Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. a TEN 3 OD PRAWEJ TO CO TO ??
  2. I jak to ma działać ???
  3. Poza tym na forum jest mnóstwo postów odnośnie skrzyń do 1z o ahu i są tabelki powstawiane z oznaczeniami skrzyń
  4. Guzior od oświetlania wnętrza?? jest taki pokażcie fotki
  5. chyba nie bede, bo podobno nie ma prawego dużego składanego , a małego nie bede spowrotem zakładał Jak niema jak ja mam oba duże i oba składane elektrycznie
  6. Do avanta 98rok też widziałem na allegro zaraz ci poszukam
  7. Ślepy jak będziesz zakładał składane elektrycznie lusterka to daj znać Ja kombinuje teraz jak zrobić żeby się składały i rozkładały z alarmem [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:05_________________________________________________ 220zł, za komplet z wiązką i czujnikami, to za***ista cena , jakbyś takie coś wypatrzył jeszcze w podobnej kasie to daj znać na Pw [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:02_________________________________________________a i nie wiedziałem że w przedliftach było PDC Było od 98 roku dopiero heheh
  8. Wiec Dokładka jest z przed lifta i jest jeszcze jedna taka do sprzedania (wstawiałem jakiś czas temu link na forum) Ja zapłaciłem za cały zderzak(98rok) z belka i odbojami i dokładka plus wiązka i czujniki parkowania 220zl z wysyłką. Szukałem całego kompletu bo wywalałem hak(który już tak zardzewiał że mało się nie rozpadł przy zdejmowaniu) Wszystko pasowało P&P Zaraz wam wstawię linka do dokładki samej(gadałem z klientem 100zl z wysyłką sprzeda)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:58_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-sedan-95-99-zderzak-tylny-tyl-i1272390801.html
  9. Nowa dupcia z PDC (sorki za brudasa ;/ )
  10. W kostki w lewym słupku wpiołem się tak jak alarmy zakładają w te same kable z forum wziąłem które to kabelki sterują CZ i do nich podłączyłem ten guziczek
  11. bede cos jutro myslał o tym , napewno da sie to zrobić Da się bo ja tez to zrobiłem ) ale jakiś rok temu jak wsadzałem skórę z boczkami
  12. http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/57/2635101/ Centralka : 4B0919283 Głośniczek : 4B0919279 Czujniki : 4B0919275 http://www.passatplus.de/umbauteile/pdc/index.htm
  13. Poradziłeś sob9ie z tym park tronikiem ?
  14. Zakladaj i sprzedawaj mi 1be ;p;p;p
  15. Jest Kolejka !!!
  16. Mi sie wartosci na radiu zmieniaja te decybele od 0 do 5 ale radio sie niepoglasza ;/
  17. Szymonik a czemu podpioles 7 pin a nie 6?? Ja wlasnie chcialem podpiac sobie gale i pociagnolem 6 pin bo jest od speed out 1 Ale mi niedziala z 6. A 7 pin jest speed aut 2
  18. I jak masz już nowe?? sprzedajesz stare ??
  19. Pokaz wogule fotkę jak stoi twoja na 1be ?? bo ja mam sprężyny weiteca zielone (zobacz w moim profilu jak stoi) i kurde muszę troszkę ja podnieść bo zawadzam na działce o wszystko hehehe A może się zamienimy ??
  20. Ej "TOMKAUS" ja biore twoje 1be srzedajesz???
  21. Potrzebuje do sedana
  22. Jak bedziesz sie pozbywal 1be to ja rezerwuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.