Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zakupic jarzma plus zaciski i mam pytanie mają jakieś oznaczenie konkretne???

Jak rozpoznac 288mm ????

Opublikowano

na tarcze solid czy vented ?

bo sie roznia jarzmem I zaciskiem

nr tam nie bedzie, jak masz foto to wrzuc na forum, zobaczymy co to bedzie

Opublikowano
  • Autor

288/25

Opublikowano

ok, wrzuc foty

Opublikowano
  • Autor

Wiec wstawiam zdjecia ;) jedne maja oznaczenie 967 i znaczek audi ate a drugie maja oznaczenie 886 i znaczek vw audi ate

A na jarzmach sa numerki 301 na obu takie same

<img src="http://img59.imageshack.us/img59/5236/p1040382j.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img694.imageshack.us/img694/2762/p1040383s.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

zrob zdjecia od czola

ale to po zdjeciach widac ze to na tarcze 288mm

Opublikowano
  • Autor

Ale dlaczego jeden jest 886 a drugi 967 ???? moze byc taki ?

<img src="http://img718.imageshack.us/img718/6650/p1040384.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img694.imageshack.us/img694/563/p1040385.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img37.imageshack.us/img37/6744/p1040386r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img42.imageshack.us/img42/6129/p1040387r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img251.imageshack.us/img251/3847/p1040388c.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img97.imageshack.us/img97/5240/p1040389h.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

to nie ma znaczenia

inne istotna sprawa jest w tych zaciskach że musisz zastosowac do nich klocki które

mają czujniki zuzycia, nawet jeśli u Ciebie ich nie było w starych zaciskach

napisz jakie chcesz zapodac tam klocki to Ci napisze jakie mają mieć konkretnie oznaczenie

unikniesz wówczas złego zuzywania sie klocka i stukania w zacisku

Opublikowano

Zaciski pod 288,pod 280 sa lucasa.

Opublikowano
  • Autor

Dobra wiec tak znalazlem juz komplet 886 i 967 i amm oba wdomu ;) jakby ktos chcial komplecik za 150zl ;) to zapraszam ;)

No i teraz jakie klocki ??

tracze to chce ATE ale jakie ??

plyn ATE DOT.4 ale jaki bo sa rózne rodzaje tego plynu ??

Opublikowano

nie wrzucaj nie Ate, nie warto, za drogie :confused4: :confused4: :confused4:

proponuję TRW: GDB1307, dokładnie takie klocki powinny trafić w te zaciski

jeżeli nie chcesz TRW wrzuć Bosch-a: 0 986 424 482

płyn zapodaj Ate SL6 lub Ate Typ200 :good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________

Zaciski pod 288,pod 280 sa lucasa.

to akurat jest wiadome od pierwszego zdjecia
Opublikowano
  • Autor

Aha czyli klocki trw/lucas a tarcze?

Opublikowano

polecam Ferodo DDF320 :good: :good: :good: :good: :good:

http://moto.allegro.pl/item942542469_tarcze_ferodo_audi_a4_a6_vw_passat_skoda_superb.html

jak chcesz mogę Ci załatwić klocki i tarcze w przystępnej cenie, płyn też

info na priv

Opublikowano
  • Autor

T podaj cene na priva za komplet klockow plus tarcze plus plyn ate, i napewno te klcki i te tarcze beda dobre?? i jak dlugo wytrzymaja??

Opublikowano

ceny podam Ci jutro, a co tarcz to wytrzymałośc zalezy od twojej nogi

w kazdym razie sa to tarcze z dobrej półki

Opublikowano
  • Autor

Nie będą piszczeć ani trzeć itp itd ani pylic te klocki z tymi tarczami ??

Opublikowano

nie przesadzasz aby.... ????? :polew: :polew: :polew: :polew:

na to nikt nie da Ci gwarancji, popiszczec każdy zestaw moze, pylic na pewno bedzie, ale nie za duzo

musisz dopilnowac wszystkich elementów prawidłowego montazu, na pewno wszystko bedzie :good: :good: :good: :good:

jak bedziesz miał z czymś kłopot to wiesz gdzie mnie szukac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To napisz mi jakie zestawy w jakich cenach możesz mi sprzedać ?? interesuje mnie tez cena tarcz i klocków ate ,,

poza tym płyn Ate dot.4 i

masz może zestaw naprawczy do zacisków i jarzm ??

przewody hamulcowe?

Opublikowano

jak pisałem Ate od razu sobie odpuśc za drogie

Tarcze Ferodo koszt ok 150zł/kpl, klocki 150 w górę, płyn 35, przewody.... nie pamietam....

zestawy ori Ate naprawcze ok 100zł (uszczelnienia, osłony, prowadnice) ale nie jestem na 100% pewien co do ceny

Opublikowano
  • Autor

To czekam na konkretna oferte ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.