Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariusz

  1. Nie ja kupiłem u innego
  2. Faktycznie przesyłka 399 zł wcześniej nie patrzyłem na koszt wysyłki . Ja miałem wysyłkę gratis ?
  3. Tu też ma gość nówkę https://allegro.pl/oferta/sterownik-adblue-audi-4m0907355d-dopisze-15450710620
  4. Allegro cena 1000 zł
  5. Moduł doszedł Nówka sztuka zamontowany zero błędów jak na razie. Potestuję kilka dni i zobaczę. Dzięki Muskel1
  6. Gdzie można kupić taką membranę samoprzylepną szukałem na allegro ale nic takiego nie znalazłem
  7. Gdzie kupiłeś membranę do zaklejenia dziury
  8. Udało mi się dziś kupić na allegro Nówkę sztukę 4M0907355D za 1000 zł czekam na dostarczenie i zakładam zobaczymy co będzie
  9. Według etki 4M0907355 zamienia się tylko A lub B nic o D nie pisze
  10. Gdzie idzie kupić nowy taki sterownik tylko nie w ASO bo tam cena kosmos
  11. Tak kupiłem używkę na allegro ale odesłałem mu bez problemu. Mój jak się zepsuł to miałem błąd w 019 can gateway błąd Brak komunikacji ze sterownikiem układu dozującego po zamontowaniu z końcówką D w 019 błąd zniknął a pojawił się w AC Kontrola reduktora też brak komunikacji i nie idzie go wykasować
  12. Padł mi sterownik adblue nr 4M0907355 kupiłem z nr 4M0907355D bo wyczytałem na forum że z końcówką B C D pasują do B9.Niestety z końcówką D wywala błąd w AC brak komunikacji Gość z allegro mówił że jak mam bez literki na końcu to tylko podchodzi końcówka B
  13. Który bajt i bit trzeba zakodować aby aktywować podświetlanie w klamkach zewnętrznych Kupiłem podświetlanie na alii tylko teraz to zakodować aby świeciły ?
  14. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w 2.0TDI
    Przebieg 142 tyś km. Resztę podeśle jak będe w Pl
  15. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w 2.0TDI
    Jakie jeszcze mają być wartości
  16. Mariusz opublikował(a) temat w 2.0TDI
    W jakim stanie jest dpf ?
  17. IMG_5866.mov IMG_5865.mov
  18. 8W0 711 055 - Dzwignia przełączająca biegi Nr 17 z rysunku 8W0 798 151 - Zestaw naprawczy Nr 36 z rysunku 8K0711271E Drążek podnoszący Nr 24 Zielona guma z tuleją jest dostępna tylko z drążkiem podnoszącym Nr 24 z rysunku. Ja kupiłem na szrocie cięgno od a4 b8 i przełożyłem samą gumę i tulejkę z śrubą . Jak znajdę trochę czasu to zawiozę do tokarza aby mi dorobił zamiast tej gumy tulejkę z teflonu. Na razie drgań brak zobaczę jak zrobię z 2000 km co będzie to napiszę.
  19. Usterkę drgania lewarka wyeliminowałem. Wymieniłem to co na foto i nie trzęsie/ Tylko tą zieloną gumę z środkiem trzeba kupić od B8 ta na foto jest od B9 .Guma z b8 jest cieńsza i jak skręcicie to sztywno trzyma drążek z b9 jest więcej gumy i na tym połączeniu wszystko się rusza i lewarek przez to drga .Wymieniłem wszystko tylko bez gumy i środka to trzęsło ale mniej jak wymieniłem gumę i środek z B8 zero drgań .
  20. Mam wersje kabla vcds 22.3.1 pl pobrałem wersja 23.3.1 i nie działa z tą wersją z starszymi chodzi normalnie
  21. Podrzuci ktoś link do pobrania VCDS 22.3.1
  22. Uruchomiłem przodnie drzwi z tylnymi jest problem oświeciło tylko się dół tapicerki i klamka pasek nie świeci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.