Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariot

  1. te 16-17 litrów to zależy jeszcze przy jakiej jeździe u mnie tyle spala jeżdżąc dynamicznie w trasie spokojnej spala okolo 11-12 litrow gazu...
  2. P0010 - nastawnik wałka rozrządu po stronie ssania/lewa/przód, rząd cyl. 1 - nieprawidłowe działanie obwodu prądu 17937- Nastawnik wałka rozrządu - zwarcie z potencjałem plus akumulatora 16396 - Położenie wałka rozrządu po stronie ssącej/lewa strona/z przodu, rząd cyl 1 nadmierne przestawienie w kierunku "późny"
  3. jakie ciśnienie jak w butli jest normalny w swiecie pływak... który mierzy poziom gazu...
  4. Autodata podaje dla silnika ACK - 700+-60 obr/min
  5. Mariot odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4 B5
    Pewnie to wina uszczelek pod pokrywami zaworów...
  6. U mnie trzymają się na poziomie 720 obr/min i fajnie równo trzyma...
  7. nosb da rade trzymam kciuki za projekt
  8. a jaki masz reduktor ? moze to z reduktora podcisnieniem ucieka gaz do kolektora dolotowego... zeby to sprawdzic to przed zgaszeniem auta przejedz sie tylko na benzynie i zgas auto na benzynie i zobacz jak sie odpala...
  9. fajne autko
  10. Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie stożek i magnetyzery
  11. valteki brudza sie tak samo jak i inne wtryskiwacze, z tą różnicą ze valteka można rozebrać wyczyscic w najgorszej opcji wymienić tłoczki za grosze i dalej jeździc...
  12. kolor fajny i zawiecha fajna ile obniżone jest ?? pokaz jakies zdjecie z boku auta
  13. ale komputer to nie jest w najlepszym miejscu zamontowany gdyz tam dostaje sie woda a do tego jest złączką do góry przez to woda ma tam łatwiejszy dostęp do środka komputera... :gwizdanie:
  14. no ładne cacko i V6
  15. Mariot odpowiedział(a) na Starku temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna ładna :> a co w srodku pomodzone ??
  16. jak sie zużyje (wyrobi) gumka na tłoczku to zaczyna wtedy głośniej pracować...
  17. tylko ze te scyzoryki w tych alarmach sa marnej jakosci... niestety made in china... po taniości robione
  18. kolorek fajny jeszcze tylko lampy przod II-gi lift i bedzie super
  19. kolorek super
  20. Witam cale forum planuje kupic audi A4 B5 szukam juz dwa tygodnie ale ciezko trafic na dobry egzemplarz mam nadzieje ze z pomocą forum mi sie uda. Pozdrawiam MAriusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.