Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gofer35

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam czy da sie załorzyć tempomat w a4 b5 1998 silnik 1.8 kod ADR proszę o pomoc zakładałem już w golfie wiązke sam zrobiłem w audi 1.8 tdi natomiast do tego silnika nie jestem pewny czy to urządzenie podejdzie. Dodam, że gaz jest sterowany linką. Pozdrawiam i proszę o schemat
  2. dziś po rozebraniu manetki zobaczyłem, że styki sie poprzepalały i włącznik tempomatu sie rusza na płytce. Zamówiłem tempomat na Allegro jak zmienie to dam znać czy działa[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 22:28_________________________________________________Witam zmieniłem manetke tempomatu i nie przyniosło to żadnych skutków. Tempomat nie działa, czytałem że może to sterownik nie działa. Jak ktoś wie to gdzie moge znaleść w avancie ten sterownik
  3. Dzieki za pomoc w sobotę kolega sprawdzi mi błędy vagiem napisze co wyszło[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:30_________________________________________________Witam! Podpiełem Vaga i nie moge sie połączyć z tempomatem. z silnikiem sie łączy normalnie z centralnym zamkiem również nie wiem co jest grane. Morze ściągnąć nowszy program VAG-COM ???[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 17:17_________________________________________________ściągnołem nowszego vaga i dalej nie mam połączenia tylko z tempomatem. Szkoda że na tym forum wszyscy milczą
  4. Witam wszystkich którzy mają chęć pomóc i z góry dziekuje. Mój problem polega na tym, że raz tempomat działa a raz nie. Nie moge zdiagnozować przyczyny.Jak włącze tempomat to niekiedy załapie, dodam że próbuje na prędkościach powyżej 80km/h.Tempomat był zamontowany fabrycznie w aucie. Mam audi A4 Avant 1,8T tiptronic, 1998r. Bardzo prosze o pomoc w zdiagnozowaniu problemu. Pozdrawiam [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 12:16_________________________________________________widzę że nikt mi tu nie pomorze
  5. Witam wszystkich na forum. Posiadam Audi A4 Avant 1,8T 1998r, myśle że bedzie nam sie dobrze współpracowało bo mam kilka pytań. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.