Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariusz

  1. Witam.Podłącze się do tematu ja mam taki sam problem tylko u mnie kopci podczas odpalania jak postoi kilka godzin puszcza niebieskiego dyma przez 10 do 15 sekund na zimnym silniku a pod czas jazdy też już zaóważyłem że kopci na niebiesko.Umówiłem sie z mechanikiem na wymianę uszczelniaczy zobaczymy czy cokolwiek to pomoże jak nie to turbo do wymiany.
  2. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w 1.9TDI
    Turbo jeszcze chodzi ale jest juz w nim delikatny luz promieniowy (góra dół) i przez to może puszczać olej i myślę o regeneracji lub wymianie z powodu kopcenia na niebiesko przy odpalaniu ale jeszcze spróbuje wymienić uszczelniacze zaworów i zobaczę czy będzie dalej kopcił jeśli będzie kopcił to turbo do wymiany pójdzie.
  3. witam chce kupić opony firmu GOODYEAR EXCELLENCE http://www.opony.com/opony/47455_goodyear_excellence.html proszę o wasze opinie na temat tych opon felgi mam 15 calowe
  4. Ja bym zostawił tylko te poliftowskie sam miałem dylemat jakie zamontować lampy do mojego i kupiłem Oryginalne używki poliftowskie z 2000r one najlepiej pasują do naszych AUDICZEK.
  5. tylko jak będziecie za często polerować swoje cacka pastami ściernymi to zetrzecie bezbarwny lakier tak jak zrobił mój kolega tak polerował że przetarł bezbarwny i dostał sie do bazy na błotniku
  6. A to że stan oleju jest wyższy niż MAX to ma jakieś znaczenie???
  7. Mariusz odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Ładny opiśik ja też będę musiał niedługo wymienić wahacze w mojej niuni już mam kupione tylko czekam aż będzie lepsza pogoda i wezmę sie za wymiankę twój opis napewno pomoże nie jednemu
  8. Ja bym raczej takiej firmy jak MS nie montował tylko TRV FEBI LEMFORDER na razie jeżdżę na Febi zrobiłem juz 80 tyś km i delikatnie stuka kupiłem teraz cały komplet LEMFORDERA i będę testował ile wytrzyma.
  9. Ja jeżdze na KYB gazowe przód i tył autko jest stabilne i fajnie sie prowadzi na zakrętach.
  10. w mojej niuni miałem taki sam problem silnik 1Z pasek rozrządu ssówał się i ścinało go z boku wymieniłem wszystkie koła na nowe ale kupiłem je w ASO nie podróbki koszt powyżej 350 zł 3 koła (na wał dolne na pompę i na wałek rozrządu )+ robocizna i pomogło stare kola były wytarte od paska i delikatnie pasek zjeżdżał na bok na razie mam z tym spokój zrobiłem juz na nowych kolach 20 000 km.
  11. Ja wymieniałem u siebie pompę wspomagania w TDI 1Z bez zdejmowania przodu tylko trzeba się troszkę nagimnastykować.
  12. Regeneracje najlepiej zostawić fachowcą a samemu można zawsze coś zepsuć.
  13. Najlepiej kupować Oryginalne części lepiej używkę kupić Oryginalnom lub podróbę nową.Ja już się przekonałem na własnej skórze co warte są zamienniki.
  14. Ja używam tarcze Lukas i Ate a klocki textar lub Lukas
  15. Ja miałem taki sam problem jak miałem A4 z silnikiem 1.6 na gazie chodził a na benzynie przerywał szarpał pojechałem do serwisu Boscha do Krakowa i zlokalizowali usterkę instalacja była zwykła po prostu wtryski sie zaczęły zapiekać od gazu wymontowali wyczyścili potem przez jakiś czas musiałem jeździć na benzynie dolewałem środek do czyszczenia układów wtryskowych do paliwa i pomogło
  16. Najlepiej kupić ORYGINALNĄ brat muj też miał klopoty z sondą kupil oryginał i jest Ok a w samochodzie ma gaz.
  17. Ja je kupiłem i mechanik mi mówił że wyglądają na ORYGINALNE wszędzie są znaczki lemfordera i audi porównywał z starymi Lemforderami i niema żadnej różnicy
  18. Ja mialem też opadniete wymieniłem całe zawiasy i jest teraz OK
  19. Kup sobie takie http://moto.allegro.pl/item585776796_alu_felgi_16_5x112_oryginalne_audi_a4_a6.html śa piękne kolega je ma na swojej niuni
  20. Nie pasuje do AUDICZKI tylko do TIRA
  21. jak miałem wcześniej benzyniaki to tylko jeżdziłem na NGK trzy elektrodowe
  22. Na moich też były oba numery na części gumowej a na części aluminiowej był nr 8D0199382AP i to jest strona Prawa jedną zamontowałem a drugą sprzedałem koledze bo miał prawom do wymiany W ASO sprzedawca mi powiedział że niemogą być dwie jednakowe w TDI jak zamontowałeś to podziel się opiniami kolego.
  23. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w 1.9TDI
    A jaka cena za regeneracje ???
  24. Jeszcze mam jedno pytanie jak sprawdzałem olej to auto było przechylone delikatnie na prawą strone i na miarce było poniżej max a jak sprawdzałem dziś na równym to jest powyżej maximum czy jak stan oleju jest za wysoki to też przez to będzie puszczał niebieskiego dyma przy odpalaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.