-
[B5 AEB] Avant RS4 Style
przod byl poszerzany ale nie tak jak RS ... Dbaj mi tam o nia bo jak nie to wiesz chłosta
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
autko sprzedane 2 miesiące temu ... posiadaczem jest g3rion
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemacie
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
no ja mialem piekarnik i ni ch**... pozniej probowalem opalarka a pozniej wrzatkiem i tez nic
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
bulczas podaj go
-
[B5 AEB] Nagle, nie oczekiwanie przestał odpalać
ja uzywam 311 i jest good
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
no u mnie tez uchwyty nie dzialaja i nie beda dzialac dlatego ze ta zebatka ma zabki pourywane ;/...
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
vudi lampy po lifcie sa razem z kierunkiem to jest jedno szklo... bartek ja sie tez przymierzalem no ale niestety nie dalo rady rozkleic lamp...tak klej trzymal, stosowalem rozne sposoby,opalarka,piekarnik,wrzaca woda moze z Twoimi pojdzie lepiej... bo sa osoby ktorym sie udalo mi akurat niee
-
[B5 AEB] Nagle, nie oczekiwanie przestał odpalać
kolego podepinij vag i sprawdz czujnik halla,
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam.ale sie rozmowa kreci
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
a tak jak wojtek pisal Stag300+ Wtryski Hana,Matrix XS, od biedy MJ Reduktor KME GOLD, EG200, Scorpion GT Miedz 8 od biedy 6mm.
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
wojtek a stag 300-4 plus co to jest wogole ?? bo tego nie kumam ;/
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
wojtek26 tak miedz bedzie 8 mm a czemu stag 300+?? stag 4+ jest gorszy??? no nad wtryskami myslalem nad MJ,a czemu nie moze byc reduktor Magicjet??
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
hmm jezeli jest tak jak mowisz to wezme mniejszy... tak moja tam byla robil korekte a co ??
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
butla w kole...
boniu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta