Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jako że skasował się mój post i nie wiadomo gdzie jest :cool1:

napiszę krótko....

kupa i jeszcze z dziurą w fotelu :thumbdown: a ten oryginalny tuning to chyba w szopie był robiony

Opublikowano

proponuję więcej nie jechać po koledze , tylko spróbować nawrócić go na "prawdziwe rezanie" - zaczynamy.

następne posty z kupami itd są kasowane :cool1::kox: :kox:

Opublikowano

1. wywalić wszytko co nie jest oryginalne z zewnątrz

2. wywalić dywaniki

3. wywalić to radio

4. zmienić/naprawić fotel

Opublikowano

brewki :thumbdown:

Opublikowano

następne posty z kupami itd są kasowane

:naughty: :naughty: :naughty:

bede mial na uwadze Twoja podpowiedz... :decayed::wink4:

Opublikowano

bede mial na uwadze Twoja podpowiedz... :decayed::wink4:

ucz się ucz od doświadczonych kolegów :cool1::naughty:
Opublikowano

auto trzeba doprowadzic do stanu oryginalnego ewentualnie jak lubisz rezac to isc w body s4. podstawa to delikatna gleba, ladne 17'stki, sciema szyb i zenon. od tego sie zaczyna i wtedy wyglada najlepiej :good:

Opublikowano

Długa droga przed Tobą..., ale nie jest za późno, żeby się nawrócić :>. Minusy: Dywaniki, brewki, 15" felgi giną w wiejskim tuningu..., radio też nie pasuje, progi, a tylna dokładka do zderzaka do niczego nie pasuje i jeszcze ma inny kolor od całego samochodu... :thumbdown::wallbash::disgust:, a plus to kolor nadwozia... Audi nie lubi wiejskiego tuningu bo łatwo je oszpecić niż poprawić im wygląd... :gwizdanie:

Opublikowano

Plus za automat. Szkoda trochę, że nie tip bo miałbyś 5 biegów, ale i tak :good: wygoda w aucie to podstawa :naughty:

Opublikowano
Plus za automat

:blink:

Opublikowano

Nie rozumiem skąd to zdziwienie. Kwestia preferencji, jeden lubi wachlować, drugi nie. Ja osobiście nie lubię, autor wątku zapewne też nie skoro kupił automat. Koniec OT.

Opublikowano

dajcie chlopakowi czas nie wszystko od razu na to cza czasu wysluchal uwag od wszystkich jesli bedzie chcial doprowadzi auto do stanu na ori wersje to znaczy ze ma dobrze poukladne w glowie no chyba ze lubi wioske i gorace 15-stki ktore leca na takie furki :)

Opublikowano
  • Autor

Plus za automat. Szkoda trochę, że nie tip bo miałbyś 5 biegów, ale i tak :good: wygoda w aucie to podstawa :naughty:

U mnie jest 5 biegów :kwasny:
Opublikowano

Rzeczywiście, spojrzałem na wybierak i zwracam honor :hi: nie wiem tylko po co zaraz tak się spinasz.

Opublikowano

Jak go jeszcze nie zarejestrowałeś to sprzedaj i kup sobie normalne seryjne auto, które będzie lepsze niż TO :bag:

Opublikowano

Tomek 7820 jak Ci się podoba to nic nie zmieniaj, najważniejsze żeby się Tobie podobało :good:

Opublikowano

calkiem fajna furka ale lepiej bez tych brewek by wygladala :)

Opublikowano

no koledzy - taka krytyka nieładnie. autko do małych poprawek ale bez przesady. nie jest tak zle. chłopak kupił takie bo takie mu sie spodobało. w niektórych miejscach troche przesadzone ale dajmy mu dorosnąc. podejrzewam że za kilka miesięcy bedzie szukał pakietu "s".

niech służy długo i bezawaryjnie

Opublikowano
  • Autor

Tak naprawde to nie kupiłem tego auta tylko zamieniłem bez dopłat za Lagune Ph1(mysle ze okazja).bedzie ciepło to biore sie za design. :good:

Opublikowano

i tak trzymaj :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.