Treść opublikowana przez Mariusz
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Castrol
-
subwoofer A4 Avant B5 wymiana na Bose
Mam zwykły subwoofer w Avancie +Symphony chcę zamontować subwoofer od BOSE zamiast mojego.Pytanie czy podejdzie i jak będzie śmigał ?.Jak jest z instalacją czy trzeba coś przerabiać ? ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 19:31 ---------- :eusathink:
-
Sprężyny 1BE
Kolega ma sedana z 99r na zawiasie 1BE i w przodzie ma 1zielaną i 2różowe lub fiotetowe silnik AVG.
-
Sprężyny 1BE
Mam zawias w A4 z 2000r 90 KM AHH TDI Avant 1BA pękła mi z tyłu jedna sprężyna przez pomyłke gość przysłał mi od 1BE.Teraz szukam przednich sprężyn 1BE tylko mam taki kłopot bo widzialem z różnymi kolorami 1kropka zielona i 1 różowa a następne byly 1zielona i 2różowe.teraz niewiem co mam kupić z jakimi oznaczeniami kolorów.Ewentualnie jakich kolorów szukać żeby podeszły do mojeuj audiczki ---------- Post dopisany 20-07-2012 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 09:34 ---------- Czyż by nikt nie wiedział jakie kolory podejdą do mojej A4
-
Czy takie dekory są godne uwagi ?
:stop:Nie do takiej furki te dekory...
-
Kontrolka minimum oleju sensor na Fisie
Kolega ma ten sam problem w 1,9 TDI tylko jemu jeszcze temperatura oleju świruje raz rośnie na ponad 100*C i nagle spada co może być przyczyną ? Jak autko pochodzi z 10 do 5 min to wtedy znika i jest ok tylko śkacze temp.Oleju.
-
Sprężyny 1BA czy 1BE dylemat ?Avant 2000r
Robiłem pomiar przed wymianą sprężyn 1BA i na 1BE po wymiania sprężyn na opuszczonym samochodzie 1BE są niższe 1cm niż 1BA.A amorki się nie uszkodzą jak są do 1BA to jest inny skok amora niż do 1BE.Mogę na nich jezdzić czy lepiej szukać 1BA takie były Orig z tyłu i przodu.Ateraz przód jest 1BA a tył amorki od 1BA a sprężyny 1BE.Co sądzicie o tym ????
-
Sprężyny 1BA czy 1BE dylemat ?Avant 2000r
Amory z tyłu mam od 1BA i te sprężyny 1BE podejdą bez problemu.Czytałem różne wątki na necie na temat 1BE i nic ciekawego nie piszą.Może tu się dowiem więcej.W przodzie mam 1BA nie będzie to kolidowało podczas jazdy.
-
Sprężyny 1BA czy 1BE dylemat ?Avant 2000r
Mam taki dylemat mam zawieszenie w A4 Avant 1,9 TDI 2000r 1BA pękła mi sprężyna z tyłu,gość przysłał mi przez pomyłke sprężyny od A4 z 2000r Avany 2,5 TDI 1BE.Czy mogę je zamontować i jaka jest różnica pomiędzy 1BA a 1BE
-
Opinie silnika 1.9 AHH
Jak wyglądają takie mody....
-
Opinie silnika 1.9 AHH
Co sądzicie o silniku w A4 1.9 AHH 90KM
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Gdzie znajduje się wzmacniacz abym mógł się do niego dobrać może on się zepsuł lub jakieś bezpieczniki się spaliły przy wzmacniaczu.w A4 z 2000r Avant
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Nie wylączyłem tyłu jak steruje radiem na tylne to nie grają a na przednie to tylko przód idzie jak dam na przód i tył to też przód idzie a tył nic sprawdzałem to na dwuch radiach i jeste to samo....
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Raczej są ok oglądałem je i nic tam niewidać aby były uszkodzone.
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Gdzie znajduje się wzmacniacz do SUBWOFERA i łączenie kostek które idą do drzwi i SUBWOFERA.W A4 z 2000r Avavcie.
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Mam taki mały problem wszystko gerało do wczoraj dziś odpaliłem radio Symphony w A4 Avant z 2000r i grają tylko przednie głośniki a tylne i SUBWOFER nic nie reagują.Podpiołem drugie radyjko Symphony i jest to samo gra przód tylko.Vag nie pokazuje błędów jak mogę zlokalizować co się stało
-
Radio Symphony mały kłopot A4 2000r
Dzięki koledzy zostawiłem włączone radio na około 1 godzine i dało się wprowadzić kod..i ruszyło:)
-
Radio Symphony mały kłopot A4 2000r
Mam taki problem pomyliłem sobie kod i wpisałem zły kod dwa razy do radia Audi SYMPHONY i już więcej nieda się nic wpisać pisze cały czas SAFE i na nic nie reaguje.Czy jest jakaś możliwość aby pojawiła się znów możliwość wpisania kodu.Mam poprawny kod to tego radia jest to Symphony z A4 2000r.
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
Ja jednak zdecydowałem się na KYB.Już są zamontowane i super się na nicj jezdzi..Polecam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
W A4 B5 z 2000r 1.9 TDI AHH przebieg 170.tyś km w A4 B6 z 2001r 1.9 TDI AWX 170.tyś km
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ja też mam Petex i są bardzo dobre,używam je już dwa lata i polecam.Dobre za rozsądną cene.
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
Jak mogę odczytać pin bo nieposiadam pinu do tego licznika.
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
Jak dokodować immobilaizer?
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
Mam taki problem kupiłem licznik do A4 z 2000r polifta VDO 1/2 fisa razem z Transponderami do kluczyków,zamontowałem i wszystko było wporządku,dopóki nie pomyliłem kluczyka z transponderem z starego licznika i przekręciłem zapłon i zaczął się świecić kluczyk w liczniku.Pużniej próbowałem odpalić auto kluczykiem już z dobrym transponderem i tu zonk niechce odpalić zakażdym razem pulsuje kontrolka kluczyka w liczniku i miga spręrzynka ta od świec żarowych.Co mogło się stać ? Na liczniku starym z starymi transponderami odpala normalnie a na tym kupionym liczniku nieda gosię odpalić na żadnym transponderze który był od niego .Nawet po usunięciu Vagiem błędów błąd immo powraca.Co można w takiej sytuacji zrobić ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Mam licznik z pełnym fisem w audi a4 lift 99-01 tylko mam powypalane kilka linijek i chcę go zmienić. Chciałem zapytać czy jak kupie taki licznik z pełnym fisem VDO od auta z silnikiem 2.5 TDI, to czy będzie mi działało wszystko jak podepnę do mojego 1.9 TDI? Czy są jakieś róznice, bo słyszałem, że trzeba zmieniać ilość cylindrów z 6 na 4 aby działał obrotomierz. Dzięki za informacje, pozdrawiam.