Treść opublikowana przez Mariusz
-
Żarniki D3S A4 B8
Jakie polecacie żarniki D3S do B8 OSRAM D3S Xenon XENARC D3s OSRAM NIGHT BREAKER Philips D3S Vision Xenon D3S Philips Żarnik
-
keylessprotector zabezpieczenie przed kradzierzą na waliske
Testował już ktoś to cudo ? https://keylessprotector.com/pl/
-
Dunlop SP SPORT MAXX RT VS Hankook VENTUS V12 EVO2 K120
Chcę kupić opony letnie 245 X 40 X 18 myślę o Hankook VENTUS V12 EVO2 K120 lub Dunlop SP SPORT MAXX RT co polecacie w cenie do 2.000 zł .Jaki inny rozmiar mogę założyć zamiast 245 X 40 X 18 ( 235 X ?? X 18 )
-
Skaner U600 VAG + OBD2
Co sądzicie o takim skanerze?Czy będzie przydatny w A4 B8 pow 2010r lub A5 https://www.viaken.pl/en/skaner-u600-2w1-vag5053-plus-z-can-obd2-pl.html
-
Błąd 17965 A4 B6 AWX i utrata mocy
Usterka zdiagnozowana czujnik ciśnienia doładowania.Tak jak kolega MISIEK napisał. Nie wywalał błędu ale mieszał troszkę .Wymieniony na Nowy OEM i autko hula aż miło
-
Błąd 17965 A4 B6 AWX i utrata mocy
Wywala u brata w A4 B6 AWX taki błąd 17965 jest to przeładowanie turbo.Wymieniliśmy wężyki oraz zawór N75 i nic nie pomogło sztanga od turbo chodzi płynnie.Podczas jazdy raz go muli zaraz idzie dobrze nieraz jest to tylko chwilowe a nie raz musi zgasić silnik i na nowo go odpalić i znów działa wszystko na wolnych obrotach jak go wykręcę nawet do 5 tyś obr to nie odłączy turbo tylko pod obciążeniem .Jak można to zdiagnozować co to może być ?
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
Kupiłem jeszcze KKL i B6 śmiga ładnie a tego VCDS-a będę miał na lepsze czasy
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
W A4 B8 wszystko ładnie śmiga.
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
Mi się łączy za każdym razem tylko nie z wszystkimi blokami.
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
Windows 10
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
VCDS 16.8.3 nie może połączyć się z sterownikiem Xenon i Radio w a4 B6 2004r stary interfejs na com co miałem od B5 na windows 98 łączy sie z wszystkim.Co może być przyczyną ? Z silnikiem licznikiem klimą łączy się .
-
Bixenon D1S wymiana na D3S
Czyli wszystko do wymiany.
-
Bixenon D1S wymiana na D3S
Mam lampy Bixenon D1S chciałem włożyć D3S wystarczy wymienić same palniki czy przetwornice też ?
- [B6 AVF] Wąż Turbo
-
[B6 AVF] Wąż Turbo
Rozerwało mi węża co idzie od turbo bo IC tylko się nowy różni od tego co miałem ori czy mogę taki zastosować w sklepie po winie mi powiedzieli że taki pasuje. Różnica jest tylko między metalowymi końcówkami. Miałem taki Taki w sklepie taki mi polecili wszystko to samo tylko różni się otworem w tej metalowej złączce.reszta taka sama jak w starym Ori.Mogę kupić ten co na tej fotce ??
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Dzięki za szybkie dostarczenie przesyłki. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Ja mam to samo wlałem płyn zimowy SHELL i gorzej pryska na szybę i spryski lamp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy ziomka
-
1.9 AVF 2004r Błąd 19586
Masz może nr tego N18 bo muszę kupić bo nie mam na podmianke
-
1.9 AVF 2004r Błąd 19586
Oświecił mi się błąd w liczniku po podpięciu vaga wywala błąd 19586 - egr system regulation range exceeded wyczyściłem EGR zabita była tylko rurka pomiędzy EGR a kolektorem wydechowym wykasowałem błąd ale po przejechaniu 300 km powrócił. EGR wygląda na nowy Wahler nic nie cieknie .Co może być uwalone?
-
B6 DIVISION
Fachowo się to nazywa VFIS
-
Który Vag polecicie VAG V-scan 5053 czy V-Scan DS904 PL
Mnie interesuje max do 1000 zł ale żeby był do starych i nowych A4
-
Który Vag polecicie VAG V-scan 5053 czy V-Scan DS904 PL
Mam zamiar kupić sobie nowego Vaga tylko nie wiem który .Chcę kupić taki żeby mi też służył w przyszłości np do A4 B8 i B9 co polecicie mi z tych dwóch http://allegro.pl/profesjonalny-vag-v-scan-5053-its-can-j-polski-i4887731309.html http://allegro.pl/v-scan-ds904-pl-rewolucja-sam-wybierasz-marki-i4939721704.html
-
SILWER A4 B6 AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM 2004r
Xenon Osram 4300 K
-
SILWER A4 B6 AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM 2004r
kilka nowych fotek dodłem