Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adis89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bede i ja, ustawiacie sie na krytym czy na zewnatrz bo pogda dzis dopisuje?
  2. Temat zarósł całkowicie a wiec troche odkopie przez rok czasu troszke sie pozmieniało a więc: Zewnątrz - Zmieniona felga na ori S-line w 18 calach - dołożone listwy drzwiowe z eSy - zrobiony wydech od 2,5 TDI - tylna wycieraczka OUT Wewnątrz: - gałka zmiany biegów S-line - manetka i odblokowanie pelłnego Fisa - wymiana schowka na klimatyzowany (puki co bez lodówki) - lampka podsufitki z diodami ambiente i AirBag - moduł zegara radiowego - 4xbiałe lampki w boczki drzwi I chyba narazie było by na tyle, powoli bede kompletował jakiś sensowny pakiet zewnętrzny i na koniec dwie podglądowe foty ktore znalazłem jeszcze bez założonych listew drzwi
  3. Adis89 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    w takim razie przezuce go za liczniki. centralnie za licznikami nie bedzie przeszkadzał? czy gdzies na boku blizej środka kokpitu? EDIT: moduł przeżuciłem zaraz za licznik na taśmie dwustronnej, mam nadzieje ze teraz bedzie łatwiej znaleść sygnał
  4. Adis89 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    gdzie macie umiejscowiony ten moduł? pytam bo moze macie jakies dogodniejsze miejsce, ja go umiejscowilem w wolnym miejscu na przekaznik zaraz obok skrzynki bezpieczników
  5. Adis89 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    no ja kupilem jeszcze taniej. Jesli zadziała napewno napisze jesli nie za ta kase mała strata z literką na końcu napewno jest juz poprawiony a czy cos wiecej znaczy nie wiem. 8K0 to nie jest czasem z A4 B8??
  6. Adis89 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    czytaj ze zalozylem moduł z A8 a nie A4 jest inny na wygląd a środek nie wiem czy jest taki sam, działanie chyba podobne tylko czy to ma jakies znaczenie ze od A8 i po drugie w A8 był też za licznikiem nie pod zderzakiem. Juz nie wspomne ze roznica w cenie 50zl
  7. Adis89 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    A czy ktoś z was orientuje sie czy moduł z Audi A8 D2 spasuje? wczoraj podłączyłem taki moduł, kostka ładnie spasowała zrobiłem kodowanie i narazie czekam od wczoraj. Moduł ma numer: 4D0919145 i wygląda tak: http://sixcars.de/cars/Audi/A8_2106/A8_2106_0912.jpg
  8. Szukam nadal najlepiej z podkarpacia
  9. Adis89 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    dołącze się do pytania mam ori xenon z przetwornicą od spodu lampy chciałbym wymienic lampy na bixenon czy przetwornice wystarczy przelozyc z xenonu do bixenonu czy różnią sie np. wielkością? ilością pinów?
  10. chodzi o to ze bylo az zaduzo pytam calkiem powaznie
  11. Panowie czy ktoś moze mi wytlumaczyc o co kaman z napisem "POMIAR RUCHU" na skrzyzowaniu Przy ELeclerc?? czy to juz sa przymiarki pod odcinkowy pomiar predkoci czy to juz moze działa w Rzeszowie??
  12. Witam. Poszukuje kogoś na terenie podkarpacia kto zajmuje sie przeróbką, malowaniem lamp. Chodzi o pomalowanie środków lamp na czarno, przedewszystkim interesuje mnie tylko profi robota nie zadna partyzantka bo tak to i sam zrobie :D Jesli ktos cos to prosze o jakies info
  13. Witam, chce podlaczyc moduł świateł dziennych w halogenach i prosil bym o pomoc w podpieciu jako ze jestem troche zielony w temacie elektryki. A wiec tak: 1. dwa kable podpinam pod halogeny jeden "-" pod brązowy drugi pod biało-niebieski lub biało zielony w zaloznosci od halogenu prawy bądz lewy. 2. mase wiadomo do obudowy 3. jeden kabel pod plusa z postojówki tez bez problemu znajde 4. I tu mam najwiekszy problem potrzebuje znalesc pod maską +12V po stacyjce. jesli mozecie to podpowiedzcie czy znajde taki kabel pod maska, od jakiego urządzenia: lampy, alternator? a najlepiej jaki ma kolor. za wszystkie podpowiedzi wielkie dzieki
  14. nizszym niz ustawa przewiduje tez wjedzie na ten nowy parking? bo mnie jeszcze tam nie bylo
  15. standardowo PDP czy jakis parking zamkniety??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.