Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje nowe autko.A4 B5 96r. 2.6 v6 150KM.Jak narazie wystarcza.

Autko Ściagniete z Niemiec.w stanie takim jak jest teraz czyli:pełne oryginalne ospojlerowanie KAMEI oraz obnizone zawieszenie wszystko robione w firmie tuningowej w Niemczech.Jak narazie autko ok.Pozdrawiam

1oHNMS.jpg

1oHSM9.jpg

1a5PW9.jpg

1Kong9.jpg

4fxk9.jpg

1a6gmJ.jpg

4fHiJ.jpg

1a7aK0.jpg

Opublikowano

będę pierwszy i powiem tak: DRAMAT :bag:

Opublikowano

będę pierwszy i powiem tak: DRAMAT :bag:

tragedia z elementem komedi :decayed:

tylne lampy OK gleba OK progi nawet OK

reszta pasztet, dluga droga przed ownerem

Opublikowano

A gdzie tylna wycieraczka ? :gwizdanie:

Sporo modzenia przed Tobą bo jak kolega wyżej napisał narazie jest dramat :confused4:

Opublikowano

dywaniki :rolleyes::kox:

Opublikowano

:confused4: choć każdy ma swój gust...

Pierwsze co zrób to załóż na to min 17 felgi to jakoś to może zacznie wyglądać jeżeli nie to wywal tą dokładkę zderzaka i progi ...na tych podajże 15 to zwyczajnie nie pasuje...

aha i dywaniki oczywiście też won bym zrobił

Opublikowano

będę pierwszy i powiem tak: DRAMAT :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mały ale jest a srebrny to taki ładny kolor

Opublikowano

czeka to Cie długa droga , żeby to auto sie jako tako prezentowało :wink4:

brewki :thumbdown:

grill :thumbdown:

kratki w zderzaku :thumbdown:

progi bardziej do BMW , ale ujdą

dokładka z tyłu :thumbdown:

tribal na tylnym oknie :thumbdown:

no i gwóźdź do trumny : dywaniki :sick3:

no i chyba spory przebieg , skoro masz roztargany fotel :mysli:

jasne boczne kierunki i zabudowa bagażnika :good:

na początek zmień lampy z przodu na takie http://www.lltek.com/PRS_bin/prs_110_halexn_lighting/A4_EUROLight_side_ZZ.jpg

grill na cokowiek innego ze znaczkiem na środku :wink4: i dywaniki na ori welurowe , albo chociaż gumowe :rolleyes:

i już jakoś będzie wyglądać :wink4:

no i felgi na 17" w góre :good:

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo.mam go dopiero 12h.zmiany z mojej strony beda jak najbardziej w kierunku pozbycia sie laminatu a założenia 18''cali na oś.a aktualnie jest na 16''.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:06_________________________________________________Przebieg to jest 211000 udokumentowane

Opublikowano

troche przy im posiedzisz i moze coś z niego da ;p

Opublikowano

:blink:

Auto będzie super oczywiście jeśli zamienisz tą wioskę w przyzwoitą fure:

Brewki koniecznie wylot, lampy zamiana może być to co kolega wcześniej napisał, grill koniecznie normalny ze znaczkiem na środku koniecznie, kratki w zderzaku, progi z BMW wylotka (dzięki temu dużo straci z wyglądu totalnej wioski), ten tribal z tylnej szyby powinien zniknąć, znaczek audi z tribala widziałabym jako normalny znaczek na klapie, i te okropne dywaniki też muszą wylecieć a na wiosnę jakieś ładne felgi może być 17 cali

i będzie cacy :kox:

Opublikowano

ode mnie szacun za odwagę aby pokazać auto po takich modach (wiem że przy tym nie grzebałeś)

a poza tym tak jak przedmówcy, lub chociaż doprowadzenie do serii

Opublikowano

:blink:

Auto będzie super oczywiście jeśli zamienisz tą wioskę w przyzwoitą fure:

Brewki koniecznie wylot, lampy zamiana może być to co kolega wcześniej napisał, grill koniecznie normalny ze znaczkiem na środku koniecznie, kratki w zderzaku, progi z BMW wylotka (dzięki temu dużo straci z wyglądu totalnej wioski), ten tribal z tylnej szyby powinien zniknąć, znaczek audi z tribala widziałabym jako normalny znaczek na klapie, i te okropne dywaniki też muszą wylecieć a na wiosnę jakieś ładne felgi może być 17 cali

i będzie cacy :kox:

wystarczyło zacytować mój post :decayed:
Opublikowano

:blink:

Auto będzie super oczywiście jeśli zamienisz tą wioskę w przyzwoitą fure:

Brewki koniecznie wylot, lampy zamiana może być to co kolega wcześniej napisał, grill koniecznie normalny ze znaczkiem na środku koniecznie, kratki w zderzaku, progi z BMW wylotka (dzięki temu dużo straci z wyglądu totalnej wioski), ten tribal z tylnej szyby powinien zniknąć, znaczek audi z tribala widziałabym jako normalny znaczek na klapie, i te okropne dywaniki też muszą wylecieć a na wiosnę jakieś ładne felgi może być 17 cali

i będzie cacy :kox:

wystarczyło zacytować mój post :decayed:

:tongue4:

wolałam napisać po swojemu :tongue4::wink4:

Opublikowano

dywaniki też Kamei ??? bo mi się podobają :decayed:

Brewki to wiochą dają :thumbdown:

Opublikowano

ale masz podgrzewane fotele :naughty:

Opublikowano

a mnie się tam podoba ładny lakier, tył sie ładnie prezentuje pozbyć się tego i owego, i będzie dobrze :good:

Opublikowano

a mnie się tam podoba ładny lakier, tył sie ładnie prezentuje pozbyć się tego i owego, i będzie dobrze :good:

no wlasnie zapomnaielm dopisac ze lakierek ladnie sie prezentuje

Opublikowano

bo srebrny :decayed:

te dopinki auttttt

i będzie :kox:

Opublikowano

wszystko co poprzednicy i jeszcze radyjko tu wogóle nie pasuje :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.