Azunia

PB

Ostatnie wizyty

258 wyświetleń profilu
    1. Bardzo proszę o pomoc osoby które mają konta na FB o pomoc w konkursie. Wygrywa osoba z największą liczbą głosów. https://apps.facebook.com/click_multicontest/?fanpage=15&photoid=19469 Chciałabym przeznaczyć wygraną na drobny remont wydechu, więc mocno mi zależy na Waszej pomocy. Będę wdzięczna za każdy głos (oraz jak ktoś chce, komentarz). Z góry bardzo dziękuję Pozdrawiam, Azunia
    2. Azunia

Dziś 7:40 Wojska Polskiego Kalisz. Srebrna A4 PK 44**A (dokładnie nie pamiętam) klubowe bramki. Kierowca ładnie się uśmiechnął.
    3. Azunia

Mi facet parkując pod marketem przytarł nadkole, oczywiście musiał zrobić korektę bo koleś obok był zablokowany a ja nie mogłam wejść do auta (obok miałam donicę z kwiatem). Chłopak tak zrobił korektę że przejechał mi lusetrkiem bok auta. Tłumaczył się że on jeszcze nigdy... nikomu.... ta, jasne... Różnie ludzie jeżdżą, bez względu czy to facet czy babka. Ja się przyznam że często szerokim łukiem omijam panie na drodze. Po jednej wycieczce z koleżanką siostry, stwierdziłam że nawet na własny koszt mogę jechać, z Nią więcej nie jadę... To co robiła, omg, zawał... Ja osobiście nie uważam się za "babę za kółkiem", raczej za pirata w "spódnicy" (choć w nich nie chodzę ).
    4. Hej, poproszę o jedną rameczkę Dane wyślę na priv.
    5. Azunia

podpisane
    6. Biszkopty delikatnie, na sekundkę zamacza się w mocnej kawie o temp. pokojowej, na głębokość 1/3 biszkopta, nie polewa jak kolega opisuje, ponieważ biszkopt musi być kruchy w środku o aromacie kawy, a po polaniu go, wchłonie jej za dużo i może wyjść papka...
    7. Nieśmiało proszę kolegów i koleżanki o głosy na fb. https://apps.facebook.com/korzystaj_z_zycia/zdjecia/388 Do wygrania jest weekend nad morzem. Miałabym pretekst by wyciągnąć męża gdzieś na weekend:decayed: Z góry dziękuję za wszystkie głosy:notworthy:
    8. Azunia

prawdopodobnie już go nie wyjmiesz. Możesz zamówić nowy zamek i kluczyk. Nic innego nie da się zrobić, mąż w swojej b5 miał identyczny problem, jedyne wyjście to wymiana zamka i nowy kluczyk.
    9. Azunia

Adrian, Bogumił, Cyryl, Filip, Kastor, Kacper, Konrad, Nataniel, Szymon ---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:39 ---------- Syn by mu jebnął u progu dorosłości za takie imię :polew: zgadzam się z tym. miałam kiedyś w szkole Mieszka, ale się z niego nauczyciele nabijali, że Mieszko pierwszy czy jeszcze inaczej
    10. Azunia

Dzięki panowie To miłe, że mimo niewielkiej damskiej gromadki na forum, jeszcze o nas pamiętacie
    11. Azunia

jakieś 13tkm rocznie
    12. Azunia

Poszło Czy lubi Pani swój samochód? - no ba!!!
    13. Azunia

Mimo wszystko witamy