Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariot

  1. Mariot odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny silnik:) powodzenia w modzeniu
  2. To nie jest gold GT tylko zwykły gold... apropo montażu wtryskiwaczy.... ktoś wywiercił otwor w kolektorze i przymocował listwe wtryskiwaczy do niego??
  3. Mariot odpowiedział(a) na Jacek Domański temat w 2.4
    Czujnik położenia wału do zmiany.
  4. A najlepiej to bierz GOLDA GT.
  5. Na trzeźwo było oglądane i się podobał Wczoraj byłem na "Bogowie" i potwierdzam, jeden z najlepszych polskich filmów jakie oglądałem 9/10! Film wciąga i nie wiem nawet kiedy zleciały te 2h. +1
  6. skoro "świeży" jest to nie bedzie problemu z rozdzieleniem...
  7. Nie ma tam żadnych plomb czy podobnych rzeczy. Chyba ze sprzedający swoją naklejkę nakleił.
  8. Głównie chodzi o czas. Jednak traci sie na reklamację pare dni...
  9. ja bym dmuchnął sprężarką właśnie, jak zle to sam bym go rozebrał zobaczył co jest nie tak. Budowa golda jest prosta jak cep.
  10. jak bedą opory to znaczy ze cos jest z nim nie tak.
  11. tak wodny króciec ma być normalny przedmuch
  12. wczesniej zdejmij węże wodne i dmuchnij sprężarką w któryś z króćców wodnych
  13. Dla świętego spokoju sprawdzić trzeba by jeszcze drożność strony wodnej reduktora, być może jakaś wada jest w samym reduktorze.
  14. pod przepustnicą od strony pasazera czteropinowy
  15. pieknie
  16. Nie robi sie 80 tys km na tych wtryskach tylko co ok 30 tys km trzeba je czyscic i kalibrowac. U mnie 2.4 przy spokojnej jezdzie w miescie spala 13-14 litrow.
  17. Jestem takiego samego zdania. ja również
  18. Można by podkręcić delikatnie pajintem te foto
  19. Wyglada na problem z ukladem zaplonowym w aucie. Świece, przewody...
  20. Nie czekaj 1000 km tylko podjedz do niego teraz i powiedz ze cos jest nie tak...
  21. lampki polift , albo LEDziory by spasiły i byłoby Si:wink: +1
  22. jeśli w gorące dni odpala ciężko to pewnie odpowietrzenie baku... poluzuj korek wlewu benzyny i pojeździj trochę z poluzowanym korkiem jak zacznie dobrze odpalać to będzie wiadomo że odpowietrzenie...
  23. Sprzedac... Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
  24. :oklasky:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.