Treść opublikowana przez marekd1305
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miłych snów Panowie !!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panów po dłuższej przerwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panów po dłuzszej przerwie i pozdrawiam !!!!
-
Alternatywa dla katalizatora
Witam Panów !!! Panowie jedno pytanko , czytam to forum i nie wiem czy dobrze zrobiłem . Mianowicie rozleciał mi się katalizator było nieprzyjemne przęczenie w wydechu . U mechanika wymontowalismy katalizator i łomem wybilismy wnętrzności , została sama puszka i zamontowaliśmy. Auto jest chyba troszkę głośniejsze i przy średnich obrotach wpada w rezonans. Moze żle zrobiliśmy moze trzebabyło wstawic tłumnik na miejsce katalizatora ? Proszę o radę !!! Pozdrawiam Marek
-
[ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro
ponowie wczesniej czytałem o poduchach z czujnikami o co chodzi z tymi czujnikami ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tanio to drogo przekonałem się już
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem Jarko jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Jarko !!! Jestem zielony w tej dziedzinie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Strzałeczka Panowie Panowie pomocy !!! Zostałem zaangazowany do robienia zdjęć na ślubie i na przyjęciu weselnym, jestem w tym zielony . Poradzcie czy robić fotki na automacie czy ustawic manualne parametry , jak tak to jak ustawic zeby ciuchy nie latały za tanczącymi ? mam Panasonik-Lumix DMC-FZ 50 .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Strzałeczka Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miłych snów Panowie ja już śmigam spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba że ofiarami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko Oni są imprezowiczami a nie żeznikami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śmigam spać Panowie - miłych snów życzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozesz kupic flore bakteryjną w kazdym sklepie to kosztuje pare groszy i na początek wpuść kilka rybek typu gupiki i odchloruj wodę tez kupisz to w sklepie lub na giełdzie a za tydzien przywiozę Wam kilka broszurek dla początkujących[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________polecam piranie mięsozerne - robią gratis menicure i pedicure
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba ze roslinozernych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak masz racje ale ale zbiornik radze kupić w sklepie oni nie kupią od byle jakiego producenta wyobraż sobie ze kupiłem kiedyś taki ( 200 ) L na giełdzie i mi się rozszczelnił a mieszkam na 8 piętrze[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:24_________________________________________________nie mogą być neonki ze skalarami . Neonki to najlepszy przysmak skalarów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak 150 , chodzą stadem moze być 100 tez pięknie wygląda tylko neonki czerwone bo paletki muszą miec min 28 st, temperatury a te srebrne tego nie przezyją
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zamałe akwarium na paletki min. 200[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:00_________________________________________________niema problemu z chodowlą problem jest z rozmnazaniem[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:01_________________________________________________piękne dekoracyjne akwarium to na 200L. 8 paletek i 150 neonek[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________i nie radze kupować paletek z nieznajomych żródeł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu min 200L. jak chcesz to pojedziemy do znajomego co ma sklep i zmontuje Ci dobry zestaw po dobrych pieniądzach