Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przedstawiam wam mój samochodzik jest to Audi A4 1.9 TDI 90 KM 1Z ciemny granat.

Jak ją kupiłem to nie miała nic oprócz alusów i elektrycznych lusterek.

Po kupnie zostały wymienione oraz zamontowane następujące rzeczy:

-elektryczne szyby x4

-przyciemnione szybki

-lampy tył po I lifcie

-lampy przód zespolone soczewki Valeo po II lifcie ksenon 6000 K

-ori radio CD

-gałka podświetlana Audi A4

W planach jest:

-kremowa skóra

-fajne alusy tylko jeszcze nie wiem jakie

-lampy tył po II lifcie

- chciałbym założyć klimatyzacje ( nawet manualną) ale będe myślał nad klimatronikiem może będzie się dało

- chromowe obramówki w okoł szyb

- halogeny w zderzaku oraz chyba zderzak po 99 r

- Lakiernik odnowienie lakieru (czarna perła albo taki jaki jest tylko świerzy uprzedzam że samochód nigdzie nie makorozji.)

Czekam na wasze uwagi i opinie co można w niej zmienić

Zdjęcia nadwozia:

11xa0.jpg

72997833eu9.jpg

68687601dl7.jpg

44642707yp8.jpg

35665458vc0.jpg

44505726qe2.jpg

43208996rj0.jpg

45149347yf0.jpg

Zdjęcia środka i felgi

srodek1wl1.jpg

srodek2hn3.jpg

srodek3zj7.jpg

46831757lq0.jpg

srodek4in4.jpg

srodek5oy1.jpg

oponkair0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grippen widze ze zaszalales i to ze swietnym skutkiem :th: jedynie co, to drewno w srodku jest bee.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo fajnych zmian na duży plus oprucz tak jak to koledzy pisali - tego drewna bo to chyba nawet nie jest orginalne z :a4fan: bo wygląda jak z Merca beczki, felgi na zime są ok a na lato no to musisz coś fajnego koniecznie zapodać wtedy bedzie :thumbup::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki polecacie felgi jakie rozmiary mile widziane zdjęcia lub linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy,czy stawiasz na lans,czy wygodę. Jeśli lans to możesz nawet 19' Jeśli wygoda i dobry wygląd to 17'. Poza tym w dziale o Felgach jest trochę zdjęć felg naszych użytkowników. Może akurat coś Ci wpadnie w oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutka.... zmiany korzystne...

a xenonów nie masz w planach założyć?? ja bym od tego zaczął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna Zabeczka!!

Zmiana felg i zawiasu na poczatek!! dopelni szczescia!! a co za wymysl masz na drzwiach przednich - glosniczki?? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna Zabeczka!!

Zmiana felg i zawiasu na poczatek!! dopelni szczescia!! a co za wymysl masz na drzwiach przednich - glosniczki?? :cool:

niestety nie są to głośniczki tylko Ykk się dopatrzył że to zaślepki po korbkach od szyb bo teraz są elektryczne ale w njbliższym czsie ich nie będzie bo będą boczki z 99r i będą miały skóre tam jak jest materiał i oczywiście będzie bez zaślepek.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2007, 09:31 _________________________________________________Następne modyfikacje mojej perełki 2.04.2008 rok :decayed:

wstawione xenony 6000 K oto zdjęcia:

d2c97ea14796b781m.jpg fd0ce8899ef71feem.jpg 27c08a4b4883c057m.jpg

Wymiana daszków przeciw słonecznych na podświetlone teraz to super wygląda:

f715e3a05dacee1am.jpg

Wymiana zwykłych postojówek na ledy super white

d1001b560a2c03dbm.jpg 857aedf426980700m.jpg

Oraz Wstawienie termometru w licznik mała rzecz a cieszy:

80b81a411c60f6b6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniłeś te daszki przeciwsłoneczne na te podświetlane? Kupiłeś gdzieś całe i do tego podpiąłeś kabelki? Może załóż temat w Warsztacie - Zrób to sam :th: Bardzo fajnie to wygląda, a no i ledy w postojówkach świeca podobnie do moich, tylko w moich coś się przepala po 3-4 miesiącach i musze kupować nowe :confused4: Może masz jakieś trwalsze - możesz zrobić im foto? a może na allegro kupiłeś? Autko ładniutkie, tylko to drewno ciekawego koloru może wymień :wink4: i jakieś duże ładne alu trzeba założyć i będzie super kox :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniłeś te daszki przeciwsłoneczne na te podświetlane? Kupiłeś gdzieś całe i do tego podpiąłeś kabelki? Może załóż temat w Warsztacie - Zrób to sam :th: Bardzo fajnie to wygląda

przyłączam się do prośby koleki rafalekx'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baradzo fajne autko i kolorek niczego sobie ,plus te lampy z przodu. Tylko mi nie pasuje jedna rzecz, drewno w środku. Pozatym wszystko na + , jeszcze 17' i bedzie idealnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baradzo fajne autko i kolorek niczego sobie ,plus te lampy z przodu. Tylko mi nie pasuje jedna rzecz, drewno w środku. Pozatym wszystko na + , jeszcze 17' i bedzie idealnie. :)

Zgadzam sie z Tym.. grippen dawaj 17 nie jest tak zle.. :gwizdanie: :wink4:

Pochwal sie tez nowym modem w srodku.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proszę bardzo tylko uprzedzam że jeszcze nie skończone na żywo wygląda prawie jak ori na zdjęciach nie ma takiego połysku bo i tak miałem podrapane już przez kogoś były kombinowane i była na przodzie okleina postanowiłem coś z tym zrobić i oto efek jeszcze do małej poprawki

Drewno

63744993kz8.th.jpg 20120877xd5.th.jpg 78541249sy5.th.jpg 73537513hs2.th.jpg

Siedzenia

Miała być skóra ale moja kobieta wybrała coś takiego powiem że fajne te futerka i nie mało kosztowały

t1io3.th.jpg t2ql4.th.jpg

na wiosnę będzie zderzak po II Lifcie z halogenami już kupiony i oczywiście lakier LZ5J niebieski moro efekt perłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...