Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kozi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ktos chetny do mocnych brzmien w stolicy?
  2. Gitara elektryczna. Epiphone explorer 1984 limited edition, ebony black. Raczej wiadomo jakie klimaty B-) aktualnie szukam skladu do gry. Mam duzo pomyslow i troszkeniej zapalu.
  3. x1 i na plytce TDK Mimo, ze costam sie podzialo w navi po wlozeni cd, nadal moze byc zle nagrane?
  4. Hej! No to tak, palenie raczej się udało. Po włożeniu CD navka "ruszyła". Był napisane, że aktualizuje sobie coś tam z systemem, trwało to 8 - 12 min jakoś tak. Po zakończeniu, napisało, włóż CD DX. No to wsadziłem raz jeszcze to samo CD, bo przecież to wypaliłem. Od tamtej pory (na tej palonej płytce i jedynej jaką mam) pisze mi: CD read error. Coś się więc zaktualizowało, ale dalej krzyczy, że nie ma CD z mapą, no przynajmniej tak to interpretuję. Jakieś sugestie? Zaciekłem się na tą navkę, mimo, że pewnie i tak będę jeździł na AutoMapie... no ale, jak w aucie jest to ma działać, a nie za balast robić P Łukasz
  5. Dziękować, zabieram się do palenia, jak się uda, to napisze.
  6. Wszystko wskazuje ze to wlasnie bns 4.x, tak mam napisane na opakowaniu po cd. To ze mi cd potrzebne to wiem, przeciez tego wlasnie dotyczy ten caly post
  7. Naped cd jest w bagazniku. Jak sprawdzic cokolwiek w menu?
  8. Nawka jest tylko w fis, sterowanie jest obok dzwigni recznego. Fis jest czerwony albo zolty, nie wielokolorowy. Autko jest z 2004 roku. Nie wiem co jeszcze moge napisac
  9. Cześć! Dobrzy ludzie, pomóżcie Kupiłem TT z navi. Autko jest z 2004 roku. Jest w nim nawigacja fabryczna... ale nie ma CD. Autko z niemiec, więc pewnie i tak na niewiele by się zdała Herflikowska wersja. Czy ktoś wie skąd można zorganizować CD która uruchomi Navi w moim nowym autku? Dzięks i pozdro Łukasz
  10. Kozi odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    O kurcze, nieźle!! ha ale się temacik rozwiną, kto by pomyślał. Pozdro dla wszystkich wędkarzy!
  11. OK, ale w tym linku to jest taki "komplet" ja bym chciał same głośniki, bo wszystko inne mam OK.
  12. W kodowaniu radia, tam jest "włączanie" Bose. Poczytaj sam koniec tego głównego posta z kodowaniem, {Radiosysteme (Generation I)}
  13. Cześć! Pada mi prawy przedni (dolny) głośnik od ori Bose. Proszę podpowiedzcie mi, gdzie kupić nowy, albo na co wymienić oba przednie głośniki. Raczej chciałbym mieć przyzwoity dźwięk w rozsądnej cenie, to nie upgrade tylko naprawa. Pozdrawiam!
  14. Miałem taki objaw po wymianie łożysk tylnych na niewłaściwe, ale to raczej Ciebie nie dotyczy. Dodatkowo, takie objawy mogą występować przy zużytej/pordzewiałej/pękniętej koronce ABS.
  15. OK, to się odezwę. Tyle że problem się zmienił. Mechanizm był niedouratowania, jakiś palant machał w nim śrubokrętem, groch z kapustą... wszystko pogięte, połamane. Bardzo potrzebuję jednak pomocy z poprawnym kodowaniem Concerta II. Mam teraz takiego do którego mój VAG się nie chce podłączyć. Czy w tym zakresie możesz ewentualnie pomóc? Oczywiście w zamian piwko będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.