Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro


marecki_78

Rekomendowane odpowiedzi

zamontowałem te dwie nowe poduchy z allegro tylko teraz już od dizla o numerach 8D0199379J i 8D0199382M i też trzęsie autem i jest bardzo głośno w środku według ETKI 8D0199379J to jest lewa strona a 8D0199382M to prawa strona a na tych poduszkach co kupiłem są oba te numery ja jednej poduszce i ten co jest na prawą strone i ten co na lewą strone co jest grane i dlaczego na nowych jest gorzej niż na starych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie przekonałem ze Audi do dobry samochód ale czesci ori.są strasznie drogie :wallbash:,a zamienniki choc tanie to nic nie warte :thumbdown: wiec albo nowe ori. albo uzywane ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanie czy poduszki na prawą i lewą strone w TDI są takie same czy lewa ma być inna a prawa inna.W ETCE numery się różnią ale gość mi mówił że w TDI są obie takie same :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem te dwie nowe poduchy z allegro tylko teraz już od dizla o numerach 8D0199379J i 8D0199382M i też trzęsie autem i jest bardzo głośno w środku według ETKI 8D0199379J to jest lewa strona a 8D0199382M to prawa strona a na tych poduszkach co kupiłem są oba te numery ja jednej poduszce i ten co jest na prawą strone i ten co na lewą strone co jest grane i dlaczego na nowych jest gorzej niż na starych.

to mnie zdołowałeś :( też kupiłem te poduchy i będe montował w poniedziałek.Zobaczymy jak będzie u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem te dwie nowe poduchy z allegro tylko teraz już od dizla o numerach 8D0199379J i 8D0199382M i też trzęsie autem i jest bardzo głośno w środku według ETKI 8D0199379J to jest lewa strona a 8D0199382M to prawa strona a na tych poduszkach co kupiłem są oba te numery ja jednej poduszce i ten co jest na prawą strone i ten co na lewą strone co jest grane i dlaczego na nowych jest gorzej niż na starych.

to mnie zdołowałeś :( też kupiłem te poduchy i będe montował w poniedziałek.Zobaczymy jak będzie u mnie

No to czekam niecierpliwością na info bo właśnie miałem kupować a teraz się wstrzymuję do czasu Twojej odpowiedzi;-)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanie czy poduszki na prawą i lewą strone w TDI są takie same czy lewa ma być inna a prawa inna.W ETCE numery się różnią ale gość mi mówił że w TDI są obie takie same :mysli:

raczej inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niewiarek

jak zamontujesz to napisz jak jest po wymianie i napisz jakie numery mają te poduchy co kupiłeś (te numery co są na gumie i na boku poduszki na tym aluminiowym pierścieniu). Chyba że mam coś z motorem i na nowych poduszkach trzęsie na na starych jest cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niewiarek

jak zamontujesz to napisz jak jest po wymianie i napisz jakie numery mają te poduchy co kupiłeś (te numery co są na gumie i na boku poduszki na tym aluminiowym pierścieniu). Chyba że mam coś z motorem i na nowych poduszkach trzęsie na na starych jest cisza.

no więc tak:dzisiaj odebrałem samochód po wymianie obu poduch kupionych na allegro.Poprawe zauważyłem(drązek zmiany biegów nie przesuwa się już podczas hamowania i przyśpieszania).Drążek także na wybojach mnie lata jak wcześniej ale jednak jeszcze "drży".Poduchy miały oznaczenia 8D0 199 382M i 8D0 199 379J(na obu) .Miały oczywiście więcej ale tylko na te zwróciłem uwagę.Przyjżałem się także starym poduchom i zauważyłem że prawa była jakby już wymnieniana i na niej znalazłem również oba oznaczenia 8D0 199 382M, 8D0 199 379J natomiast na lewej było tylko oznaczenie 8D0 199 379J. Między nimi nie było zauważalnej różnicy z wyjątkiem tego że lewa miała minimalnie mniejsze gabaryty.Dosłownie minimalnie :> W sumie to jestem zadowolony ale nie do końca gdyż drązek jeszcze się lata.Jakby ktoś miał jakieś sugestie odnośnie tego drążka to niech piszeeeeee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niewiarek

jak zamontujesz to napisz jak jest po wymianie i napisz jakie numery mają te poduchy co kupiłeś (te numery co są na gumie i na boku poduszki na tym aluminiowym pierścieniu). Chyba że mam coś z motorem i na nowych poduszkach trzęsie na na starych jest cisza.

no więc tak:dzisiaj odebrałem samochód po wymianie obu poduch kupionych na allegro.Poprawe zauważyłem(drązek zmiany biegów nie przesuwa się już podczas hamowania i przyśpieszania).Drążek także na wybojach mnie lata jak wcześniej ale jednak jeszcze "drży".Poduchy miały oznaczenia 8D0 199 382M i 8D0 199 379J(na obu) .Miały oczywiście więcej ale tylko na te zwróciłem uwagę.Przyjżałem się także starym poduchom i zauważyłem że prawa była jakby już wymnieniana i na niej znalazłem również oba oznaczenia 8D0 199 382M, 8D0 199 379J natomiast na lewej było tylko oznaczenie 8D0 199 379J. Między nimi nie było zauważalnej różnicy z wyjątkiem tego że lewa miała minimalnie mniejsze gabaryty.Dosłownie minimalnie :> W sumie to jestem zadowolony ale nie do końca gdyż drązek jeszcze się lata.Jakby ktoś miał jakieś sugestie odnośnie tego drążka to niech piszeeeeee!

A poduszki skrzyni biegów wymieniałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyszła przesyłka, zamawiałem prawą, niebawem wezmę się za wymianę i dam znać jak to u mnie wygląda. Swego czasu kupowałem w ASO poduszki do passata B5 i prawa kosztowała 320 zł natomiast lewa 280 zł ale oprócz gumowej osłony nie pamiętam czym się różniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w ASO i lewa 320 zł a Prawa 400 rużnią się numerem i napewno twardością te z Allegro są ORYGINALNE tak powiedział mi gość co pracuje w ASO po ich oglądnięciu ale one sa na strone PRAWĄ bo mają taki nr z boku na pierścieniu ALUMINIOWYM 8D0199382AP a na lewą ma mieć nr 8D0199379AQ tak powiedział mi sprzedawca z ASO to są nowe numery stare miały inne końcówki.Jeśli szukacie prawej to POLECAM tą z ALLEGRO ja ją zamontowałem i ona jeat OK a lewą jak nie kupie na allegro to zostanie mi ASO i 320 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich też były oba numery na części gumowej a na części aluminiowej był nr 8D0199382AP i to jest strona Prawa jedną zamontowałem a drugą sprzedałem koledze bo miał prawom do wymiany W ASO sprzedawca mi powiedział że niemogą być dwie jednakowe w TDI jak zamontowałeś to podziel się opiniami kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w koncu jak to jest z tą końcówką AP - w etce prawa do diesla ma L na prawą i J na lewą a AP nigdzie nie widzę. Patrzyłem tez na v6tki też nie ma. Nie kumam - i co to są za kolorki opisane po niemiecku na tych gumach (biały, zielony, zółty, bez farby itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...