Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alternatywa dla katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest, downpipe

zamiast kata/strumienicy rura o serdnicy 2,5"

ale pamietaj, ze za katem masz druga sonde i moze ona "glupiec" jak go wywalisz

(opinia szefa Sportmile)

Opublikowano

W AEB nie ma 2 sondy za katem.

Wstawiaj prostą rure o srednicy 2,5". To po pokazujesz na fotach to ściema.

Opublikowano

jak nie ma w AEB?

co prawda ja mam ANB - jestes pewien, ze nie ma drugiej sondy?

Opublikowano

Jak słońce...po zachodzie :naughty:

Opublikowano

ja mam AEB i mam tylko jedna sondę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sonda jest jedna. Tylko mała obawa przed niunią miałem VW Polo wywaliłem środek dałem rurę i zaczeła ryczeć jak zarzynany bawół :wallbash:. Kat jest zawalony mam 192 km przejechane i autko ciagnie sie jak slimak

Prosze dajcie konkretną rade a to uczynie.

Opublikowano

Najlepsze są najprostsze rozwiązania - 2,5" z nierdzewki i będzie gites :th:

Opublikowano

ale często czytam że wszyscy maja problem z katem więc nie jestem sam :kox:

Opublikowano

Sporo osób smiga na LPG i to jest powod, że kat się zapycha.

Opublikowano

rura nierdzewna :th:

tłumik kiedyś wstawiłem zamiast kata... cisza się zrobiła...:) 3 tłumoki dobre dla cicholubnych heh.

1.8T z usa powinien mieć drugą sondę....?

Opublikowano

rura nierdzewna :th:

tłumik kiedyś wstawiłem zamiast kata... cisza się zrobiła...:) 3 tłumoki dobre dla cicholubnych heh.

1.8T z usa powinien mieć drugą sondę....?

o jakim kodzie silnika ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam tez chce wyciac kata dlaczego rura 2.5 lepsza od strumienicy?!

Opublikowano

witam tez chce wyciac kata dlaczego rura 2.5 lepsza od strumienicy?!

Bo strumienica nie daje nic :cool1: Koniec tematu strumienic na forum :evil:

Opublikowano

HUDI > w silniku abc to największa głupota jaka może być, przez wycięcie katalizatora stracisz na cienieniu spalin co za tym idzie prawdopodobnie na mocy, strumienica z niszczy brzmienie silnika stanowcze NIE!!

Opublikowano

jak znajde chwile czasu wycinam kata, super ze jest jedna sonda :evil: za katalizator pewnie dostane ze 500 zł a całosc operacji pewnie zamknie sie w 200 zł :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

a powiedzcie mi co po wycięciu z przeglądem? :mysli:

Opublikowano

.....hmmmm ja mam zaprzyjaźnioną stację...ups :decayed:

Opublikowano

Witam panowie moze ktos montował z was taka rurke SuperSprinta nr kat 761012 ? Moje pytanie gdzie mozna taka nabyć prócz producenta we włoszech gdzy jeden sklep interentowy zaoferował sie ze sciagna mi od producenta za 4-6 tygodni :(

Oto ta rurka:

761012.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.