Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie szło się pozbyć tego drewna z środka?? :confused4: :confused4: :confused4: może odwrotnie dlaczego wszystkie listwy w drewnie??? :mysli: :mysli:

za te pokrycia tych siedzeń to się należy :bicz3: skóra było by tu jak najbardziej na miejscu ale nie coś takiego :thumbdown: wybacz ale to wyglada troszkę jak w starym babcinym amerykańskim wozie :oops: jeszcze tylko koronki brak w oknach :doh1:

sorka za takie porównanie :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze tylko koronki brak w oknach :doh1:

sorka za takie porównanie :notworthy: :notworthy:

nad koronką pomyślę a tak na poważnie to fajnie się na tym siedzi a dałem za nie prawie 500 zł oczywiście szyte na miarę ale dzięki za opinie

Opublikowano

Prawdziwy PIMP.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Prawdziwy PIMP.. :kox:

:mysli: nie kapie
Opublikowano
  • Autor

sorka jeszcze raz za taką brutalność :hi:

a co to jest ??? jakoś kotek czy coś innego??

tego to nie wiem na kotka to chyba nie wygląda każdy ma prawo wyrazić swoja opinie :good:
Opublikowano

Kurcze co tu powiedzieć hmm :mysli: zacznę od tego że to moje zdanie tylko :kox:

To drewno to :sick3: no okropne jest

A siedzenia to moja babcia miała podobną kanapę i zawsze jej nie lubiłem a ona mnie na siłę ta sadzała

Jednym słowem mi się nie podoba :thumbdown: :thumbdown:

Ale pamiętaj to Twoje auto a to moje zdanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Do modów jeszcze zostały wprowadzone podświetlane kratki nawiewów

76649156rf7.th.jpg 47068145to9.th.jpg

Montaż kratek w linku poniżej

Montaż podświetlanych kratek nawiewów

Opublikowano

Do modów jeszcze zostały wprowadzone podświetlane kratki nawiewów

krateczki na wielki plus :good: a tak przy okazji gdzie kupiłeś i ile dałeś za nie?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

krateczki na wielki plus :good: a tak przy okazji gdzie kupiłeś i ile dałeś za nie?? :decayed

link zamieściłem powyżej

Opublikowano
  • Autor
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlanych_kratek_nawiewow_w_modelach_przed_ii_liftem-t48982.0.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 22:31_________________________________________________proszę bardzo :cool1:
Opublikowano

oki doki :naughty: dzięki[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 22:35_________________________________________________a ja takich nie mogę wychaczyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja takich nie mogę wychaczyć :decayed

musisz polować i znajdziesz

Opublikowano

Cudowna furka :> :kox::naughty::tongue4::notworthy: Jakieś fajne 17" felgi jak mówią Panowie :> i furka będzie idealna :> :naughty::kox:.

Oraz Wstawienie termometru w licznik mała rzecz a cieszy:

Ja mam takie pytanie :). Co trzeba zrobić, żeby mieć termometr w liczniku ? :) (fajna rzecz trzeba przyznać) :)

Pozdrawiam :>

Opublikowano
  • Autor

tu masz linka co do termometru

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8481.0.html;highlight=termometr[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 09:51_________________________________________________Mody zaczną się na wiosnę teraz tylko poszukuje ostatniej rzeczy zderzaka tylnego po II Lifcie z ślizgami i już będzie prawie wyglądał jak po II Lifcie

Opublikowano

Dziękuje :>

Pozdrawiam :>

Opublikowano

grippen:D mysle ze za miesiac bede mial do sprzedania ty;lny zderzak:D po 2 lidcie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.