Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ksenony brak poziomowanIa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam ksenony albo bixenony to chyab nie ważne niecwiem jak to nawet rozróżnić.

Poziomuje się tylko prawy ksenon w lewy próbuje ale nie umie się ruszyć co mam zobaczyć audi a4 b6 2004

Opublikowano

Zobacz namiary do polecanych mechaników.

Dział znajdziesz.

Po takiej Twojej pisaninie wnoszę, że sam sobie nie poradzisz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 23.09.2019 o 13:58, Viktor0792 napisał:

Witam,

Mam ksenony albo bixenony to chyab nie ważne niecwiem jak to nawet rozróżnić.

Poziomuje się tylko prawy ksenon w lewy próbuje ale nie umie się ruszyć co mam zobaczyć audi a4 b6 2004

Mam ten sam problem i parujący lewy reflektor. Jak się do tego zabrać?

Opublikowano
6 minut temu, Pafciao napisał:

Mam ten sam problem i parujący lewy reflektor. Jak się do tego zabrać?

Wyciągnij lampę i sprawdź czy silniczek nie odczepił się od cięgna. 

Opublikowano

Dzięki za informację sprawdzę.

8 minut temu, pila24 napisał:

Wyciągnij lampę i sprawdź czy silniczek nie odczepił się od cięgna. 

 

Opublikowano

witam

podepnę się do tematu,

poprzedni właściciel po kolizji wymienił reflektory na takie bez silniczków i w związku z tym wywala non stop błąd poziomowania, czy istnieje możliwość wyłączenia tego lub obejścia ? a4 b6 2004

Opublikowano

Taaaaa, i kolejny będzie walił w nocy po oczach.

Szanuj innych użytkowników dróg, sam nie jeździsz.

Doprowadź oświetlenie do pierwotnego stanu.

I dla ciebie, i dla innych będzie bezpieczniej.

 

Przy ostatnim przeglądzie diagnosta sprawdził mi spryski i samopoziom bo myślał że to Hidy.

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
46 minut temu, Fido napisał:

Taaaaa, i kolejny będzie walił w nocy po oczach.

Szanuj innych użytkowników dróg, sam nie jeździsz.

Doprowadź oświetlenie do pierwotnego stanu.

I dla ciebie, i dla innych będzie bezpieczniej.

 

Przy ostatnim przeglądzie diagnosta sprawdził mi spryski i samopoziom bo myślał że to Hidy.

 

Ogarnij się z takimi radami dla kumpli z guberni...

 

Opublikowano

To teraz zapytam tak.

Za każdym razem jak zapakujesz kumpli do auta będziesz stawał pod ścianą z kluczem w ręku by opuścić lampy czy będziesz miał to gdzieś ?

Bo przy ksenonach nie ma ręcznej regulacji wewnątrz auta.

Więc ?

Opublikowano
Godzinę temu, Fido napisał:

To teraz zapytam tak.

Za każdym razem jak zapakujesz kumpli do auta będziesz stawał pod ścianą z kluczem w ręku by opuścić lampy czy będziesz miał to gdzieś ?

Bo przy ksenonach nie ma ręcznej regulacji wewnątrz auta.

Więc ?

Nie interesuj się tym co będę pakował do auta, jeżeli nie potrafisz pomóc, nie wycieraj zbędnie klawiatury. 

Miłego wieczoru życzę.

Opublikowano

Spodziewałem się takiego poziomu odpowiedzi.

Cóż, życzę powodzenia z mijaniem się w nocy z takimi myślącymi podobnie jak ty.

Również życzę miłego wieczoru.:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.