Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S1 Hołek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pszczyna, Cieszyn, Bielsko-Biała taki trójkąt ?
  2. Sam nie ogarnę bo z kompem coś tam bawiłem się przy B5... I to takie podstawy... Jest ktoś na forum kto by to ogarnął najlepiej ze Śląska? Pozdrawiam i dzięki za dotychczasową pomoc.
  3. Siemka. Pytanie do fachowców... Czy da się u mnie i co w razie czego dołożyć by trzeba było żeby pomiędzy zegarami nie była tylko strzałka lub trasa? Nie posiadam Android Auto... A czy jakbym zainstalował to Google Maps by mi tam śmigał?? Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam.
  4. Jak dokonać zakupu?? Masz jakąś aukcje?? 880zł z przesyłką
  5. Witam, Musze wymienić poduchy bo lewą mam wylaną (wymieniam obie na ori) tylko mam pytanie bo na allegro znajduje tylko z końcówką BF i AG a wg rocznika miałbym założyć L i D... więc jak?? Mogę założyć nowsze czy szukać tych L i D?? Pozdrawiam.
  6. Witam, czytam temat odnośnie ilości wymienianego oleju... i już sam nie wiem co zrobiłem nie tak... przed wymianą stan oleju ok, silnik rozgrzany, bagnet wyjęty korek odkręcony olej zlatuje spokojnie około godziny w tym czasie wymieniam pozostałe filtry... zalewam i weszło niecałe 4l (samochód stoi prosto na kanale) AVF...
  7. S1 Hołek odpowiedział(a) na Langista temat w Audi A4 B5
    Witam mam podobny problem w AFNie... Jest stan jade nieważne jaki odcinek silnik zavrzewa sie ww miare normalnie i jest sucho plyn wypierdz.... Jak silnik sie schładza... Przerabiałem już wszystko nawet tezt na dwutlenek i nie ma odbarwienia.... Wymienie jeszcze termostat choć nie wiem cy to coś da... Odezwe się...
  8. Witam, jak w temacie poszukuje sprężyny do tylniego zawieszenia (1BE) do a4 b5 afn avant... czarną z 3 białymi i jedną srebrną kropką... Ktoś posiada?? prosze o kontakt na priv lub 512 166 195 Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 16:24 ---------- Podejdzie sprężyna z zawiasu 1be z liftu 2000r??
  9. To dlaczego w A4 B5 FL 99 w góre i modelach wyższych działa cały rok??
  10. Witam. Mam pewien problem odnośnie klimy i ogrzewania... Stało mi się to dwa razy w zeszłym roku i wczoraj własnie że climatronik ustawiony na 20.5 stopnia cały rok i wczoraj wieczorem wracając z pracy na wyświetlaczu kreski od od dmuchawy prawie na full w środku coraz zimniej... (poprzednie dwa przypadki latem przy niby działajacej klimie a w srodku ciepło)... podejrzewam ze to silnik sterowania klapą tak?? jeżeli źle myśle naprowadzcie mnie Gdzie go szukać aby przczysćic lub wymienić?? odkręcic schowek i gdzieś w tamtych rejonach??? Wymiana czy da sie uratować?? Jak co to nowy czy jakaś używke?? I mam jeszcze jedno pytanko odnosnie klimatronika czy w przedlifcie 98 dałoby sie zrobnic tak zeby kilma chodziła cały rok jak w polifcie?? Ominać czujnik tem zewnetrznej?? Miał ktos doczynienia z tym?? Pozdrawiam i czekam na pomoc. Hołek
  11. Odświeżam temat i proszę o pomoc... Musze wymienić amory z tyłu A4 b5 AFN zawias 1BE rok 1998 nr nadwozia do 199 999. Interesuje mnie tylko to co idzie na 1 montaż czyli Sachs lub Boge i teraz proszę Was o pomoc które mam wybrać z katalogu: WebCat 3 1BE to zawiasw wzmocniony czy sportowy?? Wybrać Advantage czy Super Tourning?? Pozdrawiam i czekam na pomoc. Problem rozwiązany ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 10:38 ---------- Jeżeli ktoś kiedyś będzie szukał amortyzatorów pod zawias 1BE (zawias spotrowy) z ww danymi to numer: Sachsa - 170 814 Boge - 27 446 Ori - 8D0 513 031E bynajmniej u mnie tak było... w razie czego służę pomocą. pozdrawiam Hołek
  12. Zapodaj foty jak możesz i gdzie FIS robiłeś i jakii efekt?? no i czy cena proporcionalna do jakości?? Jutro dostane ramki i nad FISem sie zastanawiam czy wysyłać do naprawy...
  13. Dasz rady wrzucic foty tych kostek?? Też jestem na etapie wymiany u mnie wszystko śmiga jak należy także nie wiem... jak się wepniesz pod oświetlenie schowka nei bedzie miał ściemniania no chyba że już wcześniej siedział w tej instalacji jakis magik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.