Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Więc tak ja jako peirwszy kupilem licznik od benzyny i anglika do tego i trzeba zmienic jedynie kodowanie na 4 gary i diesel i do tego kraj trzeba zmienic zeby pokazywalo km i litry, poprostu na dziendobry zoabczjakie masz kodowanie w starym liczniku i takie wpisz do nowego zwyklem vag-usb, a reszte zaraz poszukam i ci wysle
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a czemu symphony nie podłączyłeś do zegarów
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDi Zapraszam do oceny i sugestii Drodzy koledzy!!!
Kurde normalnie jak moja po zakupie i tez mi zaraz padal skrzynia hehehe tyle za ja mialem wtedy przebieg 280tys ;/
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
czyli co ?? tyl 25mm a przód 20mm ? czy 15mm i 20mm, i czy beda pasowac i na 16 i na 15?
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
ja mam juz takie felgi i 15 ori te co na zdjeciach i 16 ori te co na wczesniejeszych zdjeciach wiec mowicie ze 20mm bedzie ok ? ale na tyl niepowinno byc wiecej ?
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
15 ma et45 6j 60/205 16 ma et45 7j 55/205
-
[B5 1Z] Czy lusterko z B5 00r bedzie pasowac do b5 96 rok ??
Czy lusterko z B5 00r bedzie pasowac do b5 96 rok ?? jesli nie to czym sie różnią wogule?
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Kurde bez sensu ?? chce zeby epiej wygladalo pozatym chce zalozyc takie zeby pasowaly tez do ori felg 16 na lato czy ktos wie jakie mozna te dystanse zalozyc zeby ladnie i wygladalo na 15 i 16
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Myślałem żeby na Tyl wrzucić 2,5cm a na przód 2cm ???
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Żeby jakos to wygladalo
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Jakie dystanse zalozyc do ALU 15' ORI ??? <img src="http://img692.imageshack.us/img692/6743/1006git.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
To z tylu jaki dystans wlozyc i z przodu jaki ?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Jakie dystanse kupic do tych felg ?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wersja Zimowa <img src="http://img692.imageshack.us/img692/6743/1006git.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Ja mam takie 16tki z letnimi oponkami jakie masz te 17?
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
zalez jaki ty masz ?? msuisz rozebra i sprawdzicz czy u ciebie sie demontuje
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
te wszytskie 3 poketla to jest jeden plastik mozna jedynie je wsyztskie trzy wymienic na nowe
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
Srka ale bylem w piwnicy i sie pomylielem nieda sie tego zamienic !!!!! stronami !!!!!!!!!!!!
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
ja takie mialem docinalem przy przerobce do radia 2 dn u siebie i to jest przymocowane na zszywki !!!!!!!! takie dluzsze wystarczy wyjac przelozyc i tyle !!!!!! Gwarantuje ze sie da rozebrac !!!!!!
-
[B5 AFN] Zmiana licznika z UKNSI na VDO pytanie AirBag ??
jesli kontrolka zapieca pasow swieci toznaczy ze musisz z kodowania je wylaczyc ,
-
[B5 AFN] Zmiana licznika z UKNSI na VDO pytanie AirBag ??
UWAGA ZADEN INVERTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesli przejdziesz z uknsi diesel na vdo diesel to niebedzie swiecil airbag !!!!! Jesli bys przeszedl z uknsi na vdo benzyna i przekodowywywal to wtedy swieci airbag !!!! Sam na wlasnym przykladzie wiem gdyz mialem uknsi , na poczatku kupilem licznik benzynke i swieci aibag, a potem kupilem diesel i juz nieswieci !!!!!!
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
trzeba kupić składane lusterka i do tego przekaźnik i tyle no i oczywiście kabelki z pinami ale pasuje z kostek iso ;p;p;p http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_schemat_skladanych_lusterek_b5-t97638.0.html;msg1115639#msg1115639[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:52_________________________________________________w środku to już chyba mi się wszystko świeci normalnie choinka czerwona hehehehhe, brakuje mi tylko jednej rzeczy tej lampeczki u góry z diodami i będzie mega wypasione oświetlenie wnętrza hehehehehe :evil: :evil:
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
a mi się już świeca :dance: i zrobiłem sobie składane lusterka
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
oczywiscie ze u niego jest ladniej estetyczniej ale ja bym niezostawil meisjca wolnego na dole, pozatym mam grzene fotele i inen przyciski trzeba by gdzies przeniesc
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
hmmmm moja