Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. za drogi !!! liczik kupisz do 200zl na bank !!!!!
  2. Zaden !!!!! Do twoejgo samochodziku musi byc liczni do 97 roku bez cyferek na zegarku i zegarek musi byc analogowy !!! moze byc od anglika kosti z tylu musi byc zolta i niebieska!!!!
  3. A różni sie cos ejden od drugiego podlokeitnika oprucz skóry ??
  4. interesowala ale sa 2 rodzaje gory jedna ma otwieranie w pokrywce a druga w spodzie podlokietnika jak mozesz to wyslij mi maila ze zdjeciami na [email protected] jesli to jest podlokietnik z 96r to ok ( mi pasuje ) a jesli jest to podlokietnik z 97r to mi nie podejdzie bo juz przerabialem temat pokrywek tez ps. zreszta i tak zmieniam pewnie niedlugo podlokietnik i tunel srodkowy z passata b5 FL O kurde ;/ bo wiesz ja kopiłem cały środek do swojej w jasnej skórze i dostałem gore do podłokietnika, i teraz szukam podłokietnika, cala ta skora jest z s4 99rok i znalazłem podłokietnik z 98roku z I liftu nie wiesz czy będzie pasować gora z 99 do podłokietnika z 98?? Fotele z góra które kopiłem : 99rok Podłokietnik 98rok po który mam pojechać i wymienić gore : będzie pasować jedno do drugiego ?? Albo ten :
  5. Moge ci wymienic w wawie
  6. Nowak nie interesowała by cie góra do podłokietnika z czarnej skóry ?bo widzę ze ty masz skore czarna a podłokietnik z materiału
  7. Temat można zamknąć [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 18:16_________________________________________________Samochodzik pali teraz od strzała i równiutko chodzi na wolnych musiała być to wina za malej dawki paliwa startowej i tej na wolnych obrotach
  8. Zrob logi BS 000 003 004 i dynamiczne 010 , pozatym turbinka laduje jak nowa
  9. Wiec tak po rozgrzaniu silniczka do 90' zacząłem zabawę iii z 30,4 zwiększyłem do 20 odrazu zaczął palić od strzała , pyzatym chciałem dawkę na wolnych obrotach zwiększyć ale zatrzymało się 3,8 i dalej nie idzie:(( aaa i obroty które miałem 840/861 poszły na 861/880, czy tak wszystko bedzie dobrze??
  10. Ja mam czerwone w drzwi do sprzedania z kabelkami
  11. dokladnie .. operujesz wartoscia 128 ... a w grupie 1 co pokazuje dawkę na biegu jałowym znaczy na wolnych obrotach to jak zapalilem samochodzik pokazało mi 7,8mg a potem zaczęło spadać w miarę rozgrzewania się silnika , czy ona nie powinna być stała i w granicach 3mg ??
  12. czyli żeby zmienić z 30,4 na 21 trzeba ta wartość 128 zmniejszać aż pokarze 21 tak ?
  13. Nowalsnie ja nic neizmianialem , a powiino chyba byc w dawce startowej 21 a nie 30,4
  14. Dzis chcialem sprawdzic jaka mam dawke paliwa startowa i sie kurde zdziwilem starsznie jesli dobrze czytam to mam 30,4 , zreszta zobaczcie na fotkach i jak zmienic na poprawne?? <img src="http://img11.imageshack.us/img11/9108/79462695dn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img25.imageshack.us/img25/2514/24440769ax6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Nazewnictwo wątków - to nie dział NA KAŻDY TEMAT
  15. Czyli... tak podsumowując to ..co zrobic ?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:21_________________________________________________Dzis chcialem sprawdzic jaka mam dawke paliwa startowa i sie kurde zdziwilem starsznie jesli dobrze czytam to mam 30,4 , zreszta zobaczcie na fotkach i jakzmienic na poprawne?? <img src="http://img11.imageshack.us/img11/9108/79462695dn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img25.imageshack.us/img25/2514/24440769ax6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  16. Pomozesz???[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________Czy mzoe mi ktoś pwiedziec coś o tych logach , czy cos nietak wynika z nich ?? i wogule??
  17. Lampkiw drzwi sa takie same jak te na nogi wiec.. szukaj tych na nogi bo one sa biale ;p
  18. MAtko nastepny !!!!!!!!!!!!!!!1 :wallbash: :wallbash: Czy wy bazy nieczaicie?????? :shocked: :shocked:
  19. ja mam czerwone lampki w drzwi do b5 do sprzedania
  20. Wymieniane byly koncowki i byly ustwiane cisnienia 220/300 , pozatym siwece sa nowe sparwdzalem sa dobre fajki tez wymianielem , ale neisparwdzalem ejszcze jak jest z napieciem na fajki czy dochodzi
  21. Mam problemik taki iz samochodzik jak zimny zapali to trzesie nim troszke i siwy dym z rury pochodzi tak z 10s i sie uspokaja ( Byly tez w nim wymieniane wtryski na 216 nowe !!! BS : <img src="http://img8.imageshack.us/img8/9679/bs000rh6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img17.imageshack.us/img17/7611/bs003px1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/4642/bs004im6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Statyczne : <img src="http://img18.imageshack.us/img18/9463/000pn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img5.imageshack.us/img5/690/001bd0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/1812/003at5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img14.imageshack.us/img14/4185/004ta0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img22.imageshack.us/img22/5481/007ei5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img27.imageshack.us/img27/8628/013sq4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img5.imageshack.us/img5/5598/015dl6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Dynamiczne : <img src="http://img15.imageshack.us/img15/9020/000vf5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img17.imageshack.us/img17/5195/001qf8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img18.imageshack.us/img18/2192/003ux1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img6.imageshack.us/img6/38/004xk4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img8.imageshack.us/img8/5828/008vq8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/3040/010mc3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img11.imageshack.us/img11/6643/011tk8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  22. musialbys przelozyc cale elektromagnesy z fskazowkami ale musza byc takie same firmy zegarow i rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.