Treść opublikowana przez kris_lpgcars
-
[ALL B5] Jak długo trzyma wam akumulator??
Najprościej by było sprawdzić jakie natężenie prądu jest pobierane na postoju jak nie wychodzi poza 0.25A to z elektryka jest wszystko w porządku a aq z wiekiem tez będzie powoli tracił napięcie powinieneś mieć pomiędzy 12,5-13.2 tak od strony ksiazkowej ale bez sprawdzenia można gdybac
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
Zawsze to tez jest jakieś wyjście a jak da wynik pozytywny to zawsze krok do przodu
-
[ALL B5] Klimatronik, a brak sprężarki po powrocie z warsztatu?
Sprezarka jest tylko odpowiedzialna za obieg gazu w układzie i schlodzenia powietrza a klimatronic ma gotowy soft do kolejnych ustawień , oczywiście jest jeszcze zależność od błędów systemu ale to dłuższa historia a z tego co wyczytalem to u ciebie byl brak czesci systemu wiec powyzsze info powinno na raze ci wystarczyc
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
Obserwuje temat i z uporem maniaka jak ktoś rzuci pomysł jakiejś części to musi to być to a nikt nie mówi o sprawdzeniu napięcia ładowania czy tez sprawdzeniu masy w sumie światła biorą trochę prądu miałem podobny przypadek jak autko do mnie przyjechało od magikow którzy stwierdzili alternator a ja znalazłem problem z masa efekt końcowy ten sam po włączeniu świateł choinka się zaczęła ale to tylko moja sugestia Powodzenia daj znać co wymodziles
-
[ALL B5] Automat
sam w sumie uzywam automat w mym i ztego co czytam kazdy pisze prawie dokladnie ale na swoj sposob Odkad zaczolem leniucha uzywac tez sie w wiedze uzbroilem P, R, N, D te oznaczenia wszyscy znaja 2- ograniczenie skrzyni do biegow 1 i 2 3- 1, 2 i 3 4- 1,2,3,4 i jak koledzy juz powiezieli tak sa bardzo przydatne w warunkach gorskich male info - o ile na tipie speed limiter dziala bardzo efektywnie o tyle na polozeniach gorskich mozna silnik wkrecic w czerwone pole
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ale my chcemy po ludzku i fachowo zrobiona robote wystarczy ze na codzien sie borykam z diagnostyka i srubkami czasami trzeba komus dac zarobic w czyms co moja mocna strona nie jest i najwazniejsze zawsze moge sie postawic po drugiej stronie kasy i ponarzekac w sumie codziennie sie ucze od maniakow w pracy wiec raz na jakis czas nie zaszkodzi wydac i ponarzekac hehe
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dolacze sie do tego bo sam nie wiem co to znaczy????????????????????????????? poszukalem i znalazlem --- ...albo box w naszych autach to zlo a jak juz modyfikowac to tylko wirusem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla mnie to i kilka kucykow wiecej doda uśmiech na twarzy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Az miło uderz w stół a odpowiednie głosy padną Wchodzę to z miła chęcią
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie ma za bardzo sensu dlubac wiecej a z tego co wyczytałem na forum to z mym kolektorem i turbo od AWX to raczej wiecej nie będzie a poza tym to I tak będzie duZo na razie i tak musze się przygotować na duże wydatki autko mam już 3 lata i do tej pory prawie kasy nie wlozylem ale 40K dolozylem tak wiec autko z 89000mil powoli zaczyna wymagać a nie mam w planach go sprzedawać bo mam trochę większa inwestycje do wykonania Tak wiec czekam i może się uda coś w grupie powirusowac i wasze mordki zobaczyć bo tylko kilka miałem okazje widzieć
-
[ALL] Regeneracja pompowtrysków
Ze wrzuce własne 3 grosze nie lepiej by było dać to zadanie komuś kto ma o tym pojęcie osobiście bym się tym nie przejmował i polegał na kimś kto ma do tego odpowiedni sprzęt ale cóż są gusta wiec temat będę obserwował Powodzenia a w razie w podziel się info na ten temat
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To już może tak grupowo a wtedy może mi się uda kilka penow wskrzesić i bym mego ajm dlubnol do 160+ dobry pomysł z tym cennikiem i byłby powód żeby spotkanko przy Okazji zrobić Jestem za
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A co sie tu stało taka przerazliwa cisza nastała ja rzadko tu zaglądam ale chyba nikt inny czyżby wszyscy w widzę pracy ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Co do francuskich wynalazków ostatnio servisowalem Peugeot expert i miał nalatane 280 tys 2.0hdi i chodzi jak marzenie wiec tu nie ma reguły Niemiec francuz wszystko polata aby tylko ktoś pilnował serwisów i będzie się cieszył długo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Dziwisz się , poco notowac jak autko zgubi książkę servisowa a na dodatek odchudzić licznik i tylko po to by jednemu dać wiecej kasy a drugiemu większy kłopot może się kiedyś prawo zmieni w Polsce w tym kierunku to wtedy bedziej inaczej
-
[B6 AWX] Turbo słabo kręci lub kręci z opóźnieniem
Reklamacja to napewno a co do reszty to bym na twoim miejscu sprawdził rozrzad i kat synchro innymi słowami mógł przypadkiem się walnac przy składaniu , sprwadz u kogoś kto się na tym bardziej zna . Powodzenia
-
[B5 AJM] Brak mocy
to wyglada ciekawie a opis prawdopodobnioe wskazuje na turbo ktore odmawia posluszenstwa a mianowicie przeladowuje a co do tego temjatu na forum ksiazke mozna napisc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kiedys koledze podobna rzecz sie przydazyla no i do sadu isc nie musial a policjant ci trul zeby cie nastraszyc wszystko co musisz szukac to druk D9 bo to jest ten dodatek jest tylko maly haczyk bo czeksz na niego troche dlugo, w sprawie kumpla musialem dzwonic do Ticket office i wyjasniac ze troche jeszcze zejdzie bo kolega musial wyslac dokumenty zeby dostac D9 i wszystko bylo w porzadku ale durniowi bylo malo bo niedlugo pozniej znowu strzala dostal i mial juz 6pkt a potem kretyn pojechal nowo zakupionym autem bez ubezpieczenia i wtedy poszedl juz do sadu ale od wtedy wydali mu bana na 6 miesiecu a potym czasie musial juz wymienic na prawko angielskie i wtedy nie mial juz wyboru. Ja swoje wymienilem w 2004 i po problemie tylko jak adres zmienialem to musialem odsylac bo jak nie zmienisz to wtedy 1000 to kosztuje. Coz kazdem sie zdarza a twoja sytuacja moim skromnym zdaniem odpadnie w sadzie mimo ze miales swiadkow bo wytlumaczenie jest krotkie i mogles zwolnic i w ich przypadku po temacie.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Powoli zaczynam nie rozumieć jak ktoś powie Ze ma mały przebieg to znajdzie się kilkunastu którzy bedą twierdzić ze kręcony i takie tam ja swoje autko mam już 3 lata i jak kupowałem miała 50000 mil dolozylem kolejne 40000 mil i nie narzekam a w tym wszystkim najfajniesze to ze jestem 3 właścicielem a drugi to mój dobry znajomy a auto nigdy nie opuściło miasta w którym było kupione i na to wychodzi ze będę trzymał je kolejne kilka lat
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
az bym sie wreszcie gdzies wybral ale mnie szlag trafia jak ceny paliwka rosna i wydatki malec nie chca a o wolnym czasie to juz nawet nie mowie ale w tym miesiacu to najbardziej czekam na wyplate... a potem zobaczymy .....
-
[B6 AWX] Dymi podczas przyspieszania na szaro pomocy
sprawdz sobie polaczenia przewodow dolotowych i szczelnosc i czystosc egr oznaka lekkiego braku powitrza przy wkrecaniu turbiny , mialem podobnie a oprocz tego egr ciekl i przewody a dokladniej laczenia tez za szczelne nie byly wymienilem egr i uszczelnienia wypiolem egr no i jest lepiej a jak jezdzisz na krotki dystansach to nie sie czym martwic objaw dosc normalny
-
[B5 AJM] Oil Sensor AJM 1,9 TDI 2000r.
no to kolega sobie olej przy okazji wymieni a to na pewno pomoze motorkowi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a co powiecie na ta cala ekipe nieoznakowanych aut i tylko jak trzeba to na niebiesko niewiadomo skad blyskaja ale jest calkiem niezly sposob na rozpoznanie anten na dachu do bolu i wlew do gazu z boku hamsko przyczepiony
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
A gdzie fotka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dobra znudzil mi się śnieg i zdecydowałem z żona ze się gdzieś brykniemy i wale gdzieś w okolice londka , dojechalem już do Milton keynes i zdziwiko bo tu śniegu nie ma ale i tak dobrze bo przy tej temperaturze autko się spisuje wyśmienicie szczególnie jak dostało nowy egr