Treść opublikowana przez Mariot
-
Audi S4 B5 tuzo
Fajny silnik:) powodzenia w modzeniu
-
Montaż instalacji LPG
To nie jest gold GT tylko zwykły gold... apropo montażu wtryskiwaczy.... ktoś wywiercił otwor w kolektorze i przymocował listwe wtryskiwaczy do niego??
-
problem z audi 2.4 v6
Czujnik położenia wału do zmiany.
-
KME GOLD Jaki wybrać ?
A najlepiej to bierz GOLDA GT.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na trzeźwo było oglądane i się podobał Wczoraj byłem na "Bogowie" i potwierdzam, jeden z najlepszych polskich filmów jakie oglądałem 9/10! Film wciąga i nie wiem nawet kiedy zleciały te 2h. +1
-
Podczas jazdy schładza reduktor
skoro "świeży" jest to nie bedzie problemu z rozdzieleniem...
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Nie ma tam żadnych plomb czy podobnych rzeczy. Chyba ze sprzedający swoją naklejkę nakleił.
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Głównie chodzi o czas. Jednak traci sie na reklamację pare dni...
-
Podczas jazdy schładza reduktor
ja bym dmuchnął sprężarką właśnie, jak zle to sam bym go rozebrał zobaczył co jest nie tak. Budowa golda jest prosta jak cep.
-
Podczas jazdy schładza reduktor
jak bedą opory to znaczy ze cos jest z nim nie tak.
-
Podczas jazdy schładza reduktor
tak wodny króciec ma być normalny przedmuch
-
Podczas jazdy schładza reduktor
wczesniej zdejmij węże wodne i dmuchnij sprężarką w któryś z króćców wodnych
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Dla świętego spokoju sprawdzić trzeba by jeszcze drożność strony wodnej reduktora, być może jakaś wada jest w samym reduktorze.
-
2.8v6 - problem z odpalaniem na cieplym
pod przepustnicą od strony pasazera czteropinowy
-
[ALL B5] Audi S4
pieknie
-
Problemy z LPG
Nie robi sie 80 tys km na tych wtryskach tylko co ok 30 tys km trzeba je czyscic i kalibrowac. U mnie 2.4 przy spokojnej jezdzie w miescie spala 13-14 litrow.
-
[ALL B5] Audi S4
Jestem takiego samego zdania. ja również
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Można by podkręcić delikatnie pajintem te foto
-
Padnięty sterownik
podejdzie
-
Szarpie, brak mocy audi dziwne? 1.6 LPG
Wyglada na problem z ukladem zaplonowym w aucie. Świece, przewody...
-
Ucina moc na wysokich obrotach
Nie czekaj 1000 km tylko podjedz do niego teraz i powiedz ze cos jest nie tak...
-
[B5 APS] by czorny
lampki polift , albo LEDziory by spasiły i byłoby Si:wink: +1
-
Długo kręci (B6 benzyna 2,0 130km)
jeśli w gorące dni odpala ciężko to pewnie odpowietrzenie baku... poluzuj korek wlewu benzyny i pojeździj trochę z poluzowanym korkiem jak zacznie dobrze odpalać to będzie wiadomo że odpowietrzenie...
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Sprzedac... Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
:oklasky: