Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekd1305

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekd1305

  1. Miłych snów Panowie !!!!
  2. Witam Panów po dłuższej przerwie
  3. Witam Panów po dłuzszej przerwie i pozdrawiam !!!!
  4. Witam Panów !!! Panowie jedno pytanko , czytam to forum i nie wiem czy dobrze zrobiłem . Mianowicie rozleciał mi się katalizator było nieprzyjemne przęczenie w wydechu . U mechanika wymontowalismy katalizator i łomem wybilismy wnętrzności , została sama puszka i zamontowaliśmy. Auto jest chyba troszkę głośniejsze i przy średnich obrotach wpada w rezonans. Moze żle zrobiliśmy moze trzebabyło wstawic tłumnik na miejsce katalizatora ? Proszę o radę !!! Pozdrawiam Marek
  5. ponowie wczesniej czytałem o poduchach z czujnikami o co chodzi z tymi czujnikami ?
  6. co tanio to drogo przekonałem się już
  7. Dzięki Jarko !!! Jestem zielony w tej dziedzinie
  8. Strzałeczka Panowie Panowie pomocy !!! Zostałem zaangazowany do robienia zdjęć na ślubie i na przyjęciu weselnym, jestem w tym zielony . Poradzcie czy robić fotki na automacie czy ustawic manualne parametry , jak tak to jak ustawic zeby ciuchy nie latały za tanczącymi ? mam Panasonik-Lumix DMC-FZ 50 .
  9. Miłych snów Panowie ja już śmigam spać
  10. Jarko Oni są imprezowiczami a nie żeznikami
  11. śmigam spać Panowie - miłych snów życzę
  12. mozesz kupic flore bakteryjną w kazdym sklepie to kosztuje pare groszy i na początek wpuść kilka rybek typu gupiki i odchloruj wodę tez kupisz to w sklepie lub na giełdzie a za tydzien przywiozę Wam kilka broszurek dla początkujących[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________polecam piranie mięsozerne - robią gratis menicure i pedicure
  13. chyba ze roslinozernych
  14. Tak masz racje ale ale zbiornik radze kupić w sklepie oni nie kupią od byle jakiego producenta wyobraż sobie ze kupiłem kiedyś taki ( 200 ) L na giełdzie i mi się rozszczelnił a mieszkam na 8 piętrze[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:24_________________________________________________nie mogą być neonki ze skalarami . Neonki to najlepszy przysmak skalarów
  15. tak 150 , chodzą stadem moze być 100 tez pięknie wygląda tylko neonki czerwone bo paletki muszą miec min 28 st, temperatury a te srebrne tego nie przezyją
  16. zamałe akwarium na paletki min. 200[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:00_________________________________________________niema problemu z chodowlą problem jest z rozmnazaniem[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:01_________________________________________________piękne dekoracyjne akwarium to na 200L. 8 paletek i 150 neonek[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________i nie radze kupować paletek z nieznajomych żródeł
  17. Trzeniu min 200L. jak chcesz to pojedziemy do znajomego co ma sklep i zmontuje Ci dobry zestaw po dobrych pieniądzach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.