Treść opublikowana przez I r o
-
Czujnik obrotów silnika bau
-
Ksenony brak poziomowanIa
Nie interesuj się tym co będę pakował do auta, jeżeli nie potrafisz pomóc, nie wycieraj zbędnie klawiatury. Miłego wieczoru życzę.
-
Ksenony brak poziomowanIa
Ogarnij się z takimi radami dla kumpli z guberni...
-
Ksenony brak poziomowanIa
witam podepnę się do tematu, poprzedni właściciel po kolizji wymienił reflektory na takie bez silniczków i w związku z tym wywala non stop błąd poziomowania, czy istnieje możliwość wyłączenia tego lub obejścia ? a4 b6 2004
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Pan doszukał się wlepy i mi podesłał, jednak bau, co mnie bardzo cieszy, bo myślałem, że nie był w a4 montowany. A i z opisanych 163 koni, zrobiło się 180 ?
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Ok. Dzięki za sugestie, ja po prostu muszę kupić automata, nie zrozumiałem Twojej pierwszej wypowiedzi, bo myślałem, że pijesz do q. Auto ma być dla kobiety i dlatego warunek automat, 1.9 i 2.0 odpadają, bo mają multi, a żeby płacić tyle za starego bex’a to mnie jeszcze nie poje....
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
To proszę napisz w kilku zdaniach co może być z nim nie tak
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
hejka odgrzeje kotleta, w sobotę jadę obejrzeć a4 b6 2.5 v6 tdi 2004r. auto jest w automacie z quattro. nie znam oznaczenia silnika, posiadam tylko vin, czy idzie po tym sprawdzić jaki ma kod ten silnik? i drugie pytanie, bo jestem przekonany, że w quattro były montowane tylko tiptroniki, czy oby na pewno, i się nie mylę ? vin: wauzzz8e34a195350 z góry dzięki za odp pozdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam potrzebuję gril do b7
-
Problem z wycieraczkami
czyli do wymiany silnik, mechanizm czy co ... ??
-
Problem z wycieraczkami
witam pany co mogło się wysrać, jeżeli na każdym biegu działają bardzo pomału, a nawet się zatrzymują ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sprawdzone, czy z google ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powitac ma ktos namiar na firmę zjmującą się wlepami na samochód w rozsądnej kasie w rz ?? pozdr
-
Parkotronic nie działa
witam panowie czy borykał się może ktoś z takim czymś, a mianowicie po "włożeniu" wstecznego słychać bardzo długie, ciągłe piiiiiiiiiiiiiii i później cisza... jak wiadomo wcześniej było krótkie pi i działał poprawnie, a teraz nie reaguje na przeszkody. jakaś myśl... pozdr
-
[A4B5] grafitowy płyn i duży przepływ płynu
http://www.przekladnie.rzeszow.pl/kontakt.html polecam
-
Wymiana Oleju Wspomagania
popieram, na takim samym jeździłem kilka lat http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-febi-06162-zielony-mineralny-i4694846773.html a przy ostatniej zmianie zalałem ten i też bangla http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-orygin-zielony-audi-skoda-vw-i4700363980.html
-
Krzywy amortyzator
mam identyczną sytuację, tylko u mnie nie zawsze słychać to stuknięcie, a gdy już jest to czuć wyrażny opór na kierownicy, przeważnie przy manewrowaniu na parkingu. mam obawy, że może być problem z maglownicą, za dwa tygodnie jestem umówiony na warsztacie więc może to ogarniemy i dam znać, a do tej pory będe śledził wątek, może ktoś coś wtrąci
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
No to ja byłem (też tam jestem często), zauważyłem Cię i nawet wiedziałem ze to Ty Pozdro Skoro piszę już w tym wątku to przypomniało mi się: w sobotę 16 sierpnia po 12 na podkarpackiej wyprzedziłem B5 sedan RJA z ramkami kolor ciemny. W środę pod leclercem Srebrny Avant B6 RZE z ramkami a widziałem, pozdrawiam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dźwięk bolidów kolejnym zmartwieniem Ecclestone'a - Serwis F1 może coś ruszy
-
F1, Rajdy i Motorsport
przecież to są jakieś brednie
-
F1, Rajdy i Motorsport
zmieniałem kanał w przerwach, bo wczoraj było to samo na kwalifikacjach, żeby nie sypneli kto wygrał ogólnie trochę nudno było, ale zobaczymy dalej...
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
jeden rajdowiec, drugi narciarz, czy bolid f1 aż tak mało adrenaliny dostarcza- Greckie wyspy - wakacje dla rodziny z dziecmi
popieram, mieszkałem kilka lat w grecji i zwiedziłem kilkanaście wysp, więc jak by co to mogę pomóc w wyborze, tylko trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie "czego się oczekuje" ? grecja jest piękna i różnorodna, ale wielu może rozczarować, są to bałkany, tam ludzie inaczej żyją niż my, w hotelach za przystępną cenę różnie bywa z czystością, piaszczystych plaż też jest mało, ale za to ludzie są wspaniali razem ze swym podejściem do życia. jeżeli ktoś liczy na wylegiwanie się w pięknym pięciu gwiazdkowym hotelu to odradzam ten kraj, jest tam swoisty klimat i kto był to wie o czym piszę służę pomocą w wyborze wysp i chętnie odpowiem na pytania- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie ma ktoś namiar na majstra co ogarnia pompy wtryskowe, a dokładnie wymianę uszczelki w Rz lub okolicy - F1, Rajdy i Motorsport