Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat elektryczny lusterka A4 B7


Krzysiek Krzysztof
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zakładam nowy temat , pisząc i zadając pytanie w innych pokrewnych tematach nie uzyskałem odpowiedzi , od kilku dni szukam wszędzie i nie mogę nic  znaleźć . Mam lusterka fotochrom , składane , grzane i problem .Musiałem je przerobić , w lusterku mam mikro wyłącznik ,jest on podłączony żółtym przewodem do pin4 we wtyczce drugi fioletowy z mikro wyłącznika jest podłączony do jednego z dwóch czarnych przewodów do grzania lustra i problem do którego pinu 5 czy 6 we wtyczce ma być podłączony . Zostały mi tylko te dwa piny do podłączenia i cała robota stoi . Potrzebuje pomocy na wczoraj , auto stoi nie mogę wyjechać bez lusterek , moze ktoś wie lub ma schemat elektryczny lusterek . Pozdrawiam i dzieki 

352852261_758779946037399_1414594091181792458_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Dzięki bardzo ,podpowiedz czy dobrze myslę chodzi o ta część zaznaczona na czerwono i mikro wyłącznik na zielono idzie do pinu 6 we wtyczce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jakie zaznaczenia masz na myśli? 

Przepraszam nie dałem załacznika 

fw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek od składania lusterka , i mikro wyłacznik podłączony do jednego z przewodów grzałki który podłączony jest do pin 6 we wtyczce ? jeżeli to nie to to nadal nie wiem ?gdzie idzie ten przewód do którego pinu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Wygląda na to, że pin T16b/6 to będzie wspólną masa dla grzałki oraz przełącznika. Dokładnie Ci nie powiem bo kolory przewodów jak widzisz, nie są oznaczone

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wygląda na to, że pin T16b/6 to będzie wspólną masa dla grzałki oraz przełącznika. Dokładnie Ci nie powiem bo kolory przewodów jak widzisz, nie są oznaczone

To wystarczy ,dzieki bardzo za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...