Treść opublikowana przez Kozi
-
Instrumenty na jakich gramy
Ktos chetny do mocnych brzmien w stolicy?
-
Instrumenty na jakich gramy
Gitara elektryczna. Epiphone explorer 1984 limited edition, ebony black. Raczej wiadomo jakie klimaty B-) aktualnie szukam skladu do gry. Mam duzo pomyslow i troszkeniej zapalu.
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
x1 i na plytce TDK Mimo, ze costam sie podzialo w navi po wlozeni cd, nadal moze byc zle nagrane?
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Hej! No to tak, palenie raczej się udało. Po włożeniu CD navka "ruszyła". Był napisane, że aktualizuje sobie coś tam z systemem, trwało to 8 - 12 min jakoś tak. Po zakończeniu, napisało, włóż CD DX. No to wsadziłem raz jeszcze to samo CD, bo przecież to wypaliłem. Od tamtej pory (na tej palonej płytce i jedynej jaką mam) pisze mi: CD read error. Coś się więc zaktualizowało, ale dalej krzyczy, że nie ma CD z mapą, no przynajmniej tak to interpretuję. Jakieś sugestie? Zaciekłem się na tą navkę, mimo, że pewnie i tak będę jeździł na AutoMapie... no ale, jak w aucie jest to ma działać, a nie za balast robić P Łukasz
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Dziękować, zabieram się do palenia, jak się uda, to napisze.
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Wszystko wskazuje ze to wlasnie bns 4.x, tak mam napisane na opakowaniu po cd. To ze mi cd potrzebne to wiem, przeciez tego wlasnie dotyczy ten caly post
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Naped cd jest w bagazniku. Jak sprawdzic cokolwiek w menu?
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Nawka jest tylko w fis, sterowanie jest obok dzwigni recznego. Fis jest czerwony albo zolty, nie wielokolorowy. Autko jest z 2004 roku. Nie wiem co jeszcze moge napisac
-
CD z navigacją AUDI TT 2004
Cześć! Dobrzy ludzie, pomóżcie Kupiłem TT z navi. Autko jest z 2004 roku. Jest w nim nawigacja fabryczna... ale nie ma CD. Autko z niemiec, więc pewnie i tak na niewiele by się zdała Herflikowska wersja. Czy ktoś wie skąd można zorganizować CD która uruchomi Navi w moim nowym autku? Dzięks i pozdro Łukasz
-
Wędkarstwo
O kurcze, nieźle!! ha ale się temacik rozwiną, kto by pomyślał. Pozdro dla wszystkich wędkarzy!
-
BOSE - na co zmienić? Prośba o poradę
OK, ale w tym linku to jest taki "komplet" ja bym chciał same głośniki, bo wszystko inne mam OK.
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
W kodowaniu radia, tam jest "włączanie" Bose. Poczytaj sam koniec tego głównego posta z kodowaniem, {Radiosysteme (Generation I)}
-
BOSE - na co zmienić? Prośba o poradę
Cześć! Pada mi prawy przedni (dolny) głośnik od ori Bose. Proszę podpowiedzcie mi, gdzie kupić nowy, albo na co wymienić oba przednie głośniki. Raczej chciałbym mieć przyzwoity dźwięk w rozsądnej cenie, to nie upgrade tylko naprawa. Pozdrawiam!
-
Przy lekkim zwalnianiu załącza się ABS
Miałem taki objaw po wymianie łożysk tylnych na niewłaściwe, ale to raczej Ciebie nie dotyczy. Dodatkowo, takie objawy mogą występować przy zużytej/pordzewiałej/pękniętej koronce ABS.
-
Concert II - gdzie naprawić mechanizm CD
OK, to się odezwę. Tyle że problem się zmienił. Mechanizm był niedouratowania, jakiś palant machał w nim śrubokrętem, groch z kapustą... wszystko pogięte, połamane. Bardzo potrzebuję jednak pomocy z poprawnym kodowaniem Concerta II. Mam teraz takiego do którego mój VAG się nie chce podłączyć. Czy w tym zakresie możesz ewentualnie pomóc? Oczywiście w zamian piwko będzie
-
Concert II - gdzie naprawić mechanizm CD
Jak możemy to zorganizować? Wysłać Ci to radio do "sprawdzenia" co i jak?
-
Concert II - gdzie naprawić mechanizm CD
Hej! A masz jakiś warsztat? Czy tak tylko wiesz co i jak?
-
Concert II - gdzie naprawić mechanizm CD
Witam! Czy ktoś może polecić jakiś warsztat zajmujący się naprawą radyjek samochodowych? Mam concerta II który nie chce "wziąć" płyty. Wygląda na to że coś się zablokowało (tak, tak sprawdzałem, w środku nie ma innej CD )
-
Gdzie w Warszawie sprawdzić co dolega klimie
Witam, Może mi ktoś polecić jakiś zakład gdzie warto podjechać z problemem z klimatyzacją? Niby wszystko gra, niby nie ma błędów a nawet na ustawieniu LOW słabo chłodzi, właściwie to chłodzi tak jak by cały czas był ECON włączony.
-
Słaba klima - brak błędu trybu ECON
Witam! W zeszłym sezonie czyszczona była klima, i dodano trochę środka chłodzącego. Przez długi czas wszystko działało bardzo dobrze. W tym sezonie, odpaliłem klime i mimo długiego czasu oczekiwania nie widzę różnicy pomiędzy chłodzeniem w trybie Econ i bez niego. Wieje wszystko mocno, ale cały czas z taką samą temperaturą. Wcześniej na 18 stopniach po minucie w aucie było zimno. Klima nie przełącza się w tryb econ, od strony sprężarki nie słychać dziwnych dźwięków. Natomiast oba węże metalowe od klimy mają taką samo temperaturę, właściwie to jest to temperatura otoczenia. Wcześniej jeden był cieplejszy drugi chłodniejszy, różnica była wyczuwalna. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi co może być nie tak.
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
Witam, Jestem po udanym przeszczepie panelu od A6 (22cm pasuje do B5) do radia oryginalnie zamontowanego w B6 (szersze i ramka srebrna u góry) Operacja jest dziecinnie prosta - 4 małe torxy do odkręcenia. Wszystko pasuje P&P
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
http://allegro.pl/panele-audi-concert-chours-vw-i2195704561.html http://allegro.pl/panel-audi-concert-ii-a3-jedyny-na-allegro-i2191614113.html inne przykłady
-
Wędkarstwo
Jak plany na ten rok? Mam nadzieje ze w maju sie gdzieś wybiorę nareszcie.
-
Spotkania na drodze
srebrny VW T5 transporter No to sorry miałem prawo się nie kapnać
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
http://allegro.pl/panel-audi-concert...1614113.html takie coś chce kupić oraz radio z dowolnego modelu A3, TT co będzie najtańsze.