Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Ja miałem podoban przygodę ;/ i tez mam etraz ze przxez chwilke swieci delikatnie ale dla mnie to wyopas bardziej ))
  2. Kurde szukam tego pdf bo gdzieś miałem na pewno jest an forum audi4ever czy coś takiego i potrzeba przekaźnika 4B0 907 487A
  3. a ja wiem jak zrobic multifunkcje i co jest potrzebne ;p
  4. Gdzue dorwales ten pojemnik na napoje?? i dziala ci multifunkcja?
  5. A zestaw: tarcze zimmerman plus klocki ferodo premier/ds performance??
  6. To czekam na konkretna oferte
  7. To napisz mi jakie zestawy w jakich cenach możesz mi sprzedać ?? interesuje mnie tez cena tarcz i klocków ate ,, poza tym płyn Ate dot.4 i masz może zestaw naprawczy do zacisków i jarzm ?? przewody hamulcowe?
  8. Nie będą piszczeć ani trzeć itp itd ani pylic te klocki z tymi tarczami ??
  9. T podaj cene na priva za komplet klockow plus tarcze plus plyn ate, i napewno te klcki i te tarcze beda dobre?? i jak dlugo wytrzymaja??
  10. Aha czyli klocki trw/lucas a tarcze?
  11. Dobra wiec tak znalazlem juz komplet 886 i 967 i amm oba wdomu jakby ktos chcial komplecik za 150zl to zapraszam No i teraz jakie klocki ?? tracze to chce ATE ale jakie ?? plyn ATE DOT.4 ale jaki bo sa rózne rodzaje tego plynu ??
  12. Ale dlaczego jeden jest 886 a drugi 967 ???? moze byc taki ? <img src="http://img718.imageshack.us/img718/6650/p1040384.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img694.imageshack.us/img694/563/p1040385.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img37.imageshack.us/img37/6744/p1040386r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img42.imageshack.us/img42/6129/p1040387r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img251.imageshack.us/img251/3847/p1040388c.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img97.imageshack.us/img97/5240/p1040389h.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  13. Wiec wstawiam zdjecia jedne maja oznaczenie 967 i znaczek audi ate a drugie maja oznaczenie 886 i znaczek vw audi ate A na jarzmach sa numerki 301 na obu takie same <img src="http://img59.imageshack.us/img59/5236/p1040382j.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img694.imageshack.us/img694/2762/p1040383s.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  14. Ale ta klapa jest z przedliftu ;/
  15. Chcę zakupic jarzma plus zaciski i mam pytanie mają jakieś oznaczenie konkretne??? Jak rozpoznac 288mm ????
  16. różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie
  17. A tak wygląda kolektor po 14 latach tyrania
  18. Gdzie w Wawie odblokują Audi Navigation BNS 5.0 Potrzebuje kodu do radia
  19. Witam, Jakie Tarcze i klocki do 1z ???? Jak to sprawdzić jakie mam ? Czy będzie w VIN albo kodach wyposażeniu ? Według etki powinienem mieć 288/15mm(niechlodzone) Co by dała zmiana na 288/22 - dużo kosztów i zabawy Przy wymianie odrazu chcę zmienić płyn i też na jaki ?? ori ???
  20. zobaczymy heheh czy bedzie 130 ;p Brak kata , brak egru kolektor awx wtryski 216 Powinno chyba styknac na 130 ? A na wskazniku doladowania pompuje cvzasami do 1bara to normalne ?
  21. Mam wtryski 216 i wczesniej jak mu dalem po garkach to puszczal straszne baki, a teraz juz nie ;p
  22. I jesli wkrece go w ten gwint to bedzie dziala , chodzi mi o to czy bedzie prawidlowo wskazywal temperature
  23. Kolektor założony walczyłem prawie 2 dni musiałem zdjąć i turbinę i wydechowy , bo imbusy zapieczone jakieś ;/ , poza tym stary kolektor dolotowy był tak zapchany ze masa ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.