Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro


marecki_78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

rozglądam się za poduszkami do mojego AHU i natrafiłem na coś takiego ( super przedawca? - "amotoroad1" ):

http://www.allegro.pl/item556822336_nowa_oryginalna_audi_a4_95_01r_poduszka_silnika.html

Cena bardzo okey ;-)

Brał ktoś z klubu to, jakieś doświadczenia ?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest to poduszka prawa czy lewa? :decayed:

prawa lub lewa :)

jest to poducha od silników V6, tam są jednakowe z każdej strony.

P.S. cena tej poduszki wcale nie jest rewelacyjna.

Zapytaj sprzedającego ile zapłacisz za poduszkę do AHU/1Z/AFN 8D0199382M :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest to poduszka prawa czy lewa? :decayed:

prawa lub lewa :)

jest to poducha od silników V6, tam są jednakowe z każdej strony.

P.S. cena tej poduszki wcale nie jest rewelacyjna.

Zapytaj sprzedającego ile zapłacisz za poduszkę do AHU/1Z/AFN 8D0199382M :naughty:

Dziwna ta aukcja. Nigdzie nie jest napisane że jest to poducha do V6. Zapytam go rzeczywiście o koszt poduchy do AFN. Zobaczymy co odpisze. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje, że chcesz wymieniać poduchę?

Drążek zmiany biegów przy przyspieszaniu i hamowaniu wykonuje ruch do przodu i tyłu. I na wybojach go macha na wszystkie strony a po za tym ostsnio zauważyłem że jeszcze mocno drży przy przyśpieszaniu. Wymieniłem poduchy pod skrzynią ale nie pomogło :(

kurcze nawet nie wiem czy to pytanie do mnie :> Ale co tam.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Nie chce przesądzać o orginalności tych poduszek ale jak na razie to widac ze kapturek osłaniający jest orginalny a co do samej poduszki to nie jest to uwidocznione. Ja ostatnio kupowalem takiej firmy jak Hans Pris co niby robi zamienniki ale niektóre dziwnie przypominają ori tylko znaczki pościerane. Co do tych co ja kupiłem to mam wrazenie ze są lekko za twarde. Jki tylko zobaczyłem Ta aukcje to tak jak bym widział te HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to poducha od silników V6, tam są jednakowe z każdej strony.

P.S. cena tej poduszki wcale nie jest rewelacyjna.

Zapytaj sprzedającego ile zapłacisz za poduszkę do AHU/1Z/AFN 8D0199382M :naughty:

Już wczoraj to zrobiłem, teraz czekam na odpowiedź.

BTW:

Cytat z opisu aukcji:

"Posiadam poduszki z czujnikami i bez do wszystkich rodzajów silników w AUDI A4 95-01roku. "

Update:

po rozmowie telefonicznej otrzymałem następujące info

- cała poduszka jest oryginalna i ma nabite numery także na części gumowej

- koszt 8D0199382M to też 100zł

i tyle, podobno dużo zadowolonych klientów ma tak mówił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją poduchę prawą lemfordera dałem 280zł, jeżeli ta poducha jest oryginalna, to jest to bardzo dobra cena.

Niewiarek, jest bardzo prawdopodobne, że opisywane objawy ustąpią po wymianie poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje, że chcesz wymieniać poduchę?

Drążek zmiany biegów przy przyspieszaniu i hamowaniu wykonuje ruch do przodu i tyłu. I na wybojach go macha na wszystkie strony a po za tym ostsnio zauważyłem że jeszcze mocno drży przy przyśpieszaniu. Wymieniłem poduchy pod skrzynią ale nie pomogło :(

kurcze nawet nie wiem czy to pytanie do mnie :> Ale co tam....

u mnie to samo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją poduchę prawą lemfordera dałem 280zł, jeżeli ta poducha jest oryginalna, to jest to bardzo dobra cena.

Niewiarek, jest bardzo prawdopodobne, że opisywane objawy ustąpią po wymianie poduszki.

Dzieki Spetnaz za podniesienie na duchu. Mam nadzieję że to pomoże. Już nic innego mi do głowy nie przychodzi. :confused4: No i teraz dylemat czy brać te poduchy. Cena rzeczywiście poraża ale.... no właśnie czy nie ma żadnego ale???? :mysli:

RiCoTriCo czy coś robiłeś w tej sprawie w swoim aucie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RiCoTriCo czy coś robiłeś w tej sprawie w swoim aucie???

Jeszcze nic nie robiłem

Wiem na bank że to poduchy silnika

Szukam coś w dobrej cenie no ale jeśli trzeba będzie zapłacić więcej to trudno

Orientujecie się ile biorą za samą usługę wymiany poduszek lub poduszki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys padla poducha ta pod turbina i kupilem zamiennik chyba z tydzien na niej jezdzilem i wymienilem bo nie dalo sie jezdzic tak buczalo i drżało,kupilem używkę i do dzis na niej smigam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co będziesz brał te poduchy???

Jutro będę wiedział ;-), bo jadę diagnozować drżenia... ale odbiegamy od tematu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do tego gościa po poduszkę lewą do TDI 90 km 8D0199379J jak kupie to odpisze co to za poduchy w Krakowie na giełdzie gość też ma takie ORYGINALNE poduchy kupiłem u niego prawą 8D0199382M w cenie 100 zł za szt i lewą ale okazało się że lewa była od benzyny I bardzo trzęsło oddałem mu ja i teraz wybieram się do tego gościa z Allegro do Katowic po taką jaka ma być.[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:38_________________________________________________Wczoraj kupiłem te poduszke wygląda na ORYGINAŁ są na niej znaczki Audi i numery jak na tych co oglądałem w servisie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do tego gościa po poduszkę lewą do TDI 90 km 8D0199379J jak kupie to odpisze co to za poduchy w Krakowie na giełdzie gość też ma takie ORYGINALNE poduchy kupiłem u niego prawą 8D0199382M w cenie 100 zł za szt i lewą ale okazało się że lewa była od benzyny I bardzo trzęsło oddałem mu ja i teraz wybieram się do tego gościa z Allegro do Katowic po taką jaka ma być.[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:38_________________________________________________Wczoraj kupiłem te poduszke wygląda na ORYGINAŁ są na niej znaczki Audi i numery jak na tych co oglądałem w servisie .

Daj znac jak przełozysz czy jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem od tego gościa poduszkę i narazie czekam na przesyłkę. Pytałem dwie osoby, które kupowały u niego i utrzymują, że to oryginały. Jak będę miał ją w rękach to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...