Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co myslicie o takim gazie

Ktory zestaw

  1. 1. Ktory zestaw

    • pierwszy
      0
    • Drugi

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mysle nad zalozeniem gazu,gazownik mi zaproponowal cos takiego on na tym jezdzi w b7 1.8T co o tym myslicie??

Sterownik: STAG-4

Reduktor: MAGICJET 250KM

Wtryskiwacze: VALTEK 3Ohm

Butla: 65L

Wielozawór: Tomasetto

Zawór tankowania: Tomasetto

lub

Stag300+

Wtryski MagicJet

Reduktor KME GOLD, EG200, Scorpion GT

Miedz 8

Opublikowano

smigam na takim zestawie tylko na wtryskach Magic Jet pojedyńczych od sierpnia i moge polecic w 100000 % :)

butla w bagaju mam rozumieć ? czemu nie w kole?

Opublikowano
  • Autor

butla w kole...

Opublikowano

masakra... ja mam 53 l i wchodzi 42 i jest prawie równo z podłogą... także to 63 l nie wiem jak tam wejdzie...

PS. twoja furka była jakiś miech temu u GTO ;>?

Opublikowano
  • Autor

hmm jezeli jest tak jak mowisz to wezme mniejszy... tak moja tam byla robil korekte a co ??

Opublikowano

62 l zbiornik wchodzi bez problemu...

Opublikowano

Zestaw:

Stag300+

Wtryski Hana,Matrix XS, od biedy MJ

Reduktor KME GOLD, EG200, Scorpion GT

Miedz 8 od biedy 6mm.

Opublikowano
  • Autor

wojtek26 tak miedz bedzie 8 mm a czemu stag 300+?? stag 4+ jest gorszy??? no nad wtryskami myslalem nad MJ,a czemu nie moze byc reduktor Magicjet??

Opublikowano

Po 1 nie ma Staga 4+ jest tylko 4, przy turbo trzeba troche lepszej elektroniki szczególnie jezeli chciałbys MJ bo trzeba robic dodatkowe korekty po temp zeby na zimnym nie przylewały MJ, oraz przydatna jest korekta po obrotach. Parownik Magic3 jest dobry ale jezeli trafisz na te z poczatku produkcji ( mało prawdopodone) to czasem maja problemy z niesczelnoscią. Przy reduktorze M3 lepiej ustawiac temp przełaczania w okolicach 35-40 stopni bedzie zabezpieczenie przed przymrozeniem i puszczaniem gazu w układ chłodzenia.

Opublikowano
  • Autor

wojtek a stag 300-4 plus co to jest wogole ?? bo tego nie kumam ;/

Opublikowano

wojtek a stag 300-4 plus co to jest wogole ?? bo tego nie kumam ;/

jest Stag 4

Stag 300+

Stag 300+ ma obsługe powyżej 4 wtrysków i jakiejś tam elektroniki które przy naszych ubogich w czujniki AEB jest zbędne..

Opublikowano

stag 300, reduktor Zawoli, wielozawór Tomasetto, zawór tankowania Tomasetto, zawór gazowy Lovato, wtryski Valtek, butla 51l

jeżdżę na tym trzeci rok i jest :good:

Opublikowano

Zavoli nie do TURBO poza tym to dobry parownik.

Opublikowano

Zavoli nie do TURBO poza tym to dobry parownik.

Dlaczego Zavoli nie do turbo? Mam na myśli Zavoli Zeta S do 250KM

Opublikowano

Zavoli słabo spisuje sie przy silnikach turbo nie reaguje tak szybko na zmiane obciązenia, mozna jezdzic na nim ale różnica uwidacznia sie dopiero przy innym reduktorze, szybciej reaguje na gaz.

Opublikowano
  • Autor

a tak jak wojtek pisal Stag300+

Wtryski Hana,Matrix XS, od biedy MJ

Reduktor KME GOLD, EG200, Scorpion GT

Miedz 8 od biedy 6mm.

Opublikowano

Mój bład w Matrixach nie XS tylko HS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.