Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawkog

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie w AEB tez dzwoniło zaczęło przy 190 tys. Wszycy mechanicy stwierdzili ze dzwoni łańcuch! Wymieniłem łańcych i napinacz - dzwonienie nie ustało. Większość opisanych tutaj przypadków to niestety dzwoniący zawór WG w naszych trubinkach. Przy schodzeniu z obrotów np przy hamowaniu silnikiem, lub przygazowaniu na luzie... Najlepiej wymienic na K03s ew regeneracja
  2. Mozesz opisać jak wygląda ten klucz ?
  3. pawkog odpowiedział(a) na gooteck1 temat w 1.8T
    u mnie tez dzwoni, ciekawe jak ma to wpływ na moc... musze sie za to wziąc jak tylko sie troche ocepli, kupie całą turbine i podmienie strone gorącą...
  4. pawkog odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    seryjna pucha wystarcza do +300ps wiec bez sensu stozek chyba ze masz kase na przepływki
  5. pawkog odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    czym mierzyłęś ?
  6. pawkog odpowiedział(a) na Pio_p temat w Audi A4 B5
    pewie sie kończy turbinka
  7. pawkog odpowiedział(a) na londer23 temat w 1.8T
    a moze zaworek talezyk od WG w turbinie Ci słychac przy schodzeniu z obrotów ?
  8. lub regeneracja turbiny lub zmiana na gęstrzy (byle nie za gęsty-minerał) bedzie mniej ubywało...
  9. pamietaj kolego tylko valvoline sie liczy tutaj test olejow na streecie kiedys byl, moze juz go widzieliscie ? http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf
  10. a byl na allegro za 7 koła ? pod 310 ps.. z 2 mapami o ile pamietam
  11. pawkog odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kupuj Inlet-pip, ja mam go mam
  12. koledzy na e-bay.com szukajcie tych dedykowanych obudów w usa, ja w pasku takie mam VDO i jestem zadowlony
  13. tak
  14. Gdzies sie doczytalem ze AEB ma kute chyba tutaj na forum? Kiedys jeden mechanik powiedzial mi, ze tłoki wszytkie auta z turbo seryjnie maja kute prawda czy fałsz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.