Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) - logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dziś wracając z pracy , wrzucam trzeci bieg widzę jak rosną obroty 2500 2800 3000 iiii uuuuuuu i dusi przestraszony ze po turbinie zatrzymałem sie ale nic na luzie wszystko cacy nic nie puka nic nie stuka ładnie sie wkręca na obrotu na luzie ale jak tylko wrzuciłem jedynkę potem dwójkę i przy 2800obrotow znów go dusi jakby cos zatkane albo paliwo nie docierało ;/ co to może być

??

Oto moje pierwsze Logi

<img src="http://img390.imageshack.us/img390/6938/03rq9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img398.imageshack.us/img398/8789/11mc1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

troszke malo tych logow ...

wygada na problem z doladowaniem ...

[nieszczelnosc badz N75]

Opublikowano

Zrob komplet bo niewiele z tego mozna wyczytac... oprocz tego ze cos nie halo jest wlasnie z cisnieniem doladowania...

Opublikowano
  • Autor

troszke malo tych logow ...

wygada na problem z doladowaniem ...

[nieszczelnosc badz N75]

Jakie jescze zrobic?

Opublikowano
  • Autor

Statyczne:

<img src="http://img510.imageshack.us/img510/7169/004lk0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<br>

<img src="http://img519.imageshack.us/img519/6053/003sn4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<br>

<img src="http://img525.imageshack.us/img525/1183/000pj9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

widze ze logi robisz na raty .. wiec odpowiedzi beda na raty ... :wink4:

001 jałowy/004 BS/004 dynamiczne do pokazania ....

p.s byly jakies bledy w sterowniku ... ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurde mollll n75 wymieniony na nowy , wezyki wymienione na nowe, a nadal przeladowuje do 2500 i blad w ktsie"róznica cisnien w dolocie" ;/ co robic jak sie na krutko zepnie wezyki od n75 to laduje ladnie tylko do 1600, co to moze byc ?aaa i na kostce od n75 jest calyczas 12v

LOGI Po podłączeniu n75

Dynamiczne

<img src="http://img301.imageshack.us/img301/5743/d008mx0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img301.imageshack.us/img301/7097/d004cc0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img509.imageshack.us/img509/4614/d003km3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img409.imageshack.us/img409/7687/d001sr3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/5237/d000nm1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Statyczne

<img src="http://img252.imageshack.us/img252/8133/bs011tr9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/1650/bs004tw3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img291.imageshack.us/img291/6391/bs003sm8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img525.imageshack.us/img525/9821/bs000vu9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.