Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzysiek Krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gdzie można kupić gwarantowany nie klon bo ten też miał być oryginałem a nie klonem . Może polecisz mi jakiś kabelek Gdzie mogę kupić dobry kabel
  2. Tak zgadza się tylko facet który nabijał mi klimę powiedział że powinno być jak dobrze pamiętam 12 13 bar A u mnie rośnie aż do 18 19 barów to to chyba za dużo mówi że mam zapchaną w chłodnicę że musiałbym przemyć chłodnicę bo jest kiepski przelot powietrza i niestety wentylator w tym momencie nic nie daje czy to prawda czy szukać przyczyny innej
  3. Witam . Mam pytanie próbuję podłączyć vcds do auta Audi A4 B7 2005 rok Quattro gdy podłączam kabel do laptopa w programie widać kabel i wszystko jest okej gdy podłączę do auta niestety program pokazuje mi że nie widzi kabla co to może być
  4. Po nabiciu klimatyzacji kolega sprawdził ciśnienie i bardzo szybko rośnie poradził mi aby nie używać klimy gdy stoję na światłach tylko gdy jadę na trasie stwierdził że mam zasyfioną chłodnicę i musiałbym ją po prostu umyć kiepski przepływ powietrza temperatura rośnie szybko i rośnie ciśnienie czy może być jakaś inna przyczyna
  5. To wystarczy ,dzieki bardzo za pomoc ?
  6. Silniczek od składania lusterka , i mikro wyłacznik podłączony do jednego z przewodów grzałki który podłączony jest do pin 6 we wtyczce ? jeżeli to nie to to nadal nie wiem ?gdzie idzie ten przewód do którego pinu
  7. Przepraszam nie dałem załacznika
  8. Dzięki bardzo ,podpowiedz czy dobrze myslę chodzi o ta część zaznaczona na czerwono i mikro wyłącznik na zielono idzie do pinu 6 we wtyczce ?
  9. Witam , zakładam nowy temat , pisząc i zadając pytanie w innych pokrewnych tematach nie uzyskałem odpowiedzi , od kilku dni szukam wszędzie i nie mogę nic znaleźć . Mam lusterka fotochrom , składane , grzane i problem .Musiałem je przerobić , w lusterku mam mikro wyłącznik ,jest on podłączony żółtym przewodem do pin4 we wtyczce drugi fioletowy z mikro wyłącznika jest podłączony do jednego z dwóch czarnych przewodów do grzania lustra i problem do którego pinu 5 czy 6 we wtyczce ma być podłączony . Zostały mi tylko te dwa piny do podłączenia i cała robota stoi . Potrzebuje pomocy na wczoraj , auto stoi nie mogę wyjechać bez lusterek , moze ktoś wie lub ma schemat elektryczny lusterek . Pozdrawiam i dzieki
  10. Moje lusterko 4F0 857 511E 1YE
  11. Witam , szukam lusterka fotochrom z wyłącznikiem , czujnik deszczu . Mam w aucie białe ale wszystko jest czarne wiec chce zmienic . Znalazłem lusterko kompletne czarne , wyglada jak moje , ma wtyczkę 6 pin jak moja ale jest podobno od A4 A6 C7 - 8R0857511B nie mogę znaleźć czy będzie pasowało do A4B7 , JEST IDENTYCZNE ? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi . Dzięki i pozdrawiam
  12. Witam , wiele lat minęło ale może jakies fotki masz , fajnie gdybym mógł zobaczyc .
  13. Pytanie , mam tunel A4B7 bez zapalniczki i dokupiłem ta zamykaną niestety za szeroka , CZY SA INNE ZAPALNICZKI DO TEGO TUNELU ? złapałem nerwa bo kasa wydana .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.