Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zestaw Głośnomówiący


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o czymś takim , czy warto to kupić :mysli:. Zestaw głośnomówiący w lusterku wstecznym :shocked:

http://cgi.ebay.co.uk/BLUETOOTH-REAR-VIEW-MIRROR-HANDSFREE-PHONE-CAR-KIT-/200513323127?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item2eaf868077

lub

http://cgi.ebay.co.uk/Wireless-bluetooth-rear-view-mirror-hands-free-Car-kit-/120622692887?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item1c15ac3a17[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 00:54_________________________________________________Czy nikt jeszcze czegoś takiego nie testował lub zakupił ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezbyt ciekawa opcja, szczerze niemialem jeszcze czegos takiego w rekach ale powiem ci ze ja przez ostatnie 5 lat uzywam parrota i jestem bardzo zadowolony a co do tego to dla mnie ma jeden powazny defect - ma baterie i trzeba to cos ladowac a jak ladowac to cos chorego jak kabel ci wisi po srodku auta a druga sprawa co z radiem za kazdym razem wycisz troche lewy temat bo jak lecisz na trasie to myslisz tylko o tym zeby przycisnac guziczek i gadac a nie zajmowac sie radiem a w niektorych przypadkach jeszcze ladowaniem

ogolna ocena jak dla mnie to jakis kolejny chinski walek sprzedawany przez kogos tutaj z pewnie niezlym profitem ale coz zobaczmy czy ktos jeszcze ma inne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak działa twój Parrot bo miałem okazje nawet słyszeć :>. Chodzi o to że Parrot to koszt około 150 funtów.Co do radia to na trasie nie słucham takie małe zboczenie zawodowe, nasłuc**je pracy silnika . Na dalekich odległościach radio mnie męczy , ale nie o to chodzi.Ciekawy jestem jak przez to słychać. Dodatkowo Parrot-a trzeba gdzieś zaczepić na wierzchu a ja w audi nie chcę nic doklejać na desce.Jakby ktoś kto ma coś napisał o tym było by dobrze. Krzysiek prześlij mi na PW swój numer tel. bo straciłem wszystkie numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...