Treść opublikowana przez Mariusz
-
[ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
Tylko Oryginalne chyba że chcesz zrobić choinkę........ z Audiczki
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja mam 280 tyś km i na razie śmiga......
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
Ja na FEBIM zrobiłem 80 tyś km a na LMO Pierwsze sztuki padły po 5 tyś km a cała reszta po 15 tyś km.....
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
Ja kupiłem na Allegro LMO z znaczkami audi gość się zaklinał że ORYGINAŁ a po przejechaniu 5 tyś km padły dwa dolne proste a po przejechaniu 15 tyś km padła reszta gość wymienił mi tylko te dolne proste które padły mi w tamtym roku a teraz jak padła reszta to odmówił wymiany NIE KUPUJCIE NA ALLEGRO tych PODRÓB LEMFORDERA............
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Silnika nie będę płukał żadną płukanką tylko przy wymianie chcę wlać do oleju LIQUI MOLLY CERA TEC czy nic się nie stanie po zalaniu tylko tego uszlachetniacza do oleju ?????????Przebieg mam 280 000 tyś km
-
[B5 1Z] LIQUI MOLLY CERA TEC a silniki Disla.
Co sądzicie o dodatku do oleju silnikowego firmy LIQUI MOLLY CERA TEC http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2076-Dodatek-do-olejow-silnikowych-Cera-Tec-Liqui-Moly-3721-Opakowanie-0-3L-.html czy warto go stosować i jakie są plusy i minusy takiego dodatku autko ma przejechane 280 000 tyś km.
-
[B5 ALL] Wahacze ori na allegro
Śruby dokręcane były na opuszczonym samochodzie tuleje wahaczy były bardzo miękkie i strasznie pływał już po zamontowaniu (amory są nowe KYB) co mi z tego kompletu zostało to tylko kosy dolne tylne w prostych dolnych przednich wypłynęła guma z tulei co trzyma amortyzator i stuki na dziurach więcej nie będę się rozpisywał bo musiałbym się bardzo rozpisać na ten temat MOJA OPINIA NIE POLECAM WAHACZY Z ALLEGRO Nika gościa z Allegro nie podam zostawię to bez komentarza..Mam teraz nauczkę aby kupować tylko w sklepie....
-
[B5 ALL] Wahacze ori na allegro
Kupiłem w 2009r w marcu Oryginalne wahacze na allegro firmy Lemforder po przejechaniu około 5 tyś km siadły mi dwa proste dolne przednie gość wymienił mi je w ramach gwarancji ale nie montowałem ich tylko kupiłem w sklepie firmy FEBI teraz mam przejechane na pozostałych wahaczach 15 tyś km i już jest reszta wahaczy do wymiany a te dwa Febiego co założyłem są dobre więc nie polecam tych niby Oryginałów z Allegro.........
-
[B5 1Z] Spadek mocy
Tylko Oryginalny....
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
Ja śmigam na NGK i jest OK
-
[B5 AFN] Ubytek oleju - silnik suchy
Mogą też być do wymiany uszczelniacze zaworów...
-
[B5 1Z] Padła pompa wody 1.9Tdi Jaką wybrać taraz?
Tylko SKF lub Oryginał z ASO SKF teraz potaniały...
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
Ja kupiłem z anglika kapturki i kawałki instalacji odciąłem stare popękane i dolutowałem dobre wsunąłem w koszulkę termokurczliwą podgrzałem zapalniczką koszulki i teraz jest wszystko OK
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
Wymieniałem ten króciec plastykowy tydzień temu kupiłem w ASO w Krakowie 54 zł oryginalny zamiennik w sklepie od 15-20 zł ale nie polecam zamienników bo od temperatury się deformują.
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
Ja wczoraj zaobserwowałem że po przejechaniu około 11 km mrozu było -7*C a temperatura na blacie tylko +65*C i nic się nie podniosła więcej chyba szykuje się wymiana termostatu w ASO cena Oryginału 113 zł dzwoniłem dziś.I ogrzewanie w autku słabo coś daje wynika z tego że termostat(auto bez klimy) Jechałem poza miastem obroty około 2000-2300obr/min.
-
[B5 1Z] Drgania karoseri przy 90km
Ja mam to samo delikatne drgania pomiędzy 1800 a 2000 obr/min na IV i V biegu powyżej 2000 obr przestaje wymieniłem wszystkie poduszki silnika i skrzyni sprawdzany był kąt wtrysku sprawdzane były korekty wtrysków sprawdzałem plecionkę czy nie dziurawa wpakowałem kilka stówek i dalej bez efektów dałem sobie z tym spokój bo pewnie bym wymienił pół samochodu i dale by było to samo..( Nieraz w zimie przy niskich temperaturach nic nie drży ale nie zawsze a w lecie drgania są cały czas)..Przy ruszaniu nic u mnie nie drży tylko podczas jazdy...
-
[B5 1Z] Zamiana 1Z na inny motor
Mam na oku od Passata B5 po lifcie rocznik chyba 2001 lub 2002 mały przebieg myślę żeby go kupić i cały mój osprzęt zamontować pompę wtryski turbo i inne podzespoły jak się dowiem jaki to symbol silnika to napisze na forum. A co do komputera to musi być od tego silnika co fabrycznie był zamontowany i co z instalacja też trzeba wymienić jakbym np chciał zamontować od AHH lub AFN
-
[B5 1Z] Zamiana 1Z na inny motor
Chcę to zrobić jak najmniejszym kosztem bo to jest już za stare autko aby pchać w niego kase.
-
[B5 1Z] Zamiana 1Z na inny motor
Witam posiadam A4 z 95r z silnikiem 1Z myślę o wymianie motoru na AHU LUB AHH LUB AFN co mi doradzicie myślę kupić tylko sam słupek z pompą i wtryskami a pozostały osprzęt z mojego przeszukiwałem forum i nic ciekawego nie udało mi się znajść na ten temat słyszałem że AHH jest dobry tylko trzeba prawdopodobnie wymienić komputer (czy podejdzie on do mojej instalacji) proszę o porady specjalistów.Jeszcze takie pytanie czy mój osprzęt podejdzie bez problemów do tych motorów.
-
[B5 1Z] Po odpaleniu zaraz gaśnie
odstawiłem autko do elektronika samochodowego i powiedział że były zimne luty i popoprawiał wszystkie i już jest spokój prawie 3 lata skasował mnie 100 zł mówił że jest to zmora w starszych dizlach.A dokładnie nie chciał mi więcej nic powiedzieć na ten temat bo mówił że mógłbym sobie to zrobić sam i on by nic nie zarobił.
-
[B5 1Z] Po odpaleniu zaraz gaśnie
Ja miałem taki sam problem po paru sekundach po odpaleniu auto gasło nieraz zapalił normalnie okazało się że imobilaizer po usunięciu usterki jest już spokój.
-
[B6 AWX] Jak ręcznie zakodować zaprogramować pilota w oryginalnym scyzoryku?
Właśnie teraz byłem sprawdzić i niestety nie ma żadnej reakcji. Nie wiem, może ten drugi klucz jest uszkodzony.
-
[B6 AWX] Jak ręcznie zakodować zaprogramować pilota w oryginalnym scyzoryku?
Witam. Mam taki problem. Jeden oryginalny scyzoryk otwiera i zamyka drzwi z pilota a drugi nie działa. Bateria jest założona nowa. Czytałem opisy na forum ale żadna z tych metod u mnie nie działa by go zakodować np ta: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61610.0.html;highlight=kodowanie+kluczyka Metoda, która jest w instrukcji obsługi tez nie działa. Mógłby ktoś podać w jaki sposób ręcznie mogę to zrobić bez pomocy podpinania pod Vag'a? Dodam, że ten kluczyk ręcznie otwiera auto i odpala tylko nie działa samo otwieranie i zamykanie z pilota. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
temperatura zawsze jest na tym samym poziomie podczas jazdy nic nie spada a na postoju nic nie rośnie.
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
Nie mem klimatronika