko jak dla mnie ale to tylko moja opinia
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
ja do swojego tyle leje jak juz mam w zbiorniku sahare czy moze b7 ma wiekszy zbiorniczek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no patrz a ja ostatni raz w kraju miodem plynacym bylem jakos z 5 lat temu a teraz wolne wykorzystalem na tygodniowy pobyt w Blackpool z rodzina no i zamknolem sie w kwocie 650 funtow wlacznie z paliwem i jak na razie twierdze ze bylo nieziemsko. A jak czytam opisy z podrozy do polski i slucham znajomych to az mi sie nogi uginaja. Ale coz kazdy ma swoje....nastepne wolne wykorzystam na wypad do Walii heh
-
[B5 AJM] Zawór ERG / Przepustnica
Nie jeżeli chcesz to zrobic musisz zmienic kolektor egr klape gaszaca I lacznik gumowy
-
[B6 AWX] Co to jest??
no to moze ktos sie chce pozbyc malej navi od jakiegos czasu chce sobie cos nowego wstawic
-
[ALL] Przyrząd do wyśrodkowania tarczy sprzęgła
zawsze mozesz po prostu urzyc oczu no chyba ze niedowidzisz ja tak juz od dosc dobrego czasu robie i jakos kazda skrzynia wchodzi ale coz to twoj wybor
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na starosc co najdalej motability skuterek I po gazetke heh
-
Paliwo w Pl
chodzi o to ze fis pokazuje zalozenie na podstawie tego jak jezdziles do momentu tankowania
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
wielkie dzieki