Treść opublikowana przez dsz33
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Same opony 1300 , nówki tyle ze na felge załozone
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie nie chce ktoś kupić ori felg 16 z dekielkami ? Do tego oponki nokian nóweczki 0 przebiegu poprostu felgi do audi nie spasowaly. Wzór felg jak foto poniżej. Jak coś pisać na priv pilnie chce sprzedać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie szybki temat Gdzie w Rzeszowie mozna by kupic dobry zestawik kluczy ? Coval , Stanley czy jakis ? I oczywiscie cenowo ok
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Rowniez pozdrawiam miło poznac wkońcu i ja kogosc zobaczylem Pozdro Szogun0 na światłach koło polibudy okolo 15:20
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja ostatnio parkowalem jak jedziesz na WSK to w lewo droga wzdłuż wisłoka wszyscy stawali na trawniku wzdłuz drogi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema koledzy gdzie najbliższy spot ? Na podpromiu czy teraz w zimowym okresie gdzie indziej jest ?
-
Czujnik ciśnienia oleju
Witam Może mi ktoś z ETKI powiedzieć jaki bedzie miał nr czujnik ciśnienia oleju w moim aucie ?? I ewentualnie podeslac rysunek gdzie on sie znajduje ? Z góry dzieki za pomoc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No wkońcu ktoś zrobił parę fotek na spocie Bo temat z galerią ze spotów to chyba umrze niedługo
-
Waga ori felgi a4 b6 sline 17
A co ty opowiadasz ja mialem przy 1.6 silniku 235/45 17 i te felgi i nie odczuwalem jakis wielkich roznic. Chociaz i tak kazdy mowil ze 1.6 to i tak nie jedzie
-
Waga ori felgi a4 b6 sline 17
Potwierdzam, że ważą 12,2kg a z opona 235/45 17 prawie 25 kg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq chyba jeszcze rozprowadza naklejki i kubki klubowe to moze miec jak zamowisz. A reszte masz temat na forum Gadgety Klubowe Chyba ze teraz jeszcze czyms innym handluje w plynie albo w proszku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wpadaj kolego napewno bedziesz mial co podpatrzec A ja sie tez zjawie na spocie w końcu ale pewnie sierpniowo/wrzesniowym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema Koledzy poszukuje sprężyn s-line do mojego wozidła jakby ktoś mial jakies dojscie to dajcie jakies info Ewentualnie jakies eibacha lub h&r w dobrej cenie
-
[B6 AWX] Avant na dopingu by Adis
Widze że kolejny kolega przeproawdził sie z golfa na A4 B6 Fajna sztuka. Teraz ze Strzyżowa na spota juz moze kolumna pojechac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wrc jakby co to pisz na pw ja koło piatku moze bede jechał
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Można zawieśc felge do tokarza i roztoczyc na 66,5
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Koledzy poradzcie szybko ktora opcja lepsza do mojej? Felga RS6 II 9Jx19" ET33 i opona 255/35 R19 Felga RS6 II 8,5Jx19" ET43 i opona 255/35 R19 ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehehe dsz33 gratulacje nowej furki , z opisu widzę że zacna A dzieki no zacna i wkońcu quattro Moze sie zjawie wkońcu na spocie ale to blizej wakacji raczej No i rodzina kompletna B5 B6 B7 i B8
-
Wymiana Przedniej Szyby w B5 gdzie najtaniej w Rzeszowie ?
Ja polecam gościa co chyba tez pracuje (lub pracował) w euro glas. Janek nr tel.509669923 Teraz chyba dziala na swoim i na wymiane jak sie umowi przyjezdza nawet do klienta z szybą lub tylko montaż. Polecam bo sprawdzony wiele razy
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A co znaczy daja rade ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie pomóżcie bo mam metlik Planuje zakup 19"x8 i jakie oponki do tego ? 235/35 255/35 235/40 czy jakies inne ? Chcialbym zeby nie bylo za bardzo jak na wozie drabiniastym Mysle o 235/35, ma może ktoś fotke z felgami RS6 II i taka własnie oponką ? I czy to na dziury nie za mały profil ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To GM tez nie moze sie wybrać na spota ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No jeszcze dycham ale nie mam sie jak wybrac na spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja to jakie kiedys wpadne to zebym kogokolwiek poznał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja znow nie dam rady wdepnąc :/